18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Turcy tresują Niemca

zygmuntor • 2013-05-19, 20:51
Około 4 minut tresury młodego Niemca przez jego "smagłolicych" szkolnych kolegów. Hitler się w grobie przewraca :)
Na filmie słychać jak niemiecki Niemiec mówi kilkakrotnie, że nie chce się bić, jednak pomimo tych swoich pacyfistycznych deklaracji dostaje parę bęcek na twarz, co sprawia radochę grupce złożonej z tureckich Niemców i jednego afrykańskiego Niemca

Mieszane uczucia. Z jednej strony Niemiec dostaje po aryjskim ryju, a z drugiej jednak dostaje po tym swoim szwabskim ryju od ciapatych muślimów. Ta sytuacja cieszy i nie cieszy jednocześnie.

źródło: www.liveleak.com/view?i=8dc_1368874032

sc...........la

2013-05-19, 23:29
Co się stało z tymi Niemcami? Jeszcze 70 lat temu, gdyby ten mały turas tknął choćby palcem jakiegoś niemca, to cała jego rodzina- bliska i dalsza, znajomi, rodzina znajomych, znajomi rodziny znajomych oraz rodzina tych znajomych rodziny znajomych poszłaby od razu do gazu, a teraz? Aż przykro patrzeć :-(

McLukas

2013-05-19, 23:31
ch*j, że Niemiec ale dostał w swoim kraju od brudasa co go w Europie nawet nie powinno być.

blsz5

2013-05-19, 23:36
j***ny ciapaty śmieć! wujek Adolf nauczył by go gdzie jego miejsce... w atmosferze najodpowiedniejsze! mimo, że Niemiec zbiera bęcki to zawsze bardziej jestem przeciwko przyszłym plagom niż przeszłym...

tepad.no

2013-05-19, 23:47
Ale Amerykance po nich pojechali to potej wojnie, pranie mozgow w ch*j. Kiedys kolebka bialej rasy, wspanialych inzynierow i naukowcow zdolna do rozj***nia polowy swiata a teraz placzliwe cioty dostajace wpie**ol od ciapakow. Mi jednak zal tego pieknego kraju bo fakt faktem, dostalismy od nich porzadny wpie**ol ale z drugiej strony narodowej potegi nie odziedzczyli po bogatym wujku a ciezko sobie na nia zapracowali.

Grabarz1750

2013-05-19, 23:56
Odważny bo ma koleżków, sam by buty lizał, jak przystało na brudasa.

de...........nt

2013-05-20, 00:08
Co prawda za Niemcami nie przepadam (zresztą w tym filmie nie o Niemca chodzi, tylko o białego), ale mimo wszystko szkoda młodego. Sęk w tym, że jeżeli pozwolimy ciapatym na to, na co pozwoliło im większość krajów zachodnich, to za kilka/ kilkanaście lat to samo będzie spotykać nasze dzieci. Dziękuję, dobranoc. Kiedyś wspomnicie moje słowa:)

solight

2013-05-20, 01:17
Venka napisał/a:

Adolf w grobie się przewraca, nie o takie Niemcy walczył...


Adolf nie ma grobu.

Robot

2013-05-20, 02:00
To wszystko da się wyrazić jednym słowem : absurd.
Prawa ciapatych, ich zasiłki, to że ich osobliwości są bardziej respektowane przez prawo, niż rdzennych mieszkańców danego regionu... Absurd i paranoja.

larrisa

2013-05-20, 08:38
szkoda mi tego niemca :-( tych brudasów nie da się lubić, mózgi wyżarte przez tę "religię". postawiłabym kratę piwa, nawet bym się oddała komuś, kto zna dobrego ciapatego :-(

Elver

2013-05-20, 09:24
Cały czas jest pojazd na niemców. Wojna się dawno skończyła, fakt, że wciąż swoich win nie odkupili, ale co nam do np dzieciaków niemieckiego pochodzenia? Co oni zawinili? Dostaje oklep od ciapatego gnojka,który ma za plecami kolegów czekających na sytuacje. Nie ważne gdzie i nie ważne kto, bo gdziekolwiek podobna sytuacja by nie miała miejsca, jest to czyste sk***ysyństwo. Chce się bić, niech zaczepi jak będzie sam a nie z obstawa. A że ciapate gnojstwo zalewa europę, przydałoby się faktycznie coś z tym zrobić. Niestety obawiam się, że w tej chwili już jest za późno na pokojowe rozwiązanie tego problemu i potrzebne będą radykalne działania. U nas jeszcze jest bezpiecznie pod tym względem. Ale niemcy,Anglia to już są zalane doszczętnie. Nie żebym chciał ich ratować, ale jak się ta wylęgarnia zacznie panoszyć coraz dalej w naszym kierunku, to nie będzie dobrze...

Zawa1312

2013-05-20, 10:47
Wszystkie ciapate k***y powinny dostać CYKLON-B na śniadanie !

Ch...........on

2013-05-20, 11:17
k***a nie wiem czy się śmiać czy płakać... szkop dostaje po tolerancyjnym i pacyfistycznym ryju (to jest fajne :) ), ale z drugiej strony to ciapaki pie**olone są górą (to już niefajne)... całe szczęści ta zaraza jeszcze do polski nie dotarła... ale żydzi już się zalęgli

EdmundKemper

2013-05-20, 12:15
Zachód jeszcze będzie nas prosił o wyzwolenie.

ridji1337

2013-05-20, 13:53
niemiec z dużej...

f355

2013-05-20, 15:12
j***ne gowno ,ciapate k***y, niemcow tam mam w dupsku gleboko, zwisaja mi w snesie, ale k***a takie ciawukaraki w 5 przyszly, wiadomo ze jakby mu oddal to by sie na niego rzucili wszyscy, sam przeez to przechodzilem, i mam k***a nadzieje, ze synek wrocil do domu,zadwzonil po kolegow i kazdemu z osobna blitzkrieg na lepiankach odj***l. j***ne smiecie