18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Tylko nie chuju

SuchyHarry • 2021-03-21, 13:51
osiedlowy pan Mietek uczy w przyspieszonym tempie kultury jakiegoś młodziaka



źródło nie moje, jak za mało sadystyczne, to do pieca z sucharami

notak

2021-03-21, 14:03
mietek przesadził, ale kto gówniarzy nauczy jak zwracać się do starszych
srał na to , mnie filmik rozbawił

SlimShady

2021-03-21, 14:09
(...) j***ny ty, dzwoń k***o, a zaraz Tylko nie ch*ju! No to jak może oczekiwać kultury jak sam wyzywa? Nie znamy sytuacji, dzieciakom dziś brakuje piątej klepki, ale ten nie wyglądał na agresora, raczej stary sk***ialy dziad miał jakiś problem.

marcino_zly

2021-03-21, 14:17
Powinien szczylowi jeszcze drugiego lepa wypłacić.
Końcówka najlepsza, daj mi telefon bo mi sie rozładowuje.

macior13

2021-03-21, 14:23
Piwo dla Mietka - gówniarz dwa razy pomyśli następnym razem zanim pysk otworzy

black_ripper

2021-03-21, 14:32
I jak teraz madka znajdzie dziadka to będzie z p*zdy strzelać, jaki to dziadek zły. A kiedyś jakby dzieciak w domu powiedziała że starszemu ubliżył to drugi raz by ojciec napie**olił :lol:
Piwo dla Mietka :!:

0700zglossie

2021-03-21, 14:34
Co to z tego gówniarstwa będzie, nie dość że zero szacunku do starszego (tak mimo że dziadek sam się zachowuje jak zachowuje) To jeszcze dostał delikatnego klapsa a reakcja jak by sierpowego od Tysona dostał.

zbyszko1986

2021-03-21, 14:34
Dobrze Mietek poszedł do spodu z łobuzem

dogip

2021-03-21, 14:48
Za moich czasów przez myśl mi nie przeszło, aby tak odpowiadać starszej osobie. Mogłem swoje zdanie mieć w głowie, ale za ch*ja bym tak się nie odezwał. Jak matka z ojcem by się dowiedzieli to kabel od podiża szybko wgrywalby mi nowe ustawienia.
Sąsiad mógł być największym skuwielem, ale szacunek dla staszych musiał być.

michalwicik

2021-03-21, 14:50
Powinien jeszcze kilka kopniaków dostać gówniak jeden, mało ważne o co chodziło, miał rower a stary go zaczepiał mógł odjechać, ale widać że już dyskusja była, to się teraz często obserwuje. Młode knypcie mają za dużo do powiedzenia, bo szacunku nauczone nie zostały.

toastt

2021-03-21, 14:56
Piękne pie**olnięcie korekcyjne. Podoba mi się kozaczenie, a potem lament jakby ktoś psu na ogon nadepnął.

sir_Alex

2021-03-21, 14:56
SlimShady napisał/a:

(...) j***ny ty, dzwoń k***o, a zaraz Tylko nie ch*ju! No to jak może oczekiwać kultury jak sam wyzywa? Nie znamy sytuacji, dzieciakom dziś brakuje piątej klepki, ale ten nie wyglądał na agresora, raczej stary sk***ialy dziad miał jakiś problem.




bolało jak Ci przyj***ł?

sa...........el

2021-03-21, 15:01
dogip napisał/a:

Za moich czasów przez myśl mi nie przeszło, aby tak odpowiadać starszej osobie. Mogłem swoje zdanie mieć w głowie, ale za ch*ja bym tak się nie odezwał. Jak matka z ojcem by się dowiedzieli to kabel od podiża szybko wgrywalby mi nowe ustawienia.
Sąsiad mógł być największym skuwielem, ale szacunek dla staszych musiał być.



Z 20-25 lat temu, Mietek dostałby od szczyli przekop po całym osiedlu i osmarkałby się tanim winem. Zobaczcie sobie ile było wirusów seboli w latach 90', więc już nie pie**olcie, że jest tak źle. Nowi p*zdowacieją niestety, ale coś za coś. Popyskują i się potem popłaczą i tyle z tego. Idealni niewolnicy systemu za 10+ lat.

Driver19cm

2021-03-21, 15:02
@up

A co twoj komentarz ma do tego co zacytowałeś?

Ty tez dostales dzisiaj z liscia od Pana Mietka ???

ra0mir

2021-03-21, 15:04
To dotyczy wszystkich kozaków, którzy mają mordę "od ucha do ucha". Musicie rozróżniać bycie kozakiem w necie od p*zdą w świecie.