18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ty legitymację mi pokaż

gjooby4 • 2020-11-10, 14:21
Sebix chce zobaczyć legitymację


ZATORZE

2020-11-10, 15:56
To nie podchodzi pod znieważenie policjanta na służbie ? Za to nie jest paragraf ?tak z ciekawości pytam

borelli

2020-11-10, 16:00
No i jest idealny dowód by typka usadzić za obrazę funkcjonariusza na służbie. Ciekawe czy jak będzie na komendzie w pokoju bez kamery to też będzie taki odważny. Raz dostanie z panoramy firm przez łeb i będzie bardzo grzeczny, jak typowe sebix, oni tacy są.
Dodam jeszcze, że w kamienicach mieszka sama patola, więc nie dziwi mnie zachowanie tego zwierzęcia. Takie miejsca należy spalić.

cz...........ek

2020-11-10, 16:06
Nie ma co oglądać, Seba nie wyłapuje na końcu w p*zdę....

sadolfan

2020-11-10, 16:08
Nie jestem po stronie policji bo normalna osoba tam nie idzie pracowac ale go juz jest porazka wystarczylo by ze ten psiarz powiedział Prosze sie uspokoic jesli nie chce pan normlanie rozmawiac zostaje pan ukarany mandatem za wyzywanie i utrudnianie uzywanie przeklenstw itp

Justynka99

2020-11-10, 16:34
ZATORZE napisał/a:

To nie podchodzi pod znieważenie policjanta na służbie ? Za to nie jest paragraf ?tak z ciekawości pytam



Nie podchodzi. Policjant odmówił okazania legitymacji, a więc nie jest na służbie. Pewnie przekroczył uprawnienia zanim kamera została włączona i dlatego tak tego unika. Niektórym policjantom po prostu bardzo spodobała się anonimowość dzięki maseczce.

ph5i5

2020-11-10, 16:40
Jedyne co to j***ne ścierwo powinno zobaczyc to kolano dociskające je do gleby.

ZATORZE

2020-11-10, 16:44
Justynka99 napisał/a:

Nie podchodzi. Policjant odmówił okazania legitymacji, a więc nie jest na służbie. Pewnie przekroczył uprawnienia zanim kamera została włączona i dlatego tak tego unika. Niektórym policjantom po prostu bardzo spodobała się anonimowość dzięki maseczce.



Hmm... a jeśli pokazał przed nagrywaniem i podejmował czynności wobec Seby ? A teraz już skończył to i go Seba wyzywa to nie podchodzi pod paragraf ?

shoe5maker

2020-11-10, 16:46
WENECKICHAM napisał/a:

i nie będzie kolejnego żenującego dla policjantów filmiku.



Dzięki temu filmikowi, koledzy po fachu przy następnej okazji inaczej potraktują sebe.

ProVVe

2020-11-10, 16:50
Ja pie**ole... Co to za policja... Na co macie te pałki gaz i paralizatory... Na co idzie moja kasa? Pajac powinien leżeć przyduszony kolanem z gazem na mordzie ehhh teraz co sobie zrobil reputację

Spoxter

2020-11-10, 16:55
Policjant nieumundurowany ma obowiązek okazać legitymację na żądanie przy wykonywaniu obowiązków służbowych. W przypadku policjanta umundurowanego sprawa się upraszcza - ten policjant nigdzie nie ma obowiązku okazywać legitymacji służbowej. Przedstawia się tylko i wyłącznie ze stopnia, imienia i nazwiska w sposób umożliwiajacy te dane odnotować. Sytuacja jak wiele innych, zapewne kończyli służbę i nie chcieli tracić cennego czasu z rodziną dla jakiegoś patusa. Mało tego to nagranie jest podstawą do tego by wszcząć dochodzenie odnośnie znieważenia funkcjonariusza publicznego w trakcie i w związku z wykonywaniem obowiązków służbowych. Najwięcej mają do powiedzenia ludzie, którzy wiedzą najmniej i zazwyczaj są to ludzie ze strony tego pana zza obiektywu. Normalny czlowiek, który nie wchodzi w konflikt z prawem ma takie coś w poważaniu bo żaden policjant nie ma powodu aby się go czepiać. Serdeczne ch*j w dupę sebixowi, prądem w klatę i gazem w oczy śmieciu.

gjooby4

2020-11-10, 17:03
Umundurowany policjant nie ma obowiązku okazania legitymacji podczas czynności legitymowania.

Tr...........ty

2020-11-10, 17:20
janlew napisał/a:

Ależ wy się nic nie znacie. Eryczek ma wysoko postawionego starego czy wujaszka, w policji, woju lub prokuraturze/sądzie, i to w układzie co to niby słusznie po 1989 minął, a nie minął wcale. Małolat z policji z 1 belką mu koło dupy lata, a i ten drugi dobrze wie jak jest i też mu nic nie zrobi. Co najwyżej może mu powiedzieć "Eryk idź spać".



pie**olisz głupoty. Policjanci po prostu wiedzą, że jakby zawinęli to gówno na dołek, mieliby pół nocy pisania papierów, a chwast pewnie już ma tak nasrane w papierach, że kolejny wyrok i nieściągalna grzywna nie zrobią na nim wrażenia, bo ma jedynie parę majtek, rozj***ne buty i mieszka u starych.

Cryo

2020-11-10, 17:26
Dwa p*zdusie w mundurach uciekają przed patusem. Współczuję sąsiadom takiego ścierwa.

BigBertha

2020-11-10, 17:34
p*zdY, nie gliniarze. Żal.....