18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

TVN

T3RMINATOR • 2024-01-24, 11:27
I teraz wszystko jasne czemu tak bredzą.


juderaus

2024-01-24, 15:32
nowynick napisał/a:

Gdyby nie TVN to w Polsce dalej rządziliby kaczyści a o 90 % ich akcji z ostatnich lat byśmy nie wiedzieli. Ale doj***ć się na siłę, bo taka moda to każdy pierwszy. Podajcie JEDEN przykład kłamstwa w tej stacji (ale taki poparty filmem a nie "kolega kolegi powiedział"- to telewizja, z filmem nie powinno być problemu... )



Gratuluję sp***olenia umysłowego na równi z wyznawcami PiSd.

Maniecky

2024-01-24, 15:58
W zyciu nie widzialem tak malych raczek jakie ma ten typ

cygann

2024-01-24, 16:00
Siriuz napisał/a:

k***y teraz likwidują wszystkie media jak na Ukrainie.... a wystarczyło zlikwidować tę jedną k***ę TVN trującą Polakom krew i byłby spokój.




Bul_od_bytu

2024-01-24, 16:23
czosnkowasiekiera napisał/a:

Łiiii, kwiii, łiiii. kwiii, łiiiiiui, kwiii Prosiaki prawaki. j***ć PiSowskie świniok***y! Prawactwo zaorane, wypie**alać na wschodnią ścianę



Odpocznij, ochłoń, załóż nowe konto :)
Widać, że bydło dorwało się do żłoba/klawiatury

kris1978

2024-01-24, 16:23
nowynick napisał/a:

Gdyby nie TVN to w Polsce dalej rządziliby kaczyści a o 90 % ich akcji z ostatnich lat byśmy nie wiedzieli. Ale doj***ć się na siłę, bo taka moda to każdy pierwszy. Podajcie JEDEN przykład kłamstwa w tej stacji (ale taki poparty filmem a nie "kolega kolegi powiedział"- to telewizja, z filmem nie powinno być problemu... )



Jeden zwykły, prosty przykład, który jest kłamstwem: unia pomaga Polsce.
Wybij sobie matole z głowy to, że Rudy jest nastawiony na to, żeby Polakom żyło się lepiej! Rudy jest nastawiony na to, żeby przedsiębiorcom żyło się lepiej i żeby unia zadbała o to aby szwabom też żyło się lepiej. Tylko tyle wystarczy aby 75% Polaków, którzy pracują na etacie a głosowało na te zj***ną partię stało wyrzutami do końca życia.

majeńka

2024-01-24, 16:34
motylekwbrzuchu napisał/a:

pis i prawica. Ja pie**olę

Słowa "lewica"/"prawica" są używane do zbyt wielu znaczeń aby miało sens kłócić się o ich sens.

Dlatego powiem: PiS to partia NARODOWO-SOCJALISTYCZNA.

To że są partią głęboko nacjonalistyczną nie ulega wątpliwości: 90% ich pomysłów ma "narodowe" w nazwie, sieją nienawiść do wszystkiego co nie jest w ich rozumieniu polskie, mają podobne zj***nie jak ruchy narodowe w innych krajach (np. ultrareligijność).

To że są partią socjalistyczną też nie: ich program to głęboka komuna, z krzywo przyklejoną nalepką "naród" na napisie "partia", "patrioci" na "klasa robotnicza" itd.

A to że są złamanymi h*jami też wątpliwości nie ulega.

Siriuz

2024-01-24, 16:49
majeńka napisał/a:

Dlatego powiem: PiS to partia NARODOWO-SOCJALISTYCZNA.



Już to pisałaś, a ja odpisałem, że PO to partia SOCJALISTYCZNO-DEMOKRATYCZNA. Znajdź cechę wspólną.
Plusem PiS jest niewątpliwie to, że są narodowi, natomiast o PO nie da się powiedzieć, że są demokratyczni.

Czester napisał/a:

To byś debilu miał tu dzisiaj drugą Białoruś / Rosję / Węgry.



O emigracji na Białoruś to Ty jeszcze zamarzysz jak już lewactwo wszystko tutaj zaora. Będziesz żył w gorszych warunkach niż te które panowały w okupacyjnych gettach.

czosnkowasiekiera napisał/a:

Łiiii, kwiii, łiiii. kwiii, łiiiiiui, kwiii Prosiaki prawaki. j***ć PiSowskie świniok***y! Prawactwo zaorane, wypie**alać na wschodnią ścianę



Zapomniałeś jeszcze o "polaczkach-cebulaczkach"

SlimShady

2024-01-24, 17:05
nowynick napisał/a:

Gdyby nie TVN to w Polsce dalej rządziliby kaczyści a o 90 % ich akcji z ostatnich lat byśmy nie wiedzieli. Ale doj***ć się na siłę, bo taka moda to każdy pierwszy. Podajcie JEDEN przykład kłamstwa w tej stacji (ale taki poparty filmem a nie "kolega kolegi powiedział"- to telewizja, z filmem nie powinno być problemu... )



Boże jedyny a gdzie Ty byłeś jak Lepper popełnił "samobójstwo" ? Znalazłbym Ci od ch*ja przykładów, ale zmądrzałem i wiem, że próba zmiany poglądów politycznych przez Internet chyba nigdy się nikomu nie udała. Tak kaczorem straszono, niby tak miał teraz rozj***ć kraj, no ale 8 lat nie zaszkodził interesowi Państwa Polskiego jak robi to Tfusek (mam na myśli CPK i Polski Atom).

TwójCzarnyPan

2024-01-24, 17:06
Siriuz napisał/a:

k***y teraz likwidują wszystkie media jak na Ukrainie.... a wystarczyło zlikwidować tę jedną k***ę TVN trującą Polakom krew i byłby spokój.


Proponuję zlikwidować Sadistic, będzie spokój z kretynami. Wpadną w depresję i powieszą się jeden po drugim w zaciszu swoich piwnic.

Tenbel

2024-01-24, 17:10
Siriuz napisał/a:

k***y teraz likwidują wszystkie media jak na Ukrainie.... a wystarczyło zlikwidować tę jedną k***ę TVN trującą Polakom krew i byłby spokój.



Nie zesraj się

Juzwa

2024-01-24, 17:21
nowynick napisał/a:

Nie, ale mam taki, na którym robiłem Ciebie...



Pokaż ten filmik, zobaczymy jakie zwierzę waliłeś.

Vindizel

2024-01-24, 17:30
majeńka napisał/a:

Tyle że wśród kurew są:
* takie które wykonają zleconą pracę uczciwie, a jak klient np. zasłabnie to jeszcze pomogą
* takie które oszukają z zapłatą, okradną mieszkanie, i wyślą kumpli z wizytą
A co do drapania się, właśnie mnie swędzi. I nie tam gdzie powinno.



Nie wiem z k***ami się nie zadaję to ciężko mi się na ten temat wypowiadać jakie są, a jakie nie. Polityka to odbyt, kto przez niego przejdzie kanarkiem się nazwać nie da rady.

Co do swędzenia, zbadaj się:

"Świąd fragmentu skóry (tzw. zlokalizowany) zwykle występuje jako objaw towarzyszący infekcjom bakteryjnym, wirusowym (opryszczce), grzybiczym (łupieżowi, grzybicy), pasożytniczym (świerzbowi, wszawicy), atopowemu zapaleniu skóry, pokrzywce, wypryskowi, łuszczycy, nowotworom skóry."

CzarnyAdolf

2024-01-24, 17:49
sadistic peel - największa pisowska farma troli :mrgreen:


majeńka

2024-01-24, 17:56
Vindizel napisał/a:

odbyt, kto przez niego przejdzie kanarkiem się nazwać nie da rady.

Akurat na Sadolu kanarka w dupie bym się zdziwiła gdyby nigdy nie było. :mrgreen:

Cytat:

Co do swędzenia, zbadaj się:
"Świąd fragmentu skóry (tzw. zlokalizowany) zwykle występuje jako objaw towarzyszący infekcjom bakteryjnym, wirusowym (opryszczce), grzybiczym (łupieżowi, grzybicy), pasożytniczym (świerzbowi, wszawicy), atopowemu zapaleniu skóry, pokrzywce, wypryskowi, łuszczycy, nowotworom skóry."

U mnie atopowe. Tym razem, brzeg majt na nodze. Niby rozwiązanie samo się narzuca, ale w praktyce przylepianie się do fotela fajne nie jest (wspominam o tym bo wiem że na myśl o gołej psiosze na skórze fotela będziecie się cieszyć :-P ).

dżonyłojlker

2024-01-24, 18:05
majeńka napisał/a:

Akurat na Sadolu kanarka w dupie bym się zdziwiła gdyby nigdy nie było.



Dziwne jest to zdanie, takie jakby nie za dobrze przetłumaczone :-/