18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Turek pyta Polki czy wolą obcokrajowców.

kroguletz • 2023-02-17, 22:39
Witaminki przyszłość narodu polskiego.


Leatherface

2023-02-18, 08:22
DziQ1916 napisał/a:

kto tym k***om dał prawo głosu ?



Ci którzy chcą rozpie**olić stary porzadek i przekształcić planetę ludzi w planetę małp.

legionetrangere94 napisał/a:

Polaczki jaki ból dupy żadna was nie chce to żale na sadolu hahahaha



Włóż spowrotem do ust czarną pałę bo i tak nikogo nie interesuje co mówisz ;-)

marcintutbxl napisał/a:

Pierdlonij sie w leb.Tobie wolno dymac wszystkioe dupy swiata a juz dupa nie moze dymac z sie z kim chce .Malo r*chales albo nigdy dziewczyny z innego kraju .Turczynki pruja sie tak jak Polki i nie robia problemu z analem bo wola czoko zeby dziewictwa nie stracic .Nie bede robil z siebie kasanowy ale przez 20 lat mieszkania poza Polska przwinelo sie tego kwiatu troche to nie ma reguly jak sie r*cha to bez wzgledu na kulture religie i kolor skory .



Czyli mam rozumieć że nie jesteś hipokrytą i też nie robisz problemu z analem? :lol:

Black_Hole

2023-02-18, 08:25
marcintutbxl napisał/a:

Pierdlonij sie w leb.Tobie wolno dymac wszystkioe dupy swiata a juz dupa nie moze dymac z sie z kim chce .Malo r*chales albo nigdy dziewczyny z innego kraju .Turczynki pruja sie tak jak Polki i nie robia problemu z analem bo wola czoko zeby dziewictwa nie stracic .Nie bede robil z siebie kasanowy ale przez 20 lat mieszkania poza Polska przwinelo sie tego kwiatu troche to nie ma reguly jak sie r*cha to bez wzgledu na kulture religie i kolor skory .



ale mu doj***łes :-) tej narodowej kutwie

kroguletz napisał/a:

ty kukoldzie to jest przebudzenie polskich mężczyzn, to polki ty idioto gdy tylko mają okazje dają dupe obcokrajowcom, znasz wogóle statystyki? wiesz że brakuje w polsce ponad milion kobiet? widziałeś kiedyś na onecie artykuł o polaku czy filipince? a ile widziałeś o polkach z arabami, turkami, hiszpanami?
to zamknij moirde, bardzo dobrze że polacy się budzą.

ty ciulu te ukrainki już siedzą w niemczech a ty masz na utrzymaniu mężatki z dziećmi i emerytki, super deal k***o
za to kilkaset tysięcy młodych inżynierów z azji i afryki w ciagu ostatnich kilku lat to już ch*ju nie napiszesz



ty jestes nienormalny i chory psychicznie na punkcie rasizmu i narodowosciowym... mogą sie dymac z kim kto chce, zaraz z polakami z 14 centymetrowymi kuśkami hahahahaha

Quassar

2023-02-18, 08:29
Ten typ na wykopie sieje ferment i widze że syf rozlewa się na resztę neta.
https://wykop.pl/ludzie/wqeqwfsafasdfasd

Widać że praktycznie 95% postów i wpisów jest poświęcone ujadaniu Polki
Pewnie jakaś odtrącona p*zda i teraz wylewa swoje żale na necie.
Tak że jak będziecie coraz częściej ten ściek na sadolu czytać wiecie skąd on idize.

Leatherface

2023-02-18, 08:49
KrwawyEric napisał/a:

Marzyła jej się egzotyczna przygoda, swoją weneryczną mordą robiła księciu loda...głupia ździro idź na całość lecz nie oczekuj cudów. Obita morda i czarny bachor to tyle z Gównowoodu.



Moja była tak właśnie skończyła i mam ubaw z tego do dziś. Wyj***lem ją za poglądy lewicowe. Do rodzenia dzieci się nienadawała bo jak mówiła "dziecka nie przewinie, bo zwymiotuje od zapachu kupki". Myśła że będę żałował i na kolanach się za nia uganiał, ale się pomyliła i po miesiącu miałem już inną(obecną żonę z którą mam dwójkę dzieci). Ona w akcie zemsty poznała murzyna(nauczyciela angielskiego) żeby mi dogryźć, mimo tego jak była odebrać resztę rzeczy to chciała mi dać dupy(widocznie murzyn nie miał ku*asa mitycznych rozmiarów), ale powiedziałem żeby zabierała manatki i wypie**alała bo jak zrobiła z p*zdy sedes to żaden szanujący się człowiek w szambo ch*ja nie będzie wkładał(a nawet w innych okolicznościach bym jej nie wyr*chał bo jestem człowiekiem z zasadami i nie robię na boku). Na koniec dostała od malpy w głupi ryj(zawsze się to tak kończy prędzej czy później)i taki był koniec tej historii. Także czarny ch*j z k***ami, bo wartościowych kobiet jak się dobrze poszuka, póki co jeszcze nie brakuje.

Black_Hole napisał/a:

ale mu doj***łes tej narodowej kutwie
ty jestes nienormalny i chory psychicznie na punkcie rasizmu i narodowosciowym... mogą sie dymac z kim kto chce, zaraz z polakami z 14 centymetrowymi kuśkami hahahahaha



Nie mówił ci nikt że czarna dziura służy do srania a nie do gadania? Teraz skoro już wiesz możesz zacisnąć zwieracz.

Nagar1

2023-02-18, 09:02
k***a szlaufy k***a tylko im o seks chodzi k***y j***ne wypie**alac z kraju polska dla polaków!!!!!!!!!!

PieronJasnySzlag

2023-02-18, 09:16
marcintutbxl napisał/a:

.Jestesmy rowni wiec kobietom tez wolno .


Hahahaha, nie kolego. Nie jesteśmy równi i nie pisz takich bzdur bo przez takie pie**olenie w polsce jest tylu simpów, kukoldów i białorycerzyków którzy czesto kończą potem jako samobójcy.

Tak jak tu niektórzy już wspominali, dzisiaj ego Polek jest nadmuchane do gigantycznych rozmiarów przez różne lewicowe serwisy.
Dlatego kubeł zinej wody im niezaszkodzi.

Dominikku

2023-02-18, 09:29
Te 4 bazyle to nawet afgańczyk kijem nie dotknie

hardowski

2023-02-18, 09:44
DziQ1916 napisał/a:

kto tym ku4wom dał prawo głosu ?



Józef Piłsudski, 28 listopada 1918 roku...

:roll:

JamPawel

2023-02-18, 09:53
Cytat:

ty ciulu te ukrainki już siedzą w niemczech a ty masz na utrzymaniu mężatki z dziećmi i emerytki



Bzdura, masa fajnych lasek z Ukrainy nadal jest w Polsce, za kilka dni będzie rocznica napaści kacapii na Ukrainę, będą różne manifestacje z tej okazji - idź sobie i zobacz. Tylko ryzyko polega na tym, że spora część z tych lasek ma teraz mężów, ojców, braci i przyjaciół otrzaskanych z bronią i przywykłych do zabijanis, więc grzecznie do nich i z szacunkiem, bo za jakiś czas Taras z Wasylem mogą wpaść w odwiedziny pogadać o stosunku do kobiet
:lol:

Leatherface

2023-02-18, 09:53
hardowski napisał/a:

Józef Piłsudski, 28 listopada 1918 roku...



To ten ówczesny zachodni agent jak obecnie Tusk tak? :-)

Kalisiek

2023-02-18, 09:56
Grubej wszystko jedno byle było co do japy wziac

Budrys2000

2023-02-18, 09:57
Niech rzuci kamieniem, kto nie puknąłby jakiejś fajnej azjatki ;-)

Leatherface

2023-02-18, 10:03
Budrys2000 napisał/a:

Niech rzuci kamieniem, kto nie puknąłby jakiejś fajnej azjatki



Co innego wzbogacenie azjatki czystymi aryjskimi genami, a co innego przekazanie zwierzecych genów białej kobiecie. To tak jak lanie coca-coli do dobrej whisky, wychodzi z tego gówno...

AbdulWisiMiLacha

2023-02-18, 10:07
Ta z tych czterech blondyna jest tak głupia że zapewne te blond włosy to peruka nawet głupie blondynki nie sa aż tak tępe.

~prophetess

2023-02-18, 10:10
Myślałam, że filmik jest zj***ny, ale w komentarzach również niezły festiwal sp***olenia :lol: