18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

TVP -specjalisci od wszystkiego

Prezioo • 2013-11-13, 15:14
"Te gry na pewno zabijają wrażliwość" pare slow na temat grania i próby zmienienia prawa odnosnie gier.



:idzwch*j:

be...........22

2013-11-13, 22:13
Polsko co się z tobą dzieję ze płodzisz takich idiotów ;(

Promek

2013-11-13, 22:16
Zajeliby sie lepiej pedalami.. o przepraszam homoseksualistami, pedofilia i ta cholota ze stadionow itp, a nie k***a szukaja dziury w calym. Jak ktos jest poj***ny to i bez gry bedzie. Ja pie**ole.....

urielpp

2013-11-13, 22:21
No k***a. Jak pracowałem w sklepie, gdzie można było gry kupić, to jak 8-latkowi brał GTA to zwracałem uwagę, że jest oznaczenie, że od 18-nastu lat jest, a rodzic na to :"a co tam, pogra będę miał spokój". Więc niech nie gadają pierdół, tylko za rodziców się wezmą -.-

MadDave

2013-11-13, 22:21
miałem kiedyś znajomego który miał właśnie taką poj***ną matkę pracującą jako pedagog czy coś w tym stylu. Gość totalnie nieprzystosowany do życia, straszna p*zda i strasznie lękliwy, no i właśnie miał zakaz grania w takie gry w których jest jakaś brutalność czy coś w tym stylu - aha żeby nie było miał wtedy już 17 lat... Pamiętam z przeszłości takie sytuację jak graliśmy w coś u mojego brata no i właśnie on tam z nami siedział, jego zj***na matka dzwoniła do niego co 2 godziny sprawdzić czy nadal żyje i jak się dowiedziała że gramy w gre( już nie pamiętam co to było ale jakisz szuter ) o 22 wsiadła w samochód i z mega pyskiem jacy to jesteśmy nienormalni i poj***ni odwiozła go do domu, szarpiąc gościa za rękaw jak on mógł grać w coś takiego....ogarniacie?? typa w wieku 17 lat... Smutne, z tego co słyszałem raz jego matka zrobiła awanturę opiekunce na kolonii że jej synek nie poszedł spać o umówionej godzinie. k***a nikomu nie polecam tak poj***nych rodziców, zauważcie że te wszystkie panie psycholog czy pedagog to na ogół zdewociałe dziwadła wiedzące o życiu tyle co wyczytały z Freudowskich mądrości.

ch...........at

2013-11-13, 22:51
Ja tam dziecku swemu nie dam siedzieć przed kompem całe dnie, przynajmniej dopóki nie skończy podstawówki/nie zacznie gimnazjum. Nie ze względu na brutalne gry. Ze względu na ogolny rozwój. Pozdrawia informatyk.

Li...........66

2013-11-13, 23:32
MrZet napisał/a:

To jest chyba logiczne, że mały dzieciak nie powinien grać w określony typ gier, tak jak nie powinien oglądać niemieckich orgii bukkake na xhamsterze...
W całej sprawie nie chodzi o to, że w wieku 16 lat zapie**oli kogoś pod blokiem, ale o to, że może wyrosnąć na społecznego kalekę nie wiedzącego, co to empatia, bo przegapi czas, w którym powinen przeczytać "O psie, który jeździł koleją" i oglądać "Looney tunes".


pie**olisz! Ja w wieku 9 lat grałem w Duke Nuka 3D czy też Resident Evil zamiast oglądać pedalskiego bambi. Jakoś do tej pory nie zaj***łem ani też nie zgwałciłem nikogo. Lepiej gówniarzowi pokazać jaki świat jest zamiast wmawiać że wszyscy będą ciągnąć mu druta za sam fakt oddychania.

anger

2013-11-13, 23:46
Kpina k***a!

Małe dzieci księża r*chają, napie**alają się na ulicach te dzieciaki a tak to mogą się wyładować w grach nie robiąc nikomu krzywdy. Lepiej chyba dać dzieciakowi coś do grania niż pozwolić mu iść ćpać z kolegami na podwórko do ch*ja. Ja w gierki napie**alam od ósmego roku życia i po dziś dzień nikogo z tego powodu nie zabiłem. Aczkolwiek lubię dział HARD k***a! :D

er3gi

2013-11-14, 00:10
Jak miałem 8 lat grałem w carmageddona, grę, która była zakazana w wielu krajach za swoją brutalność, potem postal w międzyczasie oczywiście gta, diablo, call of duty, wolfenstain i inne tego typu gry. Nigdy nikogo nie zaj***łem maczetą i nawet nie miałem chęci zaj***ć. Do tej pory nigdy nie byłem karany. Gry nie wpływają na naszą agresje, one pozwalają nam ją rozładować. Ludzie którzy kradną auta w stylu GTA na RL są chorzy psychicznie, nawet jakby nie było serii GTA to zrobiliby to samo bo są jebnięci. Trzeba z takimi głupimi rzeczami walczyć za wczasu bo potem będą na nas mówić "Ludzie uzależnieni od krwawych gier wypowiadają się na temat ustawy o zakazaniu sprzedaży gier typu Strzelaniny, wojenne itp. Czekamy na jeb*ną apokalipsę z ich strony." Stop propagandzie! Mamy swoje poglądy i nikt nam nie będzie narzucać swoich. Komuna=demokracja zmieniła się nam nazwa, wszystko inne pozostało identyczne.

ParanoiA

2013-11-14, 01:22

ti...........ax

2013-11-14, 01:27
A k***a pie**olenie od zawsze ta banda zjebów będzie szukać problemów. k***a mać pedalstwo po ulicach swobodnie chodzi a oni sie k***a o gry martwią.

I do tego tej koleś z łechtaczka na czole, Rock czy ki ch*j.

Pirat

2013-11-14, 02:14
brawo dla Pani 2:20

Murekkk

2013-11-14, 13:33
I tak gówno zmienią :D

Nizaryta1

2013-11-14, 17:24
Powiem tak, zabijanie i śmierć jest nieodłączną częścią życia, (Kakałowy Szatan!) robienie z ludzi i młodocianych mięczaków kiedyś źle się odbije, żadna z tych gier nie ma w sobie bezsensownego mordobicia (Kakałowy Szatan!) jest fabuła, jest technika i jest życie a takie lewackie k***y sprawią że wyrośnie nam (Kakałowy Szatan!) pokolenie tchórzy i ciot które nie będą umiały tych imbecyli obronić przed Arabami a Arabowie nie będą się bawić w humanistyczną (Kakałowy Szatan!) tolerancję i im będzie za jedno czy ten ich nienawidził czy tamten ich wspierał, zabiją wszystkich bez różnicy bo dla niego będzie i to niewierny i to niewierny. Jedynie co złe jest w grach to to że cholernie uzależniają i zabierają zbyt dużo czasu który moglibyśmy poświęcić na ćwiczenia intelektualne lub fizyczne, (Kakałowy Szatan!) lub na robienie dzieci i pracę aby te dzieci móc utrzymać i wykształcić aby były lepsze od ciapaków. Ale nie zastraszycie mnie, jestem Kakałowy Szatan! bijcie pokłony mojej kałdziurze, jest najjaśniejsza, mości dziura, nie mam kałdziury, kakałowy bez, jestem Kakałowy Szatan!