18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ty legitymację mi pokaż

gjooby4 • 2020-11-10, 14:21
Sebix chce zobaczyć legitymację


Pralpunkt

2020-11-10, 20:18
Gdzie te czasy że jak pies przyszedł do chaty to kolesie potulnie szli do suki a jak nie to mieli wpie**ol na komendzie taki ze woleli iść łagodnie jak owieczki, sory ale dla takich sebixow nie powinno być litości powinni Baśki wyciągnąć i zlać mu dupę żeby nie mógł przez miesiąc siedzieć

yurys

2020-11-10, 21:47
Źle napisałeś tytuł filmu. On tam wyraźnie 100 razy powtarza LIGITYMACJĘ.
Wracając do sedna, takich Sebixów powinni utylizować na miejscu. Odpie**alasz gościa i masz od razu +10 punktów do zajebistości!

willoo

2020-11-10, 22:33
Ale dlaczego typa nie powalili na glebę i wywieźli na posterunek ?

Rutik

2020-11-10, 22:56
Lepsze policjanty niz te angielskie.

dadar123

2020-11-10, 23:38
[quote="tills"]Coś chyba nie doczytałeś :
Art. 61. Obowiązek okazania legitymacji
1.
W przypadkach przewidzianych w art. 60 ///obowiązek noszenia munduru przez Policjanta///, ust. 2 policjant, wykonując czynności dochodzeniowo-śledcze, a także czynności określone w art. 14 czynności Policji, ust. 2 i art. 15 uprawnienia policjantów w trakcie wykonywania czynności służbowych, ust. 1 pkt 2-4, obowiązany jest okazać legitymację służbową w taki sposób, aby zainteresowany miał możliwość odczytać i zanotować numer i organ, który wydał legitymację, oraz nazwisko policjanta.

To co między ukośnikami, czyli ///obowiązek noszenia munduru przez Policjanta///, to mylnie wprowadzony, m.in. w Lexie, tytuł artykułu. Sam też na początku źle przeczytałem.

jakuzapk

2020-11-11, 10:24
pie**ole, gosc mowi ze nagrywa i przy okaji ich wyzywa a Ci odchodza.
Zamiast gościa zglebować a telefon zabezpieczyć do celów procesowych to odchodzą
Szkoda, chciałbym zobaczyć mordę tego patusa po przewiezieniu do pdoz

skorwesyn

2020-11-11, 11:16
dobra pisowskie kurewki co bronią policji. akcja tego typu, że pies brylanty dostawał na p*zdę i kanapki były mu w szkole zabierane przez sebe z nagrania został psem i w ramach zemsty robi dla chłopa wjazdy na chate z p*zdy a w oczach strach jakby sam p*zdę miał j***ny ochlaptus. j***ć policje, PiS, straż miejską, CBŚ sądy i jeszcze raz policję i sądy niezawisłe.

dżonyłojlker

2020-11-11, 14:22
skorwesyn napisał/a:

robi dla chłopa wjazdy na chate



Nauczcie się kacapy komunikować po polsku.

Jotek

2020-11-11, 18:53
Po ch*j się napinacie! Przyczyna wezwania - interwencji? Numer legitymacji służbowej - okazać - jego zasrany obowiązek - kolejny ZOMOPIS co się nadaje do tłumienia demonstracji 18letnich dziewczyn

ZiooMall

2020-11-12, 00:33
ProVVe napisał/a:

Ja pie**ole... Co to za policja... Na co macie te pałki gaz i paralizatory... Na co idzie moja kasa? Pajac powinien leżeć przyduszony kolanem z gazem na mordzie ehhh teraz co sobie zrobil reputację



Ale ty tępa p*zda jesteś hahha, nawet bardziej od tych psów,bo oni chociaż wiedzieli że złamali prawo a jak zobaczyli kamere to zaczeli sp***alać w podskokach mimo znieważenia i kilku innych hahah :mrgreen: Tak to jest jak pies zobaczy kamere to już nie czuje się ponad prawem :mrgreen:

A ty śmieciu gleba i liż buty karakanie z pod napleta kaczora hahah bo jak nie to dz**kiszowi sprzedamy twoja matke a on lubi pedofilskie zabawy

sunbites

2020-11-20, 02:58
ph5i5 napisał/a:

Jedyne co to j***ne ścierwo powinno zobaczyc to kolano dociskające je do gleby.



Ty pewnie panu policjantowi bys laske zrobil