18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Turek pyta Polki czy wolą obcokrajowców.

kroguletz • 2023-02-17, 22:39
Witaminki przyszłość narodu polskiego.


hardowski

2023-02-18, 10:16
Leatherface napisał/a:

To ten ówczesny zachodni agent jak obecnie Tusk tak?



Ty, ale Piłsudskiego to ty szanuj!

Leatherface

2023-02-18, 10:32
hardowski napisał/a:

Ty, ale Piłsudskiego to ty szanuj!



Od kiedy zdrajców i agentów należy szanować. Widzę że nie wiesz to cię uświadomię, że zadaniem Piłsudskiego było podłożenie Polski bolszewikom. Jednak pozostali generalowie, którzy nie byli wtajemniczeni w ten proceder, nieświadomie pokrzyzowali ten plan. Prawda bywa bolesna jak to mówią ;-)

jjzz26

2023-02-18, 10:51
Quassar napisał/a:

Ostatnio panuje nagonka na polki z gówno portalu wykop podają jakieś wyrywkowe k***y i mówią że wszystkie takie są...
A jak by nie patrzeć w polsce spory motłoch to też faceci.
Zawsze pijani i brzuchy wyj***ne gówno szkoly i brak dodatkowych kursów/szkoleń.
Kasy wiecznie brak ale zawsze peto i piwko/wóda szczerkająca w reklamówce jest.
Podstawiając się na miejscu kobiety... powtarzam kobiety nie k***iszona jak wyżej.
To też bym nie chciał się oddawać jakiemuś żulowi tylko dla tego że jest Polakiem.
Ale widzę że ostatnio mass media mają ostrą manipulacje aby zrazić Polaków do polskich kobiet. W sumie to by sie zgadzało bo nie mogli zniszczyć nas z zewnątrz to próbują od wewnątrz.
Tego typu wpisy na gówno portalu wykop pojawiają sie regularnie co 2-3 dzień.
i widzę że motłoch ostro to łyka, hejt na polki. Bo pokazali pare k*** polskich.
Myślę że to pewnie wał leci z Niemiec/Francji/Rosji.
Gdzie mamy złoty przykład jak wypadło multi kulti i niemcy już praktycznie rodowi etniczni są prawie że przed ostatnim pokoleniem.
I są niższością we własnym kraju tymczasem w 2020
25% multi kulti było w niemczach, a w Polsce zaledwie 1%
Nie wiem jak teraz wygląda sytuacja bo jest sporo ludzi z ukrainny wiadomo z jakiego powodu..




Hahahaha ale się białorycerzyk zesrał. Lepiej wejdź na pierwszy lepszy portal typu wysokie obcasy czy p0lka.pl i zobacz jak tam się pisze o związkach z Polakami. Wystarczy też sobie przypomnieć protesty spod znaku czerwonego zygzaka i plucie polskim mężczyznom w twarz, pierzenie o kulturze gwałtu czy mitycznym matriarchacie.
Jeśli coś takiego na wykopie ma miejsce to może jeszcze jest nadzieja dlatego portalu. Bo te suki p0lki są tam najwidoczniej traktowane dokładnie tak jak na to zasługują.

dżonyłojlker

2023-02-18, 11:04
prophetess napisał/a:

Myślałam, że filmik jest zj***ny, ale w komentarzach również niezły festiwal sp***olenia



No, niezły się tu zrobił zlot antifiarskiego gówna. Najlepsze jest to, że te tęczowe pedały próbują pouczać normalnych mężczyzn jak postępować z kobietami. Co do filmiku; tłusta świnia zamiast schudnąć, to oczywiście o tolerancji pie**oli.

postpost

2023-02-18, 11:35
radek225 napisał/a:

Nawet Stany zniosły wizy dla Polaków.

co ty pie**olisz?

SirMajkel

2023-02-18, 11:48
lol, spermiarstwo wspierające internetowe szony mają ból dupy o jakieś laski mówiące, że nie mają problemów z randkowanie z obcokrajowcami, komedia.. chcą niech się umawiają z kim mają ochotę i co wam do tego, nikt wam nie broni spotykać się z laskami z innych krajów.

hardowski

2023-02-18, 13:08
Leatherface napisał/a:

Od kiedy zdrajców i agentów należy szanować. Widzę że nie wiesz to cię uświadomię, że zadaniem Piłsudskiego było podłożenie Polski bolszewikom. Jednak pozostali generalowie, którzy nie byli wtajemniczeni w ten proceder, nieświadomie pokrzyzowali ten plan. Prawda bywa bolesna jak to mówią



Bolszewikom? Toś teraz popłynął chłopie... :mrgreen:

Trunek

2023-02-18, 13:35
marcintutbxl napisał/a:

Pierdlonij sie w leb.Tobie wolno dymac wszystkioe dupy swiata a juz dupa nie moze dymac z sie z kim chce .Malo r*chales albo nigdy dziewczyny z innego kraju .Turczynki pruja sie tak jak Polki i nie robia problemu z analem bo wola czoko zeby dziewictwa nie stracic .Nie bede robil z siebie kasanowy ale przez 20 lat mieszkania poza Polska przwinelo sie tego kwiatu troche to nie ma reguly jak sie r*cha to bez wzgledu na kulture religie i kolor skory .



Jak ktoś swoje podejście do świata opiera na r*chaniu, to prawa wyborcze powinny być takiej osobie ustawicznie odebrane.

cazio

2023-02-18, 14:15
Już bez przesady, Polki tez można znaleźć wartościowe. Ale zauważyłem jedna rzecz - materiał na żonę prędzej zdajesz na wsi niż dużym mieście…

wunhei

2023-02-18, 14:34
puste dz**ki -córki zj***nych rodziców.

Leatherface

2023-02-18, 15:23
hardowski napisał/a:

Bolszewikom? Toś teraz popłynął chłopie...



Rozwiń swoją myśl.

cazio napisał/a:

Już bez przesady, Polki tez można znaleźć wartościowe. Ale zauważyłem jedna rzecz - materiał na żonę prędzej zdajesz na wsi niż dużym mieście…



No ja znalazłem w mieście wojewódzkim. I nawet chce prać, gotować, sprzątać i dzieci ogarniać. Ewenement. :lol:

kraken213

2023-02-18, 16:31
polki to tępe głupie k***y

jupit3

2023-02-18, 17:36
Brzydkie k***y z marzeniami... Trzeba więcej młodych Ukrainek i Azjatek ściągać, aby nie spermić to tego marginesu z p*zdami...