18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Turek pyta Polki czy wolą obcokrajowców.

kroguletz • 2023-02-17, 22:39
Witaminki przyszłość narodu polskiego.


KrwawyEric

2023-02-18, 00:09
Marzyła jej się egzotyczna przygoda, swoją weneryczną mordą robiła księciu loda...głupia ździro idź na całość lecz nie oczekuj cudów. Obita morda i czarny bachor to tyle z Gównowoodu.

Jim_Carrey

2023-02-18, 00:27
Nic dziwnego ze wolą nie Polaków te pasztety j***ne bo ich nikt nie chce :lol:

sothis

2023-02-18, 00:37
kroguletz napisał/a:

ty kukoldzie to jest przebudzenie polskich mężczyzn, to polki ty idioto gdy tylko mają okazje dają dupe obcokrajowcom, znasz wogóle statystyki? wiesz że brakuje w polsce ponad milion kobiet? widziałeś kiedyś na onecie artykuł o polaku czy filipince? a ile widziałeś o polkach z arabami, turkami, hiszpanami?
to zamknij moirde, bardzo dobrze że polacy się budzą.

ty ciulu te ukrainki już siedzą w niemczech a ty masz na utrzymaniu mężatki z dziećmi i emerytki, super deal k***o
za to kilkaset tysięcy młodych inżynierów z azji i afryki w ciagu ostatnich kilku lat to już ch*ju nie napiszesz




XD
O k***a xD
Gdyby nie to, że jak pójdę spać to mi się zresetuje, to powiedziałbym że zrobiłeś mi dzień tym wysrywem frustrata kompletnego.

Ty chyba masz w oknie wywieszony transparent 'żądamy po kobiecie na każdego piwnicznika zakolaka 150cm w kapeluszu' xD

'przebudzenie polskich mezczyzn' ja pie**ole xD

Dobra, wytłumaczę Ci, bo podobno edukować trzeba a nie wysmiewac. Weź się umyj, zacznij w ramach hobby czytać książki, naucz się paru przydatnych w domu rzeczy, zrób jakieś kursy, zacznij zarabiać... Generalnie zacznij coś sobą reprezentować fizycznie i intelektualnie. I naprawdę nie będziesz miał problemów ze znalezieniem kobitki i żaden arab czy inny murzyn nie będzie Ci straszny xD
Chciałbyś mieć głupia, brzydka i brudna babę co nie ma co z nią robić w domu bo ani wyr*chac ani pogadać? No niezbyt. Więc czemu uważasz, że w drugą stronę miałoby to działać inaczej?

Janko

2023-02-18, 00:43
Jakie to Polki to k***y przecierz

PieronJasnySzlag

2023-02-18, 02:51
marcintutbxl napisał/a:

Pierdlonij sie w leb.Tobie wolno dymac wszystkioe dupy swiata a juz dupa nie moze dymac z sie z kim chce .


Tutaj zasada jest banalnie prosta. Facet jak r*cha wiele kobiet to świadczy o jego wysokim poziomie i przez to jest atrakcyjny.
Kobieta która się r*cha na lewo i prawo z każdym kolejnym r*chaczem traci na wartości w oczach mężczyn.
To prosta biologia bo tak stworzyła nas natura. Nie ma co z tym polemizować, obrażać się czy płakać.

Także dupa może r*chać się z kim chce bo jestesmywolnymi ludżmi. Ale musi mieć świadomość że działa to na jej niekorzyść w przypadku kiedy będzie chciała założyć rodzine.

marcintutbxl

2023-02-18, 03:05
KoniecZartow napisał/a:

Obciągałeś tym turkom po robocie na budowie w berlinie, czy ki ch*j? Co ma wspólnego brak szacunku do siebie i bycie idiotką do kogoś, kto świadomie pcha się na różne bolce? To są głupie k***y, cała reszta to panie k***y. Taka różnica



Obciagala to twoja stara pedale zebys co mial do gara wjebac . Co ma r*chanie sie dupy do zakladania rodziny .Przeciez ty nie masz pojecia o zyciu to zasciankowe myslenie robaku .Jka chcesz dziewice to sobie wychowaj cioto ktora nic w zyciu nie ma i nie bedzie miec .Mnie stac na kazda dupe zyjac 20 lat w roznych krajach na swiecie mam juz taki komfort finansowy ze moge sobie pozwolic na wszytko nie musze byc takim biedakiem intelektualnym jak ty .Moge ci miske ryzu wyslac a ch*j niech strace cala europalete ci wysle zebys wujkow i ciocie obdzielil xD.Ty sie boisz ze jak laska miala mnostwo facetow to bedzie cie po rogach walic bo masz kompleks malego siura bo jak ona miala tylu to widziala kazdy rozmiar i to cie boli .Jestesmy rowni wiec kobietom tez wolno ale jak czytam takie ameby jak ty to zastanawiam sie czy aby napewno jestesmy rowni .

Mors_Nigra

2023-02-18, 04:16
marcintutbxl napisał/a:

Pierdlonij sie w leb.Tobie wolno dymac wszystkioe dupy swiata a juz dupa nie moze dymac z sie z kim chce .Malo r*chales albo nigdy dziewczyny z innego kraju .Turczynki pruja sie tak jak Polki i nie robia problemu z analem bo wola czoko zeby dziewictwa nie stracic .Nie bede robil z siebie kasanowy ale przez 20 lat mieszkania poza Polska przwinelo sie tego kwiatu troche to nie ma reguly jak sie r*cha to bez wzgledu na kulture religie i kolor skory .



Nie wracaj do kraju, jak już wróciłeś, to wyjedź ponownie i nie wracaj.

Rogerq

2023-02-18, 06:14
Narybek do Dubaju

CrystalFairy

2023-02-18, 06:23
A na ch*j mi takie tendencyjne gówno na sadisticu? Hatfu.

silwerbalk

2023-02-18, 06:35
Ja nie mam z tym problemu bo z zasady gardzę polkami jak Totenkompf żydami. Panowie trzeba celować w zagraniczne elementy. A nie w polki
Już i tak jesteśmy postrzegani jako taka małpka-niewolnik co lubi wypić i podpie**olić. A polki jako noo zwykłe darmowe k***y co dadzą każdemu nawet bez gumy tylko dla tego że ma trochę bardziej śniadłą cerę 8-)

Ogórek

2023-02-18, 06:43
Pamiętajcie że wychowanie wychodzi z domu a w domu co, laptopik srjafonik a tam piękne damy luskus domy samochody. Młode siksy łykają że tak wygląda życie i szukają takiego co zapewni im luksus. Mamusi się nie udało bo siedzą w blokowisku, często tatuś nie znany to skąd ma takie dziecko nabrać szacunku do nawet samej siebie. A może ktoś tak steruje światem zeby tak właśnie wygladal.

sebol80

2023-02-18, 06:59
Jakie juleczki i jakie słodziutkie

Sonal

2023-02-18, 07:16
DziQ1916 napisał/a:

kto tym ku4wom dał prawo głosu ?



Jesteś naiwny zakładając, że one w ogóle wiedzą o głosowaniu i jak je zrealizować.

TerazPolska123

2023-02-18, 07:27
i bardzo dobrze, niech je r*chają bambusy szambiarze turkasy cyganie i wszelkie łajno tego świata

Quassar

2023-02-18, 08:10
kroguletz napisał/a:

ty kukoldzie to jest przebudzenie polskich mężczyzn, to polki ty idioto gdy tylko mają okazje dają dupe obcokrajowcom, znasz wogóle statystyki? wiesz że brakuje w polsce ponad milion kobiet? widziałeś kiedyś na onecie artykuł o polaku czy filipince? a ile widziałeś o polkach z arabami, turkami, hiszpanami?
to zamknij moirde, bardzo dobrze że polacy się budzą.

ty ciulu te ukrainki już siedzą w niemczech a ty masz na utrzymaniu mężatki z dziećmi i emerytki, super deal k***o
za to kilkaset tysięcy młodych inżynierów z azji i afryki w ciagu ostatnich kilku lat to już ch*ju nie napiszesz



o k***a, ale przegryw wylał frustracje i oto macie złot przykład hejtera przegrywa.
Ale to dobrze będzie więcej fajniejszych polek dla mnie, a możę też jakaś ukrainka sie trafi jakoś wczoraj do mnie 2 laski podbiły ale nie miałem ochoty bo ze znajomym sie umówiłem to je zbyłem, a teraz wchodze na kompa i znów te wysrywy czytam o niedostępności polek.

Pokaż może swój krzywy ryj i bezucha oraz pochwal sie robotą i potem sie zastanów czemu nie masz kobiety chociaż prawdę pewnie znasz od dawna tylko jakoś sie okłamujesz i wylewasz swoje żale na innych bo jakoś trzeba się okłamywać.