18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Tylko nie chuju

SuchyHarry • 2021-03-21, 13:51
osiedlowy pan Mietek uczy w przyspieszonym tempie kultury jakiegoś młodziaka



źródło nie moje, jak za mało sadystyczne, to do pieca z sucharami

notak

2021-03-21, 18:33
RodrigoCortez napisał/a:

widzę że jesteś fanem lujów i innych śmieci takie mendy zasługują tylko na jedno .....



fakt, to beczące gówno, z drugim niedoj***nym a szczekającym to w szambie powinni dawno być, jak lewicowa eutanazja

yoyobart

2021-03-21, 19:01
też jestem takim starym, pijackim mietkiem i tylko czekam, aż mnie jakiś szczyl zaczepi... no, ale ja mam 155 kilo i kopę medali

LLime

2021-03-21, 19:03
Haha, ktoś tu zapomniał, że nie jest w internecie.
Jak ktoś jest p*zdą to przynajmniej powinien mieć jakiś instynkt samozachowawczy i nie kozaczyć do silniejszych.

tomgw

2021-03-21, 19:22
pięknie jeszcze temu drugiemu poprawić

htp

2021-03-21, 19:24
Widzę, że same Mietki na tym Sadolu.

opetaniec

2021-03-21, 21:32
macior13 napisał/a:

Piwo dla Mietka - gówniarz dwa razy pomyśli następnym razem zanim pysk otworzy



Ty już ojca pedofila nie broń... Widać, że dla niego "pysk" już otwierałeś i chyba zazdrość cię ogarnęła, bo takie głupoty piszesz.

pie**olony pedagog od siedmiu boleści się znalazł, tfu.

Nietykalność cielesna to nietykalność qrwa

BodzioBodziński

2021-03-22, 00:09
Nie przesądzając tego, kto w tej konkretnej sytuacji zaczął i kto w związku z tym powinien wyłapać lepę... Skąd w tylu ludziach przeświadczenie, że sam wiek jest powodem, dla którego należy darzyć kogokolwiek szacunkiem? Szanować można człowieka za jego osiągnięcia, postawę życiową, czynione dobro, pokonane przeciwności, a wreszcie za szacunek jaki okazuje on Tobie. Od czasu upowszechnienia penicyliny i kanalizacji samo osiągnięcie 50 czy 60 roku życia wyczynem wielkim nie jest... A przekonanie, że za wiekiem takim automatycznie idzie godna naśladowania postawa czy mądrość życiowa nie ma żadnego pokrycia w rzeczywistości. Moja subiektywna obserwacja jest taka, że częściej idzie za nim frustracja z powodu nietrafionych wyborów, do których osoba nie jest w stanie się przyznać, a często i trwanie w ich konsekwencjach (jak np. alkoholizm właśnie).

ZgRyZ

2021-03-22, 04:15
uczcie się, pederasterio niedoj***na...

skoq1

2021-03-22, 07:47
dogip napisał/a:

Za moich czasów przez myśl mi nie przeszło, aby tak odpowiadać starszej osobie. Mogłem swoje zdanie mieć w głowie, ale za ch*ja bym tak się nie odezwał. Jak matka z ojcem by się dowiedzieli to kabel od podiża szybko wgrywalby mi nowe ustawienia.
Sąsiad mógł być największym skuwielem, ale szacunek dla staszych musiał być.



a co to k***a jest PODIŻ SKUWIEL I STASZY ????

:lol:

Karboksylator

2021-03-22, 09:06
ja ostatnio to powiedziałem takiemu jednemu w sklepie: załóż maseczkę kutafonie
był większy ode mnie, na pewno silniejszy.
tzn pomyślałem tak
wyobraźcie sobie jak by go zatkało jakby umiał czytać w myślach

sprarafrazowane z kung fu pandy

Pekos

2021-03-22, 14:44
Piwko to za mało dla Pana Mietka ale z radością dam

Jymius

2021-03-22, 17:25
Nie podzielam zdania "Jest ktos starszy nalezy mu sie szacunek"
Ale bez jaj rozpieszczony dzieciak, co jak dostal plaskacza od dziadka to sie nogami zakryl... Nosz k***a :| bez przesady.

SantasClaws

2021-03-22, 19:05
Staremu UBekowi przypomniały się dobre czasy bezkarnego znęcania się nad gówniarzami...

polakwrocek

2021-03-23, 03:10
Za ch*ju liść się należał.
Brawo dziadek.

StaryJakCieRobił

2021-03-24, 23:40
Nie wiadomo jaki jest kontekst. Równie dobrze dzieciaki mogły sobie jeździć na rowerach a staremu alkusowi się coś upie**oliło w tępym łbie i się przypie**ala. Mało to jest pie**olniętych dziadków co przeszkadza wszystko?