18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trzech najebanych szoszonów zabiło 21-latkę w Legnicy

radek225 • 2023-07-19, 13:03
Trzech naj***nych banderowców, przepraszam Ukraińców uciekając przed policją rozbili auto i przy okazji zabili 21-latkę. Zdarzenie miało miejsce dzisiaj rano w Legnicy.

Cytat:

Pijany kierowca uciekający przed policją na ul. Fiołkowej w Legnicy stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w idącą jezdnią młodą kobietę. Funkcjonariusze natychmiast przystąpili do reanimacji 21-latki, ale nie udało się już jej uratować. Kierowca i dwóch pasażerów forda zostało zatrzymanych. Nieoficjalnie ustaliliśmy, że wszyscy są Ukraińcami.



Żródło: Tu Legnica
https://tulegnica.pl/artykul/pijany-kierowca-zabil/1458009.amp


~Velture

2023-07-19, 13:06
Nie jestem w stanie napisać komentarza który nie łamie regulaminu sadistica ani Polskiego prawa.

Kriski

2023-07-19, 13:06
Tu przynajmniej rzetelnie.


VeIture napisał/a:

Nie jestem w stanie napisać komentarza który nie łamie regulaminu sadistica ani Polskiego prawa.



Postaraj się, rozumu Ci z nogą nie odjęli.

Kris891

2023-07-19, 13:07
Mam nadzieję,że będą mieli kilka latek na przemyślenia w pierdlu jak wytrzeźwieją.

RoboCat

2023-07-19, 13:09
nie klamcie przeciez jak ostatnio policja mowila to przyjaciele ze wschodu nie maja wplywu na statystyki kryminalne :) a po zatym to pewnie "jakies szpiegi putina podszywajace sie pod naszych przyjaciol zeby popsuc relacje miedzy nami" :D

POLTERGAIST

2023-07-19, 13:16
Wyncyj ich wyncyj , będziecie płakać , a zobaczycie jak wesoło będzie jak zaczną do swoich żonek przyjeżdzać ci z PTSD. Kirski i Majles już im pewnie zrzutkę na psychologów robią.

Kriski

2023-07-19, 13:16
Kris891 napisał/a:

Mam nadzieję,że będą mieli kilka latek na przemyślenia w pierdlu jak wytrzeźwieją.



Po co polski budżet obciążać? Jak są w wieku poborowym to odesłać na wschód, tam mają karne jednostki niech strzelają do ruskich.

POLTERGAIST napisał/a:

Wyncyj ich wyncyj , będziecie płakać , a zobaczycie jak wesoło będzie jak zaczną do swoich żonek przyjeżdzać ci z PTSD. Kirski i Majles już im pewnie zrzutkę na psychologów robią.



Nie, nie robią.

SizzleMyDizzle

2023-07-19, 13:23
Kris891 napisał/a:

Mam nadzieję,że będą mieli kilka latek na przemyślenia w pierdlu jak wytrzeźwieją.



oby nie w naszym, idealne mięso armatnie - na front

RobsoN

2023-07-19, 13:24
Mówiłem, nie wpuszczać tego bydła przez granice, niech się z ruskimi wytłuką zresztą to ta sama swołocz. Rozpanoszyli się po całej Europie i odpie**alają dziki zachód. W pierdlach w Polsce w co drugiej celi siedzi przynajmniej jeden Ukrainiec. Chcieliście pomagać to teraz macie.

Qrulsromu

2023-07-19, 13:29
darek1234 napisał/a:

Cóż...
No i cóż...



i co szoszonku? tym usprawiedliwiasz to że te parchy po pijaku dziewczynę zabiły? ukrofilia to choroba , was się powinno leczyć , najlepiej gdzieś w ośrodkach blisko bachmutu.

darek1234

2023-07-19, 13:32
Qrulsromu napisał/a:

i co szoszonku? tym usprawiedliwiasz to że te parchy po pijaku dziewczynę zabiły? ukrofilia to choroba , was się powinno leczyć , najlepiej gdzieś w ośrodkach blisko bachmutu.



Sam jesteś szoszonem, do tego debilem. Naj***ni za kierownicą nie mają nacji. Jak wyjdziesz z piwnicy i będziesz miał kiedyś babę to będziesz ją lał za to, że inna rodaczka zdradziła męża?

Lobo24

2023-07-19, 13:33
W samochód te k***y i od razu na pierwszą linię frontu.
X