18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

TVN

T3RMINATOR • 2024-01-24, 11:27
I teraz wszystko jasne czemu tak bredzą.


szach.mat

2024-01-25, 09:36
Z jakiego dnia jest to nagranie? To jakaś świeżynka czy odkopane z czeluści?

Lapenio

2024-01-25, 09:38
j***ć TVN. Propagandę a przede wszystkim kłamstwa to jedyny ich program. Powinni tą stację już dawno wyj***ć z Polski. Bo truje tylko ludziom krew.

PierógZmięsem

2024-01-25, 09:48
Siriuz napisał/a:

k***y teraz likwidują wszystkie media jak na Ukrainie.... a wystarczyło zlikwidować tę jedną k***ę TVN trującą Polakom krew i byłby spokój.



Ruspublike odpal. widzę wziąłeś za mała dawkę propagandy i trzepie.

dżonyłojlker

2024-01-25, 11:28
PierógZmięsem napisał/a:

Ruspublike odpal. widzę wziąłeś za mała dawkę propagandy i trzepie.



Co za agent :ubawdolez: Przecież nigdzie nie ma takiej rusofobii jak w tv Republika. Nawet mają program, który nazywa się "codziennie j***ć putina".

T3RMINATOR

2024-01-25, 18:46
Wyj***ć lewactwo w kosmos.


1234dupa

2024-01-25, 20:16
bleblebator1 napisał/a:

Są materiały filmowe jak nielegałowie w wieku 20 lat wysiadają z pontonów, a redaktorzyna wmawia że to dzieci. Moderacja upierdliwie usuwa link, bo pochodzi z daily motion.



Spadowa na wykop wykopku

pumex101

2024-01-26, 00:21
Tak, a Wolną Europę też słuchali debile......

alubinium123

2024-01-26, 17:38
Dużo na tym sadolu j***nych pisiorow widzę. Mam nadzieję, że zdechniecie na raka raka.

Siriuz

2024-01-26, 23:34
alubinium123 napisał/a:

Dużo na tym sadolu j***nych pisiorow widzę. Mam nadzieję, że zdechniecie na raka raka.



Ahh ta lewacka mowa miłości

PisPo

2024-01-27, 00:42
nowynick napisał/a:

Grunt, że te barany od funduszy unijnych dały się na tą "zmianę" nabrać



to głupie lewackie c**y tyle w temacie

czosnkowasiekiera napisał/a:

Dokładnie tak zrobią, zlikwidują prawackie media, prowadzone przez prawackie k***y twojego pokroju. Wyplemimy prawackie k***y i oczyścimy Polskę z tego robactwa. Prawactwo to z gówna robactwo.



lewacka p*zdo będziesz zapie**alał dla niemiaszków albo za miskę ryżu , jak twoja gruba locha nie dostanie +800 to wtedy będziesz wyć jak wilk do księżyca !

freakshot6

2024-01-27, 12:19
Siriuz napisał/a:

k***y teraz likwidują wszystkie media jak na Ukrainie.... a wystarczyło zlikwidować tę jedną k***ę TVN trującą Polakom krew i byłby spokój.



Wszystkie media czyli TVP, które wyjęli z łap pisowskich propagandystów?

SlimShady

2024-01-27, 13:40
subik napisał/a:

Jesteście skończeni. Pisowcy zadłuzali kraj na potęge biorąc wszystko na "kredyt" w ten sposób dochodzimy do zadłuzenia w kwocie 2bln zł, każdy głupi umie brac kredyt i wydawać, do tego zgadzanie sie na wszystko co Unia podsuwa, dzięki temu jak tylko zniosą tarcze durnowate to za prąd zabulimy 2x wiecej a razem z tym pójdą towary. PO to zero podwyzek, zwiekszenie wieku emerytalnego, i również okradanie, oraz dzięki przykładowi PISu to równiez będa brać wszystko na "kredyt" i jaki z tego wniosek? Jeden i drugi liże dupe Załeńskiemu, jesteście sugami UKRAINY!!! na kolana!!!



To zobacz sobie baranie jakie byloby zadłużenie gdyby Tfusek nie zaj***ł kasy z ofe na zus. Ja nie popieram rozdawnictwa pisowskiego, ale tfusk gorzej zarządzał, a nic nie rozdawał.

freakshot6 napisał/a:

Wszystkie media czyli TVP, które wyjęli z łap pisowskich propagandystów?



Teraz będziesz miał dobrze, prawdziwe obiektywne media, gdzie nie włączysz będzie TVN i jedna niezmienna linia opiniotwórcza. Pamiętam jak przed 2. wyborami Komorowski był w TVP i opowiadało o swojej młodości, a dziennikarka pytała go jaką herbatę pije. Zero pomysłu na Polskę, zero planów, nic. Oby przy korycie i tematy zastępcze. Będzie nas Europa j***ć, a my będziemy debatować czy Kaczyński karmił dzisiaj kota i czy chłopa można nazwać chłopem czy może sobie sam wybrać zaimek,

tomeko07

2024-01-27, 22:07
O co chodzi bo już krupnik oczy zalal

Norsta

2024-01-27, 23:35
Rozumiem ta stronę i wiem jakie odpowiedzi mogę dostać ale zaryzykuję. Tam serio leży kreska czy to jakieś fotomontaże czy odbicia?

JackCola

2024-01-29, 12:23
Mencwe* i Sienkiewicz też ćpuny XD