18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Turcy tresują Niemca

zygmuntor • 2013-05-19, 20:51
Około 4 minut tresury młodego Niemca przez jego "smagłolicych" szkolnych kolegów. Hitler się w grobie przewraca :)
Na filmie słychać jak niemiecki Niemiec mówi kilkakrotnie, że nie chce się bić, jednak pomimo tych swoich pacyfistycznych deklaracji dostaje parę bęcek na twarz, co sprawia radochę grupce złożonej z tureckich Niemców i jednego afrykańskiego Niemca

Mieszane uczucia. Z jednej strony Niemiec dostaje po aryjskim ryju, a z drugiej jednak dostaje po tym swoim szwabskim ryju od ciapatych muślimów. Ta sytuacja cieszy i nie cieszy jednocześnie.

źródło: www.liveleak.com/view?i=8dc_1368874032

artiks2

2013-05-20, 16:23
Te k***y już od najmłodszych lat się panoszą. j***ne wstrętne k***y !!!

grazer

2013-05-20, 20:33
Już niedługo Europa pożałuje swojej życzliwości i otwartości w stosunku do ciapatych brudasów

kustra

2013-05-20, 21:39
I tak przyszłość tego małego Turka jest przesądzona


pawel8814

2013-05-20, 22:55
Jak zwykle niedołuki wyzywacie niemców od aryjczyków a sami nimi jestescie durnie!Niemcy to Germanie a My to Słowianie.

yaiba

2013-05-21, 08:47
Wujek Adik w grobie się przewraca...
Ale widze dla tej akcji dwa zakończenia:
1. Hollywoodzkie - Młody Jurgen znajdzie starego chińskiego senseja, pobiega po schodach, za samochodami, z psem i po zakupy i wtedy mu dokopie.
2. Europejskie - uraz na psychice zmusi go do aktywnego zwalczania chołoty wszelakiej maści i zapuszczenia pod nosem wąsów szerokich na dwa palce.
Tak czy owak, no k*rwa mać, jak długo można tych brudasów tolerować ?

Herhard

2013-05-21, 09:43
Ciapate gówno zutylizować lub wywieźć do ciapatego kraju.

zygmuntor

2013-05-23, 00:06
pawel8814 napisał/a:

Jak zwykle niedołuki wyzywacie niemców od aryjczyków a sami nimi jestescie durnie!Niemcy to Germanie a My to Słowianie.


Ja nie jestem. Ja jestem Untermensch czyli Słowianin i nie miałem dziadka w Wehrmachcie :)