18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

TV Trwam i UPC

evilferber • 2013-05-26, 19:59
Taki o to plakacik wisi u mnie w klatce... Ciekawe ile moherów zamówiło UPC po przeczytaniu tego plakatu :D


sh_akal

2013-05-27, 17:26
A co Ty murzyn jesteś że w klatce mieszkasz??

Matuch90

2013-05-27, 17:39
"ciekawe ile moherów" hahaha k***a walcem bym rozjeżdżał takie p*zdy jak ty...

smyndryl

2013-05-27, 20:29
@up
Kto Ci baranie walec da?

Trwam jest tak samo subiektywna jak TVN.

adex69

2013-05-27, 21:19
thorus933 też mnie to dziwi że nagle na sadolu pojawiło się tylu obrońców krzyża. Przecież Tv trwam to ten sam idiotyzm co Tvn tylko że w drugą stronę, żadna telewizja nie podaje obiektywnych informacji, tylko subiektywne opinie dziennikarzy.

PS: Niedługo sadistic zmieni się w masochistic, bo widzę że wielu użytkowników tego portalu niszczy sobie mózgi telewizją.

evilferber

2013-05-27, 23:00
Cytat:

"ciekawe ile moherów" hahaha k***a walcem bym rozjeżdżał takie p*zdy jak ty...



Drogi Matuch90, cieszę się że wreszcie znalazłem kogoś kto spełni tę moją erotyczna fantazję. Zawsze chciałem żeby jakiś laps z internetu przejechał mnie walcem. Wyślij mi swoje zdjęcie, mam nadzieję że wyglądasz jak Maciek z Klanu, tacy mnie najbardziej podniecają.

A tak na poważnie info dla tych wszystkich wieśniaków, którzy nie widzieli w życiu klatki schodowej na oczy: w metropoliach takich jak Opole (hehehe), są skupiska mieszkań (czyli połączonych z sobą pokoi) i aby dana rodzinka dostała się do swojego mieszkania, muszą wejść pierw do klatki schodowej, która nie jest podobna ani do klatki piersiowej, ani takiej na króliki. Pewnie ciężko jest wam to sobie wyobrazić. No trudno, może kiedyś wyjedziecie ze wsi na wycieczkę do miasta i zobaczycie jak to wygląda. Myślałem, że ta gładka ściana w tle wystarczy, by domyśleć się że nie mieszkam w klatce :cry:

Pozdrawiam sadoli z Opola ;D

@ Pener

Niestety na sadistic.pl można stawiać tylko piwa, więc Ci jedno piwo postawiłem.

A na realną wódkę czy piwo mnie nie stać bo jestem biednym studentem i ledwo mi starcza na opłacanie pakietu RedTube HD ; (

kr...........et

2013-05-27, 23:03
Po tym jak zobaczyłem 140 okejek pod tym, że tv trwam podaje obiektywne informacje stwierdzam, że nie jest dobrze w tym kraju ..... ładnie was rydzyk i kościół zmatolił ... ja pie**olę

pa...........66

2013-05-27, 23:13
rozyk napisał/a:

Wiecie co mnie wk***ia od niedawna zamieszkalem w usa <przez zj***nego tuska> i wyczailem ze godzine dziennie jest puszczana tv trwam , i doszedlem do wniosku ze to chyba jedyna telewizja ktora dba o wartosci patriotyczne i wiadomosci nie skupiaja sie na pedealach albo traktorach <widzialem taki reportaz w faktach> co prawda co troche stronicowi jesli chodzi o PIS(da) ale k***a owiele bardziej mnie interesuje np to ze zmarla kobieta ktora przez cale zycie walczyla z komunizmem i byla bardzo wielka patrtotka niz to ze tusk sie krzywo popatrzyl na kaczynskiego a palikot mrugnal do grodzkiego , dziekuje

niestety sa rzeczy ktore tylko my sami dostrzegamy. Ale zeby dostrzegac pewne rzeczy trzeba popatrzec na to co sie dzieje w polsce z innego kraju , w polsce TRWAM= mohery , rydzyk , kosciol , za granica TRWAM= patriotyzm, rzeczowe informacje , informacje o Polsce a nie o rzadzie no ale ok kazdy zyje w swoim malym swiecie


jestes w usa przez swoja glupote baranie ogladaj dalej trwam moze zglupiejesz do reszty

Szczam_na_Zakrystii

2013-05-27, 23:33
kreet napisał/a:

Po tym jak zobaczyłem 140 okejek pod tym, że tv trwam podaje obiektywne informacje stwierdzam, że nie jest dobrze w tym kraju ..... ładnie was rydzyk i kościół zmatolił ... ja pie**olę



E tam pie**olisz.
Wole kościół który jest z nami 1000 lat i kraju nie rozpie**olił niż rudego i spółkę którzy kraj w 20 lat położyli.