18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ty legitymację mi pokaż

gjooby4 • 2020-11-10, 14:21
Sebix chce zobaczyć legitymację


banerr

2020-11-10, 14:24
Sebix nadaje się tylko na nawóz. Po co takie chwasty żyją i zużywają tlen?

Rebeliant

2020-11-10, 14:25
Co to j***ne ścierwo robi wśród żywych? Takie gówno powinno być zeskrobane z okna życia. Ja pie**ole, co za patologia, pewnie po rodzicach mu tak zostało.

woytasw

2020-11-10, 14:25
Ja myślę, że to nie jest ostatnia wizyta Panów w mundurach u Seby. I Seba będzie żałował kolejnych wizyt...

dżonyłojlker

2020-11-10, 14:30
ch*j z tym pajacem, ale co to za milicjanty co dają się obrażać na służbie.

WENECKICHAM

2020-11-10, 14:36
Ja rozumiem wszystko ,że ciezkie czasy , że ci "ludzie" nagrywają, że może koniec służby i szkoda se roboty robić. Ale do k***y nędzy taką postawą młody pałkarz dał do zrozumienia patusowi 'legytymacya kurła, ja tu żondzem", że jego małpie harce są jak najbardziej na miejscu ,wyzywanie od k*** i cwe*i policjanta jest jak najbardziej na miejscu podczas interwencji, mogę robić kurła co chcem. Umundorowany policjant nie ma obowiązku pokazywac legitymacji ale nie o to tu chodzi , sebix powinien być za wsiarz ściągnięty ze schodów, po drodze porządnie zgazowany i spałowany jeśli dalej wyrażałby ochote do podjęcia walki i jestem na 100 % pewien że przy następnej wizycie u tego zjeba genetycznego bagiety miałyby lżej , nie będzie aferki na klatce schodowej, i nie będzie kolejnego żenującego dla policjantów filmiku.

mygyry

2020-11-10, 14:36
Polskie gówno rapy trafiły na podatny grunt a raczej gnój

janlew

2020-11-10, 14:39
Ależ wy się nic nie znacie. Eryczek ma wysoko postawionego starego czy wujaszka, w policji, woju lub prokuraturze/sądzie, i to w układzie co to niby słusznie po 1989 minął, a nie minął wcale. Małolat z policji z 1 belką mu koło dupy lata, a i ten drugi dobrze wie jak jest i też mu nic nie zrobi. Co najwyżej może mu powiedzieć "Eryk idź spać".

kwadrat1

2020-11-10, 14:53
Matka przesadziła „call on me” że Eryk mu dała :lol:

gorczański

2020-11-10, 14:53
Jestem zawiedziony, liczyłem że go zastrzeli ;(

JebacToGowno

2020-11-10, 14:54
janlew napisał/a:

Ależ wy się nic nie znacie. Eryczek ma wysoko postawionego starego czy wujaszka, w policji, woju lub prokuraturze/sądzie, i to w układzie co to niby słusznie po 1989 minął, a nie minął wcale. Małolat z policji z 1 belką mu koło dupy lata, a i ten drugi dobrze wie jak jest i też mu nic nie zrobi. Co najwyżej może mu powiedzieć "Eryk idź spać".



ch*jtam. Na miejscu tych p*zd. Zawinąłbym eryczka razem z jego telefonem i zrobił postępowanie zanim wujek generał zdążyłby pierdnąć.
Albo bym się zesrał. Na dwoje babka wróżyła. :D

Jebac_pedalarzy

2020-11-10, 15:20
Eryk, nie sądzę by miał kogoś wysoko postawionego w temacie, ponieważ wystarczy zauważyć jak mieszka, jak się wysławia. Tego patusa nawet własny stary i stara się wyparli i wstydzą na codzień.
Ja bym sk***iela spałował i do gazu.
By w przyszłości mówił
,, tak proszę pana ;
,, ależ proszę bardzo proszę pana. :mrgreen: :lol:

Recydywista

2020-11-10, 15:22
Poprosze najuprzejmiej jak potrafie o wklejenie tu po raz kolejny paragrafu o obrazaniu funkcjonariusza i karach jakie podlegaja takiemu zarzutowi, moze sie Sebastianki na chwile zapowietrza

sa...........el

2020-11-10, 15:29
WENECKICHAM napisał/a:

Ja rozumiem wszystko ,że ciezkie czasy , że ci "ludzie" nagrywają, że może koniec służby i szkoda se roboty robić. Ale do k***y nędzy taką postawą młody pałkarz dał do zrozumienia patusowi 'legytymacya kurła, ja tu żondzem", że jego małpie harce są jak najbardziej na miejscu ,wyzywanie od k*** i cwe*i policjanta jest jak najbardziej na miejscu podczas interwencji, mogę robić kurła co chcem. Umundorowany policjant nie ma obowiązku pokazywac legitymacji ale nie o to tu chodzi , sebix powinien być za wsiarz ściągnięty ze schodów, po drodze porządnie zgazowany i spałowany jeśli dalej wyrażałby ochote do podjęcia walki i jestem na 100 % pewien że przy następnej wizycie u tego zjeba genetycznego bagiety miałyby lżej , nie będzie aferki na klatce schodowej, i nie będzie kolejnego żenującego dla policjantów filmiku.



Ze wszystkim się zgodzę, ale policjant musi okazać legitymację na żądanie obywatela tak, aby spisał wszystkie dane, takie jak stopień, numer itp, jeżeli są prowadzone wobec niego jakieś czynności. W razie naruszenia prawa przez funkcjonariusza, co też się zdarza, można złożyć skargę, lub dochodzić swoich praw w sądzie.

PERKUN

2020-11-10, 15:29
Czegoś tu nie rozumiem sebix poniża mundurowego a oni się oddalają. Jak tu ma być dobrze? Przecież taki typ po takim zachowaniu Policji nie będzie respektował prawa!