18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Turcy tresują Niemca

zygmuntor • 2013-05-19, 20:51
Około 4 minut tresury młodego Niemca przez jego "smagłolicych" szkolnych kolegów. Hitler się w grobie przewraca :)
Na filmie słychać jak niemiecki Niemiec mówi kilkakrotnie, że nie chce się bić, jednak pomimo tych swoich pacyfistycznych deklaracji dostaje parę bęcek na twarz, co sprawia radochę grupce złożonej z tureckich Niemców i jednego afrykańskiego Niemca

Mieszane uczucia. Z jednej strony Niemiec dostaje po aryjskim ryju, a z drugiej jednak dostaje po tym swoim szwabskim ryju od ciapatych muślimów. Ta sytuacja cieszy i nie cieszy jednocześnie.

źródło: www.liveleak.com/view?i=8dc_1368874032

Eliot Imperio

2013-05-19, 22:09
Generalnie jakby mu młody oddał to dostałby wpie**ol od wszystkich brudasów plus jego stary by przylazł do szkoły że jego siny syn złamal rękę na białym. j***ć siniaków, ale niemce same sobie zgotowały taki los- chcieli tanią siłe roboczą, to teraz mają.

gówniaczek

2013-05-19, 22:23
Dla was gimby to wszystko jest takie proste, prawda? Niemiec nie chce się bić nie dlatego, że jest cipą, a dlatego, że zdaje sobie sprawę, że jakby tylko dotknął tego j***nego brudasa, a jego rodzice by to zgłosili (chociażby do szkoły), to rodzice białego mieliby wytoczoną sprawę w sądzie (rasizm i te sprawy).

W takich przypadkach nie ma znaczenia kto sprowokował i kto skończył. To jest prawo europejskie, niestety.

rksrobert

2013-05-19, 22:26
Rośnie kolejny Anders Breivik.

Venka

2013-05-19, 22:28
Adolf w grobie się przewraca, nie o takie Niemcy walczył...

kub45

2013-05-19, 22:29
Ten turek mieszka w moim mieście (Fürth)

boogeyman

2013-05-19, 22:30
Kurde od zawsze marzyłem żeby ktoś pokroju tego ścierwa zaczepił mnie, najlepiej w grupie. A tak trzeba ćwiczyć boksowanie gdzie indziej :(

Dico666

2013-05-19, 22:30
Niemiec czy nie, brudasów trzeba wyplenić z Europy zanim zaczną stanowić większość.

bober4

2013-05-19, 22:41
Jak ja nienawidzę tych brudasów j***nych, powinno się ich wszystkich wybijać. :snajper2:

Ciesin

2013-05-19, 22:52
ch*j, że Niemiec, ale Europejczyk! Jego prapraprapradziadek smagał przodków ciapka mieczem pod Jerozolimą, z czarnym krzyżem na plecach w zamian za odpust udzielany "na słowo", a ta p*zda daje się tak poniżać...

Lotharius

2013-05-19, 23:00
Wiem że niemiec, ale BIAŁY dostaje od brudasa!

AdrianRoX

2013-05-19, 23:04
Jedyny plus tego polskiego burdelu jest taki że poza polakami nie ma tu praktycznie nikogo, każdy kto ma inne poglądy, kolor skóry czy wiarę automatycznie jest skazany na bicie w szkole wytykanie palcami na ulicy. Z tego to się akurat kurewski ciesze !


Polska dla Polaków dla przekrętów i bydlaków !

Jackyll

2013-05-19, 23:08
Daleko zaszło, że do tego doszło...

Jeszcze trochę i nas będą muslimy i czarni napie**alać i będziemy sp***alać przed siatką...

RockyWood

2013-05-19, 23:10
obejrzałem i wiecie co? szwaba mi nie żal - jeszcze bym poprawił ale te brudne ścierwa potem razem byśmy zakopywali w lesie.

Najbardziej boli to że caaaaałe rodziny turków w szwabii (z turasów pracę tam ma parę procent) siedzą na zasiłkach na które rodzice tego małego szwaba muszą łożyć... To jest k***a chore!

piogo27

2013-05-19, 23:21
Nie mam nic do Niemców, wojny im wybaczyć nie można, ale teraz czasy się zmieniły i jak dla mnie to cała Europa powinna się zrzeszyć żeby wypie**olić to ciapactwo.

Templariusz Mariusz

2013-05-19, 23:22
Pradziadek Jurgen, Obersturmbannführer SS w grobie w dalekiej ZSSR się przewraca. Nie o takie niemcy walczyłem :emo: