18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Twoje prawo w USiA

Hoolturalny • 2015-07-13, 21:11


Druga poprawka miała sens gdy biegali z muszkietami, ale to już lekka przesada :shock:

kj...........on

2015-07-14, 17:25
Wy tepe debile, frajer z wideo chodzil po miescie z ta bronia ktora wyglada jak wyglada i szukal problemow. Mial pecha bo policiant trafil sie taki a nie inny.

P.S. I tak to juz nie raz zostalo udowodnione ze bron ci ch*ja da jak ktos inny cie zaatakuje z bronia palna.

"Walked for more than 1 hour. Went shopping in the candy factory, while the 14 years old children where observing my rifle and asking question. Later, went into the bread shop and chat about food, firearms, and self defense procedures. We have met many people that respect our Rights, including having a conversation with a fellow immigrant from California that wanted to know his liberties in Oregon. After that, officer got one called and went to check out. This is what happened."


Dziad_Inżynier

2015-07-14, 17:54
Siberian_Meat_Grinder napisał/a:



uuuu widzę ktoś nie zdał egzaminów do policji hłe hłe hłe ...


Obejrzyj parę filmów jak nasza policja kogoś obezwładnia, a potem zadaj sobie pytanie: kto tych debili do tej formacji przyjął? Bo albo biorą wszystkich jak leci i dlatego debile się tam dostają, albo debili ze znajomościami i panienki łatwe jak GTA na kodach.

q800

2015-07-14, 18:03
kjanton napisał/a:

Wy tepe debile, frajer z wideo chodzil po miescie z ta bronia ktora wyglada jak wyglada i szukal problemow. Mial pecha bo policiant trafil sie taki a nie inny.

P.S. I tak to juz nie raz zostalo udowodnione ze bron ci ch*ja da jak ktos inny cie zaatakuje z bronia palna.



Nie pie**ol.

korinogaro

2015-07-14, 20:49
Ci którzy się powołują na 2gą poprawkę to popie**oleni ludzie. Poprawka wyraźnie mówi że prawo do noszenia broni mają zorganizowane milicje działające w celu obrony 'state'. W oryginalnym znaczeniu oznaczało to zarówno stan ja i państwo. No a republikanie rozciągnęli rozumienie 'state' jako każdej jednostki...
BTW. Jestem ciekaw czy druga poprawka dotyczy czarnych i muslimów urodzonych i wychowanych w USA. jakoś w to wątpię.

WidziszINieGrzmisz

2015-07-15, 00:26
@wszyscy co sie pluja do Kaszysz'a
Uczta sie jezykow, bo gosc nie napisal nic o amerykanskich szkolach policyjnych czego policjant w filmie nie mowi.

A w samych USA piekne jest to, ze prawo stanowe jest wazniejsze od federalnego, wiec jak masz problem z tym, ze ludzie chodza z bronia po ulicy to przeprowadz sie do stanu, w ktorym sa "lepsze" prawa.