18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

TV Trwam i UPC

evilferber • 2013-05-26, 19:59
Taki o to plakacik wisi u mnie w klatce... Ciekawe ile moherów zamówiło UPC po przeczytaniu tego plakatu :D


rozyk

2013-05-27, 10:07
a najlepsze jest to ze najbardziej teraz jada po tej telewizji ludzie ktorzy nigdy nie widzieli ani sekundy zadnego z programu i no ale ok idzcie ogladac fakty dowiecie sie ze tusk wybudowal nam wspanialy stadion narodowy tylko ze za czasow pis-u mial kosztowac 300 mln zlotych <100 mln do kieszeni> a za czasow PO kosztowal juz 2 mld zlotych :homer:

chiver5

2013-05-27, 10:09
Stryjek napisał/a:

Przynajmniej tv trwam podaje obiektywne informacje :roll:



Obiektywne i ważne! Na przykład wstrząsający materiał o tym, że Tusk dowc*pkuje z Komoruskim!

Varion

2013-05-27, 11:05
tak jak praktycznie nie oglądam telewizji to wczoraj wieczorem włączyłem fakty na tvnie, a tam k***a z okazji dnia matki reportaż o matce madzi... to jest poj***ne

DuckDodgers

2013-05-27, 11:06
Stryjek napisał/a:

Przynajmniej tv trwam podaje obiektywne informacje :roll:



Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahaha. TV Trwam obiektywna hahahahahahahaha, a Ojciec Rydzyk to prawdziwy kapłan asceta hahahaha, Klasyczny chrześcijanin w Maybahu.

Za długie i nie będę wrzucał jak ktoś chce mieć obiektywnie mózg rozj***ny Rozmowy niedokończone - Katastrofa Smoleńska - nowe fakty i pytania - Antoni Macierewicz na youtube :-D

Takiego ubawu mi dostarczyłeś od rana, że Ci dam piwko za komentarz Stryjek :lol:

vajron

2013-05-27, 11:16
TRWAM obiektywna ? Śmiechu warte. Wiadomo, że zmanipulowane katole z PiS'u uznają TRWAM za obiektywną, bo podaje wiadomości w krzywym świetle (tak jakbyście chcieli je widzieć) TRWAM to taka sama (albo gorsza) propaganda od TVN'u. Sadole widzę cały dzień oglądają TRWAM i tak wam to beret zlasowało, że przyjmujecie ich każde słowo bezkrytycznie.

Myślałem, że na sadolu są ludzie z krzywym poczuciem humoru, bez skrupułów... Prawda jest taka, że 90% ludzi tutaj to katolicy głosujący na pis albo k***ina. Jak tylko ktoś coś złego napisze na kościół albo pis to 99% komentarzy to wjazdy na taką osobę. SLD można wyśmiewać bez konsekwencji. Każdy na wzajem sobie liże dupę wrzucając na każdego kto nie chodzi do kościoła i nie głosuje na jarka. Nawet nie macie odwagi się przyznać, że wierzycie w religię wg której synowie bzykali matkę na współe z ojcem zawsze są tylko komentarze pod antyklerykalnymi obrazkami "nie jestem katolikiem ale wkurza mnie ta nagonka na kościół" k***a a na żydów nagonka nikogo nie wkurza? Nie, bo jesteście hipokrytami... Tacy k***a zbuntowani i polscy jesteście, że każdy kto ma inne poglądy niż wy, jest ciapatym albo niepolakiem. Ludzie bez pespektyw którzy nienawidzą komuny, a mają pretensję, że rząd im nie daje pracy i to za 5koła miesięcznie, najlepiej takiej, żeby nie musieć nic robić. Weźcie się k***a za swoje życie.

j***ć propagandowskie TRWAM i TVN.

Szczam_na_Zakrystii

2013-05-27, 11:27
vajron napisał/a:

TRWAM obiektywna ? Śmiechu warte. Wiadomo, że zmanipulowane katole z PiS'u uznają TRWAM za obiektywną, bo podaje wiadomości w krzywym świetle (tak jakbyście chcieli je widzieć) TRWAM to taka sama (albo gorsza) propaganda od TVN'u. Sadole widzę cały dzień oglądają TRWAM i tak wam to beret zlasowało, że przyjmujecie ich każde słowo bezkrytycznie.

Myślałem, że na sadolu są ludzie z krzywym poczuciem humoru, bez skrupułów... Prawda jest taka, że 90% ludzi tutaj to katolicy głosujący na pis albo k***ina. Jak tylko ktoś coś złego napisze na kościół albo pis to 99% komentarzy to wjazdy na taką osobę. SLD można wyśmiewać bez konsekwencji. Każdy na wzajem sobie liże dupę wrzucając na każdego kto nie chodzi do kościoła i nie głosuje na jarka. Nawet nie macie odwagi się przyznać, że wierzycie w religię wg której synowie bzykali matkę na współe z ojcem zawsze są tylko komentarze pod antyklerykalnymi obrazkami "nie jestem katolikiem ale wkurza mnie ta nagonka na kościół" k***a a na żydów nagonka nikogo nie wkurza? Nie, bo jesteście hipokrytami... Tacy k***a zbuntowani i polscy jesteście, że każdy kto ma inne poglądy niż wy, jest ciapatym albo niepolakiem. Ludzie bez pespektyw którzy nienawidzą komuny, a mają pretensję, że rząd im nie daje pracy i to za 5koła miesięcznie, najlepiej takiej, żeby nie musieć nic robić. Weźcie się k***a za swoje życie.

j***ć propagandowskie TRWAM i TVN.



:homer:

Ja jestem wierzący.
Będę głosował na Korwina.
Mam gdzieś PiS.
Skąd przyszło ci do tego pustego łba gówniarzu że na Sadistic.pl są ludzie bez skrupułów? Co to portal więzienny?!

lemon43

2013-05-27, 11:48
Cytat:

Taki o to plakacik wisi u mnie w klatce


Mieszkasz w klatce? :-D

thorus933

2013-05-27, 11:54
Ja pie**ole co z wami? Jak możecie powiedzieć choć jedno dobre słowo w kierunku tych oszołomów? Jedyny humorystyczny portal, jaki szanowałem też schodzi na psy.. A takie coś ogląda TV Trwam:

Pan_Generał

2013-05-27, 12:06
Wystarczy porównać rozmowę gen.Petelickiego w tv trwam i tvp info :lol:

watch?v=pDRd8BH6aIQ (bez przerywania, grzecznie)

watch?v=TceZan6QdGs (baba przerywa, zmienia temat)

Lordzik92

2013-05-27, 12:20
Wyobrazcie sobie ze zyjecie w domu w ktorym matka podlega wplywom pogladow babki, ojciec pogladom dziadka, siostra wplywom chlopaka, mlodszy brat pod wplywem rowiesnikow a wy podlegajac wplywom matki i ojca, otaczajac sie rodzenstwem, nie jestescie wstanie zrozumiec aspektow dzialania waszej famili.
Tym domem jest Polska. I nie bedzie tu niezaleznosci, gdyz kazdy jest od czegos zalezny. Witamy w demokracji XXIw...

- Tv trwam nie jest niezalezna tv, gdyz podlega o.Tadeuszowi, podajac informacje (prawdziwe zreszta) krytykujac PO, ale zarazem gloryfikujac PIS jako jedyna deske ratunku (kto sledzil wydarzenia polityczne kilka lat temu, wie ze Rydzykowa promocja PISu, nie ma nic wspolnego z rzekoma moralnoscia ich pogladow), automatycznie zyskuja miano stronniczej tv.

- A jesli chodzi o polityke, to kazda partia ktora posiada w swoim programie czerwone idee, nie zasluguje na miano alternatywy przeciwko politycznej symbiozie PIS-PO. Dlatego jedynie zostaje Korwin, gdyz nacjonalisci mimo dobrych intencji, nie pojmuja za bardzo brutalnej ekonomii.

Miętus12

2013-05-27, 12:41
Stryjek do czego pijesz ? co tu porównywać ? w obu JEGO wypowiedziach chylę MU czoła !

Loaloa

2013-05-27, 15:53
O k***a, TV trwam i obiektywne informacje hahahahahaha. Jesteście jeszcze bardziej zj***ni, niż myślałem. Nienawiść do wszystkiego, co na lewo od nazizmu tak bardzo wam przeżarła mózgi, że zaczynacie mówić językiem Rydzola i jego przydupasów. Pięknie, oto próbka reprezentacyjna przyszłości Polski. Niech już Żydzi z masonami lepiej zaorają ten ugór i zbudują jakąś nową lepszą cywilizację, bo z tego ziarna mąki nie będzie.

Imie_jego_44

2013-05-27, 15:59
To właśnie pokazuje komu najbardziej wadzi TV TRWAM, ludziom którzy najchętniej wyprzedali by Ojczyznę żydom i masonom.
Sława Wielkiej Polsce!!!

zejfi

2013-05-27, 16:19
Stryjek napisał/a:

Przynajmniej tv trwam podaje obiektywne informacje



Tak jak dzisiaj: "Marszałek województwa podkarpackiego [nie pamiętam nazwiska] został odwołany (...) Kandydatem PiS na marszałka jest [tu też nie pamiętam nazwiska]. A teraz prognoza pogody" A gdzie kandydaci innych partii?

DuckDodgers

2013-05-27, 17:06
zejfi napisał/a:



Tak jak dzisiaj: "Marszałek województwa podkarpackiego [nie pamiętam nazwiska] został odwołany (...) Kandydatem PiS na marszałka jest [tu też nie pamiętam nazwiska]. A teraz prognoza pogody" A gdzie kandydaci innych partii?



Udowadnianie tego wyznawcy ojca derektora to jak tłumaczenie ciapatemu, że Allah nie jest akbar. :-D