18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

TVN

T3RMINATOR • 2024-01-24, 11:27
I teraz wszystko jasne czemu tak bredzą.


Lukigm

2024-01-24, 21:04
nowynick napisał/a:

Grunt, że te barany od funduszy unijnych dały się na tą "zmianę" nabrać





motylekwbrzuchu napisał/a:

Trochę przesadziłeś z taką chamską metodą połowu ryb. Ale, na sadolowe gupiki może w sam raz.
edit: antypolski lewak pinki wziął to na serio



Gdzie ty się w szafie chowasz? Że takie głupoty Piszesz.

Infiniti09

2024-01-24, 21:11
napad zjebów z pisu, konfederacji, różnego szurstwa, kryptogejów, nazioli i głupoli pospolitych za 3...2...1....

pazuzu

2024-01-24, 22:12
Jprdl przecież to kawałek kartki, przecież on tam macha innymi kartkami i rękawem dawno by to rozspyal gdyby to był proszek

T3RMINATOR

2024-01-24, 22:12
Kurde ale göwno burza :)

Ten umlaut wiadomo dla kogo. Liczę że jutro posłowie z prawicy dadzą radę!

dżonyłojlker

2024-01-24, 22:15
Lukigm napisał/a:

Gdzie ty się w szafie chowasz? Że takie głupoty Piszesz.



Przecież to był troll, a skretyniałe antypolskie geje, wzięły ten chamski pastisz lewackiego sp***olenia umysłowego na serio i postawiły piwko 8-)

Infiniti09 napisał/a:

napad zjebów z pisu, konfederacji, różnego szurstwa, kryptogejów, nazioli i głupoli pospolitych za 3...2...1....






MarS_80

2024-01-24, 22:34
Czyżby ten redaktorzyna miał tego samego dilera co podpułkownik od Kultury i Dziedzictwa Narodowego?? :D

jarler

2024-01-24, 22:42
nowynick napisał/a:

Gdyby nie TVN to w Polsce dalej rządziliby kaczyści a o 90 % ich akcji z ostatnich lat byśmy nie wiedzieli. Ale doj***ć się na siłę, bo taka moda to każdy pierwszy. Podajcie JEDEN przykład kłamstwa w tej stacji (ale taki poparty filmem a nie "kolega kolegi powiedział"- to telewizja, z filmem nie powinno być problemu... )



Policjant kłamał na wizji, że nikt nie jest poszkodowany.. Oh w8


Potencjalny zwyciężca Ironmana. Nie podali tylko czy 6 dni płynął wzdłuż czy w poprzek Buga. Aż strach pomyśleć gdzie by dopłynął, gdyby jadł i pił


TVN manipuluje podobnie jak TVP z tą różnicą, że w TVP było to bardziej prymitywne

Kartonik

2024-01-24, 23:37
bleblebator1 napisał/a:

Są materiały filmowe jak nielegałowie w wieku 20 lat wysiadają z pontonów, a redaktorzyna wmawia że to dzieci. Moderacja upierdliwie usuwa link, bo pochodzi z daily motion.



I dlatego pisdzielec to pisdzielec brak argumentu i zmiana tematu w tym przypadku ponton z murzynami

:lol:

maniu1962

2024-01-24, 23:46
Była afera i dilerze gwiazd.....do dzisiaj nie wyszło kogo zaopatrywał mimo że odszyfrowali ego notatnik.

Szary_Jeleń

2024-01-24, 23:55
No ten co płynął rzeką 6 dni to chyba pochodzi od tych ludzi co w dinozaury rzucali kamieniami i łączyli się w 'bulu'. :mrgreen:

tachicom666

2024-01-25, 00:17
Siriuz napisał/a:

k***y teraz likwidują wszystkie media jak na Ukrainie.... a wystarczyło zlikwidować tę jedną k***ę TVN trującą Polakom krew i byłby spokój.



Oj weź się nie zesraj i w dupę sobie wsadź całą tą politykę żeby nie brudzić nam tu

nastuh

2024-01-25, 00:46
To które te media w końcu są wolne?

TwójCzarnyPan

2024-01-25, 03:23
motylekwbrzuchu napisał/a:

Co ty pie**olisz? Nawet nie jesteś Polakiem. Skończ pajacować, bo takie gówna nie przechodziły nawet na początku tej ruskiej szopki. Bronisz tylko żydków, lewaków i banderowskich świń, pisząc przy tym w sposób, jakby sufit sp***olił ci się na łeb. To nawet ruSSki darek nauczył się polskiego. Jeszcze jakieś sk***iałe ruskie hieroglify w profilu


Aha, to na Sadolu Polakiem jest tylko ten, który ma poglądy 100% zgodne ze stadem. Kto myśli samodzielnie i ma swoje zdanie staje się automatycznie lewakiem, banderowcem, ruskiem, pedałem albo innym dziwadłem. Taka sekciarska mentalność.
Na szczęście mam to w dupie.

zeroxdeys napisał/a:

Dobrze wiedzieć jakie tu macie poglądy. Większość to pewnie w zestawie reprezentanci wykształcenia podstawowego, smutni Polacy z smutnej warstwy społecznej, ze światopoglądem sięgającym sąsiedniego podwórka i ławeczki przy monopolowym.


Witamy na Sadolu, przystani dla społecznych wyrzutków, sfrustrowanych pseudofilozofów i niedoszłych samców alfa! Dla nich ten portal to cały sens życia, innego nie mają. Teraz sobie wyobraź, jakie to ch*jowe musi być życie.

KrystianGym

2024-01-25, 07:12
Siriuz napisał/a:

k***y teraz likwidują wszystkie media jak na Ukrainie.... a wystarczyło zlikwidować tę jedną k***ę TVN trującą Polakom krew i byłby spokój.



Mariusz jakim cudem miałeś internet w pace ?

Bul_od_bytu

2024-01-25, 07:24
TwójCzarnyPan napisał/a:

Aha, to na Sadolu Polakiem jest tylko ten, który ma poglądy 100% zgodne ze stadem. Kto myśli samodzielnie i ma swoje zdanie staje się automatycznie lewakiem, banderowcem, ruskiem, pedałem albo innym dziwadłem. Taka sekciarska mentalność.
Na szczęście mam to w dupie.
Witamy na Sadolu, przystani dla społecznych wyrzutków, sfrustrowanych pseudofilozofów i niedoszłych samców alfa! Dla nich ten portal to cały sens życia, innego nie mają. Teraz sobie wyobraź, jakie to ch*jowe musi być życie.



Rozumiem, że ciebie na tym zacofanym portalu trzyma dział "Fekalia" i wrzutki wypadających skarpet.
Co za matoł :D