18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tylko nie chuju

SuchyHarry • 2021-03-21, 13:51
osiedlowy pan Mietek uczy w przyspieszonym tempie kultury jakiegoś młodziaka



źródło nie moje, jak za mało sadystyczne, to do pieca z sucharami

Drzewiec

2021-03-21, 15:20
Ale głupoty, niektóre stare dziady są bardziej pizgnięte i wyalienowane niż młodzi, którym "brakuje piątej klepki". Ja tam z opowiastek wujków pamiętam jak i tak się zwracali do starszych, którzy byli po prostu anormalni. Co więcej ciężko o szacunek do starszych, kiedy 100% elektrolatu 60 latków w górę to pis albo po - czyli niszczenie Polski. Każdy niezależnie od wieku powinien zasłużyć sobie na osobisty szacunek.

MANIEKKRK

2021-03-21, 15:23
i to wlasnie p*zdowate gimbusy :D kozaki cisna dziadkowi h*ju itp a jak dostał lepe na pysk to płakusia zniawiesciała ciota ... ja osobiscie zaj***łbym mu buta na brzuch tak ze zapowietrzyłby sie na godzine i nauczył jak sie zwracac do starszych ... 2021 rok cioty pedały i lamusy = polska wieku gimnazialnego

Gazownik

2021-03-21, 15:24
Kiedyś wszyscy byliśmy małolatami. I kiedyś tez będziemy dziadami. Trzeba o tym pamiętać

hdposter

2021-03-21, 15:35
Dostał liścia i zemdlał ... bohater xD

Dragon_Mynuts

2021-03-21, 15:38
Wszyscy tak komentują o szacunku do starszych ale na tym nagraniu to ten stary jako pierwszy wyzywa dzieciaka. Oczywiście nie widać początku tego zajścia ale jeśli ten stary zaczął bez powodu obrażać młodszego to czemu należy okazywać mu szacunek ? Jeśli ktoś nie ma szacunku do innych to niezależnie od wieku powinien być traktowany jak zwykły śmieć.

BrainOsw

2021-03-21, 15:39
j***ć starego dziada, pewnie naj***ny, jakbym był w pobliżu to był dostał lepe do spania. Nie wiem skąd się wam pok***iło, że wszystkim starszym należy się szacunek?! Może to jakiś j***ny stary pedofil, konfident albo inny prujący się zomowiec bądź pisowiec. Do k***y. Na szacunek trzeba sobie zapracować, ciężką pracą. Nie bronie dzieciaków, ale mamy chyba jakieś prawo, a to jest atak. Tymbardziej, jeśli według was dziad jest lepszy od dzieci, to powinien poprzez swój wiek i "mądrość" załagodzić sytuację do takiego stopnia aby się nic nie stało, chyba że młodzi biegli za nim i go bili...

Carolina_Reaper

2021-03-21, 15:41
100x lepsze od tych filmów z "motoxxxdeczkamj" już rzygam nimi, a sadol traci na tym tylko, Admin już powinien tego zabronic

eenocosTy

2021-03-21, 15:42
bardzo zimniutkie piwko dla miecia

Manii

2021-03-21, 15:42
Nowe pokolenie estrogennych ciot, taki lisc to by splynol po mnie jak po kaczce w tym wieku

banerr

2021-03-21, 15:43
satariel napisał/a:

Z 20-25 lat temu, Mietek dostałby od szczyli przekop po całym osiedlu i osmarkałby się tanim winem. Zobaczcie sobie ile było wirusów seboli w latach 90', więc już nie pie**olcie, że jest tak źle. Nowi p*zdowacieją niestety, ale coś za coś. Popyskują i się potem popłaczą i tyle z tego. Idealni niewolnicy systemu za 10+ lat.



Co marzy ci się murzyńskie solo? Dziadek mu przyj***ł i dobrze. p*zda nawet mu nie oddała.

Paniczyk

2021-03-21, 16:18
Szybka nauka, której zapłakany kozaczyna do końca życia nie zapomni. Złoto.

notak

2021-03-21, 16:32
Gazownik napisał/a:

Kiedyś wszyscy byliśmy małolatami. I kiedyś tez będziemy dziadami. Trzeba o tym pamiętać



nie wszyscy będą dziadami, trafi się taki mietek, w p*zdę gówniakowi da i bedzie pozamiatane od szczekających gowniaków

jeszcze ten drugi w ryj powinien dostać i powinien mu tornister zabrać

RodrigoCortez

2021-03-21, 17:05
macior13 napisał/a:

Piwo dla Mietka - gówniarz dwa razy pomyśli następnym razem zanim pysk otworzy



widzę że jesteś fanem lujów i innych śmieci takie mendy zasługują tylko na jedno .....

notak

2021-03-21, 17:48
satariel napisał/a:

Z 20-25 lat temu, Mietek dostałby od szczyli przekop po całym osiedlu i osmarkałby się tanim winem. Zobaczcie sobie ile było wirusów seboli w latach 90', więc już nie pie**olcie, że jest tak źle. Nowi p*zdowacieją niestety, ale coś za coś. Popyskują i się potem popłaczą i tyle z tego. Idealni niewolnicy systemu za 10+ lat.



zmień pampersa, bo ci się ulewa

sa...........el

2021-03-21, 18:09
Driver19cm napisał/a:

@up
A co twoj komentarz ma do tego co zacytowałeś?
Ty tez dostales dzisiaj z liscia od Pana Mietka ???



bo to typowy komentarz w stylu "za moich czasów". pie**olone niedorozwoje tylko tak piszą, bez szerszego spojrzenia na świat.

banerr napisał/a:

Co marzy ci się murzyńskie solo? Dziadek mu przyj***ł i dobrze. p*zda nawet mu nie oddała.



Nigdzie nie napisałem, że mi się to marzy i nie popieram zachowania gówniaka. Chodzi mi o tych biadolących nad młodzieżą ludzi, co pokolenie i ta sama zj***na śpiewka. Więc możesz obciągnąć kolejny przychlaście myślący zero jedynkowo

notak napisał/a:

zmień pampersa, bo ci się ulewa



Zmień lepiej starej po wylewie.

Drzewiec napisał/a:

Ale głupoty, niektóre stare dziady są bardziej pizgnięte i wyalienowane niż młodzi, którym "brakuje piątej klepki". Ja tam z opowiastek wujków pamiętam jak i tak się zwracali do starszych, którzy byli po prostu anormalni. Co więcej ciężko o szacunek do starszych, kiedy 100% elektrolatu 60 latków w górę to pis albo po - czyli niszczenie Polski. Każdy niezależnie od wieku powinien zasłużyć sobie na osobisty szacunek.



Nie wytłumaczysz tego tym zjebom. Czeka ich los mietka. Mietek pewnie był taki jak ten gówniak za młodu.