18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

TV Trwam i UPC

evilferber • 2013-05-26, 19:59
Taki o to plakacik wisi u mnie w klatce... Ciekawe ile moherów zamówiło UPC po przeczytaniu tego plakatu :D


kr...........et

2013-05-26, 20:15
To gdzie Ty mieszkasz, że takie rzeczy wiszą ?

evilferber

2013-05-26, 20:18
W Polsce ;D, a dokładniej centrum Opola, stolicy polskiej piosenki :D

Pan_Generał

2013-05-26, 20:29
Przynajmniej tv trwam podaje obiektywne informacje :roll:

kr...........et

2013-05-26, 20:38
Jakie obiektywne ?

bo...........ę

2013-05-26, 20:55
Mochery nawet gówno kupią jak będzie odbierało TV Trwam :krejzi:

Pener

2013-05-26, 23:26
evilferber, no proszę, opole, to kiedy stawiasz wódke?

nygas232

2013-05-26, 23:49
Cytat:

Przynajmniej tv trwam podaje obiektywne informacje


Cud! Taki komentarz na sadisticu i jeszcze zbiera piwa! Popieram jak najbardziej!

mazin

2013-05-27, 07:05
Młodzi, wykształceni zaocznie od niedawna z wielkich miast, nadal piszą mohery przez "ch" ;-)

Kooron

2013-05-27, 07:32
to plakat przedstawiciela handlowego , tak czy inaczej dobry pomysł ;)

rozyk

2013-05-27, 08:32
Wiecie co mnie wk***ia od niedawna zamieszkalem w usa <przez zj***nego tuska> i wyczailem ze godzine dziennie jest puszczana tv trwam , i doszedlem do wniosku ze to chyba jedyna telewizja ktora dba o wartosci patriotyczne i wiadomosci nie skupiaja sie na pedealach albo traktorach <widzialem taki reportaz w faktach> co prawda co troche stronicowi jesli chodzi o PIS(da) ale k***a owiele bardziej mnie interesuje np to ze zmarla kobieta ktora przez cale zycie walczyla z komunizmem i byla bardzo wielka patrtotka niz to ze tusk sie krzywo popatrzyl na kaczynskiego a palikot mrugnal do grodzkiego , dziekuje

niestety sa rzeczy ktore tylko my sami dostrzegamy. Ale zeby dostrzegac pewne rzeczy trzeba popatrzec na to co sie dzieje w polsce z innego kraju , w polsce TRWAM= mohery , rydzyk , kosciol , za granica TRWAM= patriotyzm, rzeczowe informacje , informacje o Polsce a nie o rzadzie no ale ok kazdy zyje w swoim malym swiecie

donRafael

2013-05-27, 08:36
ja rozumiem że można być patriotą i interesować sie własną historią, ale nie podawajcie tego ciemnogrodu za rzetelne źródło informacji...

Gebofon

2013-05-27, 08:37
Evilferber, Opole gościnne miasto. Dwa lata temu graliśmy koncert z Mesem w Rampie, mało pamiętam :krejzi:

jolmen13

2013-05-27, 08:54
TRWAM to to samo dla Moherów, co TVN dla lemingów. Brak rzetelnej informacji, czysta propaganda. Dlatego w ogóle TV nie oglądam żadnej (tylko TVP info, bo tam są podawane w miarę suchę fakty), a jak chcę RZETELNE dziennikarstwo obejrzeć to sobie odpalam MaxTv. O!

Imie_jego_44

2013-05-27, 09:02
O lewaki atakują :lol: TRWAM to jedyna niezależna telewizja, dociekliwa i drąży niewygodne dla rządzących tematy dlatego pełowcy tam nie przychodzą,
W dodatku mają czas na rzeczy najważniejsze czyli związane z religią i nie szufladkują/obrażają innych ludzi jak to się dzieje w innych stacjach, spójrzcie na kibiców, tvn czy tvp rzucają w nich obelgami, że to kibole, huligani a tylko w TRWAM można dowiedzieć się, żę im naprawdę na Polsce zależy, że są prawdziwymi Polakami patriotami.
Otwórzcie oczy!!!
Sława Wielkiej Polsce!!!