18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Twoje prawo w USiA

Hoolturalny • 2015-07-13, 21:11


Druga poprawka miała sens gdy biegali z muszkietami, ale to już lekka przesada :shock:

silvsky

2015-07-13, 21:33
Przybiłbym piątke z takim wyrozumiałym funkcjonariuszem XD
1) Wyjaśnił o co chodzi
2) Odpowiedział na pytania
3) Sprawdził czy mogą posiadać tą broń
4) Puścił wolno do domu
5) nie zastrzelił czyli nie zaczął sprawdzania broni o poległego denata XD

Gooood Joobbbb!! XD

Ale i tak ryzykował w H...J :/

nelbox

2015-07-13, 21:37
ja to bym jednak strzelił do nich kilka razy ostrzegawczo

Kaszysz

2015-07-13, 21:44
Takie kompetencje i przesiew dają szkoły policyjne w których policja jest przygotowywana fizycznie oraz mentalnie do pełnienia funkcji. A u nas, same znajomki i wylaszczone suki które są tam tylko po to by obciągać komendantowi.

Ri...........to

2015-07-13, 22:14
Kaszysz to jakiś znawca....pewnie starał się o etat w polskiej psiarni skoro tak dobrze zna temat tylko " oblał " ustny.....

~Velture

2015-07-13, 22:29
Nie do końca rozumiem intencje autora tematu.

Jak gówno wiesz o czymś to może lepiej nie dorabiaj sobie własnej teorii do tego.


W stanach 2ga poprawka daje ci prawo do posiadania broni ale ich prawo (nie mam pojęcia czy to stanowe prawo i może się różnić od innych stanów czy federalne dla każdego takie samo) nie zezwala byle ch*jowi posiadania broni automatycznej. Masz prawo do posiadania broni palnej pół automatycznej ale nie automatycznej.

Policjant na filmiku zachował się wzorowo. Nie prowokował, nie był agresywny i wyjaśniał typowi dokładnie wszystko oraz odpowiadał na jego pytania. Był przy tym bardzo spokojny i nie stwarzał nerwowych sytuacji.

Nie dziwi mnie ,że zareagowali jak gość szedł sobie ulicą mając przy sobie taką giwerę. Ja tam ekspertem od broni nie jestem i ch*ja się na tym znam ale jeśli szkolony policjant miał podstawy sądzić ,że może to być broń automatyczna to wierzę mu na słowo.

Dla mnie to wyglądało jak broń automatyczna i nie dziwię się ,że ludzie dzwonili na policję. Jak mówię - ch*ja się znam na tym ale k***a to wyglądało jak SMG czyli karabinek z amunicją od pistoletu (ale zasadniczo jakbym dostał z karabinku z amunicją od pistoletu to pewnie miałbym równie przej***ne jakbym dostał z karabinu z ostrzejszą amunicją).

Hoolturalny

2015-07-13, 22:53
@Velture
Bo przecież nie było przypadku że w przykładnej, normalnej rodzinie mąż nagle zaczyna napie**alać żonę krzesłem po głowie. Nawiązuje tu do broni, to że ktoś jest w pełni sprawny umysłowo to nie znaczy że może mu nie odj***ć momentalnie, powiedzmy że zobaczy po drugiej stronie ulicy gościa co w dzieciństwie dotykał mu siostry i wtedy jego filmy będą godne subskrypcji.

pisage

2015-07-13, 23:12
W Klamath można było wykupić niewolnika i zatłuc króla szczurów...

Szczam_na_Zakrystii

2015-07-14, 00:40
A ja nie kumam jednego, prawo do posiadania broni to jedno ale chodzenie z czymś co przypomina karabin maszynowy to drugie. Co innego jak ktoś ma w kaburze pistolet a co innego jak ktoś ma na ramieniu powiedzmy kałacha! Niech to nawet na kulki będzie ale niechciał bym aby ktoś taki mi po dzielnicy chodził, potem go murzyny odpie**olą bo pomyślą że chce ich zaj***ć to będzie lament.

77kaweL

2015-07-14, 00:52
powszechny dostęp do broni to wymysł prawicowych faszystów, broń powinno mieć tylko wojsko i policja

Szczam_na_Zakrystii

2015-07-14, 01:01
@up i przestępcy. A reszta normalnych nie ginie i nie ma możliwości się obronić.
Weź odejdź lewacka p*zdo.

nosoundz

2015-07-14, 01:01
@szajba_Man

nie ma znaczenia i żadnej różnicy czy nosisz MP5 (karabinek) czy Colta 1911 (pistolet) póki prawo stanowi że możesz nosić broń maszynową. A jak go czarni odjebią na dzielni to przynajmniej będzie fajny filmik na Sadola, więc nie pie**ol i idź już lulu.

@up co do posiadania broni. Prawda jest taka że pomysł wydawania broni tylko za pozwoleniem (i umówmy się.. pozwolenia nie dostaniesz póki to wola Policji) upośledza społeczeństwo. Bandyta i tak broń zdobędzie, Ty i Twoja rodzina nie macie się czym bronić i jak Ci ktoś wpie**oli na kwadrat za przeproszeniem to go możesz co najwyżej krzesłem postraszyć. Dostęp do broni palnej dla zwykłego obywatela to prewencja.

Czekam na gówno-burzę o tym jakby się to polaczki pozastrzeliwały..

77kaweL

2015-07-14, 01:03
a co rodzi przestępczość? - bieda
co rodzi biede ? - brak pracy
a co zrobić gdy nie ma pracy ? - dać zasiłki
skąd wziąć kase na zasiłki ? opodoatkować pracę najlepiej zarabiającym, bo są inni potrzebujący
tym oto sposobem niweluje się przestępczość i na co komu broń ?

a jakby teraz nagle zalegalizować broń to ponad 10% społeczeństwa by sie wystrzelało w ciągu tygodnia

juz to widze jak się szwagry janusz z mirkiem spotykają, popiją i jeden drugiemu swoją broń pokazuje i przez przypadek klik, i jeb headshoot i to samo w 1000 miejsc Polski jednocześnie

Hajmdall

2015-07-14, 01:34
@Velture
Prawo u nich reguluje co jest karabinkiem szturmowym, a co pistoletem. w tym przypadku gość sprawdza czy nie był to karabinek szturmowy (u nich jest nim broń strzelająca serią, posiadająca lufę o długości minimum 11 cali), inaczej wyglądają procedury przy obchodzeniu się z nią. W tym przypadku ma pistolet (mimo, że faktycznie MP5 w wersji dla mundurowych jest pistoletem maszynowym), pistolet może strzelać jedynie ogniem pojedynczym i z zamka zamkniętego. Jak kogoś ciekawi można na YT obczaić amerykańskie przeróbki naszego pm PPS-43.

Asuritt

2015-07-14, 03:42
biały policjant i biały typ bronia normalnie mogą rozmawiać , a p*zdy murzyńskie po pierwsze prowokowali by , po drugie zaczęli by strzelać , po trzecie nie stać ich na taką broń z pracy chyba że są dilerami lub złodziejami

CHWDMurzynom