18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trzech najebanych szoszonów zabiło 21-latkę w Legnicy

radek225 • 2023-07-19, 13:03
Trzech naj***nych banderowców, przepraszam Ukraińców uciekając przed policją rozbili auto i przy okazji zabili 21-latkę. Zdarzenie miało miejsce dzisiaj rano w Legnicy.

Cytat:

Pijany kierowca uciekający przed policją na ul. Fiołkowej w Legnicy stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w idącą jezdnią młodą kobietę. Funkcjonariusze natychmiast przystąpili do reanimacji 21-latki, ale nie udało się już jej uratować. Kierowca i dwóch pasażerów forda zostało zatrzymanych. Nieoficjalnie ustaliliśmy, że wszyscy są Ukraińcami.



Żródło: Tu Legnica
https://tulegnica.pl/artykul/pijany-kierowca-zabil/1458009.amp


kocur

2023-07-20, 00:16
Czekam na obrońców upadlińców. Zawsze powtarzałem ze wszystko na wschód od Buga, to j***ne kurestwo i zezwierzęcenie.

Insaner

2023-07-20, 00:52
A co to się dzieje w komentarzach. Już nie ma kibicowania "przyjaciołom ze wschodu" w bohaterskim podejściu do obrony ich kraju? Skończyło się zachwycanie "postępami na froncie" ??? Już nie ma hasełka "slava ukrainie"?

Te gieroje powinny być na froncie, a nie u nas. Ja od ponad roku w mediach słyszę o tym ile to kobiet z dziećmi do nas przybyło, a dziwnym trafem ilość mężczyzn z ukrainy w Polsce wzrosła chyba kilkudziesięciokrotnie.

Musiał minąć rok aby ludzie się zaczęli powoli orientować, że po raz drugi zostali oszukani przez rząd i okradzeni z praw i pieniędzy? Podczas pandemii nastraszono ludzi i wprowadzono dużo szkodliwych ustaw. Co więcej założono wielomiliardowe fundusze COVIDowe, które ch. jeden wie na co poszły. Podniesiono składkę na NFZ żeby "szpitale były lepsze". Oczywiście nic nie jest lepsze, za to każdy biedniejszy.

Teraz rząd wypie**ala pieniądze "na ukrainę", na armię - na co to idzie, co to ma zmienić - znowu nie wiadomo. Znowu potworzono jakieś fundusze okolicznościowe i nikt tego nie kontroluje. 3/4 tych pieniędzy jest pewnie rozkradanych po cichu. Znowu jesteśmy zadłużani, ukrów jest coraz wiecej, a polaczki jak zwykle z ręką w nocniku teraz trochę ochłonęli i śmią twierdzić że "oj chyba ich za dużo najechało"?

Zdziwieni, że nie ma samych kobiet i dzieci, a jest ogrom pijanych ukraińców bez pracy na zasiłkach dla których wejście za kierownicę po wypiciu butelki wódki to nie jest jakieś wielkie halo? Z rok temu pisałem gdzieś o tym, że to sa ludzie o mentalności Polaków z lat 80, 90 i mniej więcej takie cofnięcie kulturowe nam zafundują to byłem wyzywany od ruskich agentów. Pisałem też wtedy, żeby ludzie przyzwyczajali się do 1. napaści rabunkowych na ulicach 2. włamań do mieszkań 3. zwiększonej liczby kradzieży samochodów 4. większej liczby wypadków z udziałem pijanych kierowców i tych z niesprawnymi autami bez przeglądu 5. nożowników w bramach i tramwajach 6. porachunków gangów

Wszystko się oczywiście sprawdza, bo statystyki są wręcz ukrywane przez policję. Jak ktoś lubił oglądać starego Pitbulla (serial Vegi) to w większych miastach za jakieś 3, 4 lata będziecie mieli to na żywo. Wtedy byli ruscy i czeczeni - teraz język też będzie podobny.

wojsfoul

2023-07-20, 01:07
k***a spina, że Ukraińcy, już Polaczki zapomnieli, jak to ich rodak sobie GP Krakowa urządzał i tylko dzieki jakiejś opaczności skasował tylko siebie i kolegów.

0dbytBiskupa

2023-07-20, 03:18
Nocturno napisał/a:

No to jak tak to jeszcze jedno, gołębiu.
Jesteście żałośni, tyle wam, tobie i innym, powiem. A statystyki, kolego, nie służą interpretacji. Przespałeś wykład. Statystyki można zlecić tendencyjnie i prowadzić tendencyjnie pod tezę.


O, to też. Można zlecić tendencyjne badania. Tendencyjnie wybierać dane, które nam pasują do z góry założonej tezy (jak ty). A potem tendencyjnie je interpretować.

Nocturno napisał/a:

Otrzymane wyniki nie podlegają w takich kwestiach, jak przestępczość i wykroczenia, interpretacji.


Oooo, jak najbardziej podlegają! Np. można przedstawiać dane w procentach bo to robi większe wrażenie. Jeśli w danym mieście było jedno morderstwo rok temu, a w tym roku dwa to jest wzrost o 100%! Szokujące, nie? Ale dwa to dużo czy jednak mało?

Nocturno napisał/a:

Jeśli uważasz inaczej i zakładasz, że polska policja, strona ZUSu, strona pomocy Ukrainie, strona rządowa ukraińska to "zła interpretacja" to najzwyczajniej na świecie jesteś odrealnionym paranoikiem i wszędzie widzisz spisek i agentury, nawet na stronach rządowych. Nie docierają do ciebie fakty.
Trochę to śmieszne a trochę żałosne. Trochę też straszne, że żyjesz w tym samym kraju, co ja.


Abstrach*jąc już od tego tematu, bo myślę, że mało kogo interesuje ta dyskusja: Srasz się z tymi statystykami, a naprawdę chodzi ci o to żeby doj***ć Ukraińcom. Ta potrącona dziewczyna też ci lata koło dupy, dla ciebie ważne, że zabił ją Ukrainiec. Jestem pewien, że nawet się ucieszyłeś bo dzięki temu masz kolejny powód żeby im dopie**olić, prawda? Bo tylko o to tu chodzi.

Nocturno napisał/a:

Wy serio, k***a, nie widzicie w tym paradoksie nic złego?
Stary, czy ja piszę, że to nie wina prawa? Oczywiście, że to wina k***a prawa, stworzonego, bo większość... ludzi... w Polsce zachowuje się poglądowo tak, jak wielu i tutaj. Bredzi i pomocy, wygranej wojnie, a bo oni wysyłają hajs, a bo Polaki też się rozbijają autem.


Nie, k***a, nie widzimy nic złego. To niewielka cena za skopanie dup kacapom i święty spokój na kolejne dekady. Trzeba patrzeć trochę dalej niż czubek własnego nosa.

Nocturno napisał/a:

Ludzie, WTF? Dosłownie STWORZONO k***a dla nich nadprawa. Dosłownie POWSTAŁ CAŁY RZĄDOWY SYSTEM POMAGANIA IM w obciążaniu naszego budżetu. Pomagania BYCZKOM, których NAWET NIE POWINNO TU BYC. Przypominam, znowu, że 18-60 lat faceci mieli Z A K A Z opuszczania terenu Ukrainy.
Ludzie... Co się z wami dzieje?


k***a, bredzisz człowieku. Jakie nadprawa? Co ci przeszkadza, że mają TAKIE SAME prawa jak ty? Zazdrościsz im?
A jeśli opuścili Ukrainę nielegalnie to jakby nie nasz problem, nie sądzisz? Donieś Zełenskiemu, łamią prawo ukraińskie, niech on się martwi.

kosioraldo napisał/a:

Nie jesteś odosobniony w swoim myśleniu, ale nie chce mi się gadać o tym wszystkim, to co robią z naszego kraju to śmiech na sali i nikt ich z tego nie rozliczy, mózgi wyprali gówniarzom tik tokiem i innymi gównami, ważne że my mamy głowy na karku i nie damy się pozdrawiam Cie
POPis inne gówna będą brnęły w to chociaż mam rodzinę będę głosować na konfederacje jak nic nie zrobią by było lepiej w tym kraju będę pluł sobie w brodę ale lepiej zaryzykować niż być robionym w ch*ja przez te same osoby co wybory


No tak, wszystko jasne, czyli ta eksplozja antyukraińskich wysrywów na sadolu to kampania wyborcza Konfederacji. Ale troli powinni zatrudniać lepszych, bo mało autentyczny jesteś.

Insaner napisał/a:

A co to się dzieje w komentarzach. Już nie ma kibicowania "przyjaciołom ze wschodu" w bohaterskim podejściu do obrony ich kraju? Skończyło się zachwycanie "postępami na froncie" ??? Już nie ma hasełka "slava ukrainie"?


O, ujawnił się następny konfederuski trol. Dużo płacą?

Sława Ukrainie!

subik

2023-07-20, 08:33
Nasi stróże dostają w łape gruby hajs za wpuszczanie Ukrów. U mnie w robocie jeden nie dawno wrócił po miesięcznym pobycie na Ukrainie i mówił, że musiał wpłacic 1000dolarów aby sie dostać do polski, fajnie co nie?

Xesis

2023-07-20, 08:53
0dbytBiskupa napisał/a:


Sława Ukrainie!



za te slowa sram do ryja twojej małpiej starej j***ny oslim ch*jem w dupe pedalski sk***ysynie. Żeby ci k***o ryło pryszczami obsypało jak będziesz ukraincom druta ciągnął

StickerBomb

2023-07-20, 09:06
Chodnik jest dla frajerów ja nak***iam środkiem jezdni o yeah.

marcin9002

2023-07-20, 09:49
j***ne ukraińskie ścierwa...

JamPawel

2023-07-20, 09:55
Nocturno napisał/a:

Hola, hola, kotku.
Mylisz się. Żeby otrzymać 500+ trzeba nade wszystko posiadać... PESEL, k***a.



Tak na szybko, bo nie mam czasu. Ale zdajesz sobie sprawę, że zgodnie z przepisami obowiązującymi od lat, cudzoziemiec meldując się w PL na okres ponad 3 miesiące, w urzędzie miasta czy gminy, i tak z automatu dostaje PESEL, jeśli jeszcze nie miał go nadanego? Czyli np przyjeżdżał legalnie do pracy Ukrainiec czy Urugwajczyk, nieistotne, z żoną i dzieckiem, i mógł już pierwszego dnia pobytu szedł na podstawie kwitów się zameldowac, o ile miał np umowę wynajmu czy użyczenia mieszkania, i tadam! dostawał PESEL i on, i jego żona i dziecko, i mogli składać wniosek o 500+.
W tym przypadku dotyczyło to tylko uchodźców z Ukrainy i to tylko tych, którzy wjechali po określonym terminie. Jeśli wjechali choćby dzień wcześniej albo byli tu przed tym terminem, ale nie mieli już dokąd wracać, to ich te przepisy nie dotyczyły.

Insaner

2023-07-20, 09:58
Xesis napisał/a:

za te slowa sram do ryja twojej małpiej starej j***ny oslim ch*jem w dupe pedalski sk***ysynie. Żeby ci k***o ryło pryszczami obsypało jak będziesz ukraincom druta ciągnął



Przecież to zwykły troll, ale ludzie są głupi że dają się wciągać w takie prowokacyjne dyskusje...

Qbas006

2023-07-20, 10:09
Insaner napisał/a:

Przecież to zwykły troll, ale ludzie są głupi że dają się wciągać w takie prowokacyjne dyskusje...



Też - jak popatrze na spokojnie - wyczuwam trolling. Kiedyś dobre trollingi były na forum.o2 czy kafeterii, ale nie tyczyły tak drażliwych tematów. Teraz już jest jazda bez trzymanki.

Gregigregi

2023-07-20, 10:40
trzeba ich prewencyjnie napier*****, dostaja socjal za nic nieroby wiec uderza woda sodowa do glowy. To co widzimy np w Belgii bedzie sie dzialo u nas za kilka miesiecy.

baksz

2023-07-20, 11:10
Sraka Ukrainie, gejusom sława.

JamPawel

2023-07-20, 11:51
Gregigregi napisał/a:

trzeba ich prewencyjnie napier*****, dostaja socjal za nic nieroby wiec uderza woda sodowa do glowy. To co widzimy np w Belgii bedzie sie dzialo u nas za kilka miesiecy.


Ale jaki socjal dostają? 500+? Czy jeszcze coś, o czym nie wiem?

Insaner

2023-07-20, 12:34
JamPawel napisał/a:

Ale jaki socjal dostają? 500+? Czy jeszcze coś, o czym nie wiem?



Rodzinny kapitał opiekuńczy (12 tys. przez rok) na dziecko do lat 2 czy 3, czyli jak ukrainka jest zaradna to zgłasza dwójkę dzieci i w 12 miesięcy państwo polskie wypłaca jej 24 tysiące złotych. Nie musi nawet przebywać w Polsce, może je zabrać do siebie co większość robi. Poza tym dofinansowanie do żłobka/przedszkola do 400zł miesięcznie/dziecko. Dopłaty do emerytury minimalnej ponad to co dostanie z ukrainy - wystarczy, że ktoś przepracuje w Polsce legalnie kilka tygodni.

Tak na marginesie to nie 500+, tylko za chwilę ukraińskie matki siedzące w swoim kraju będą dostawały na konta 800zł za dziecko. Wystarczy, że raz na 30 dni zrobią wycieczkę do Polski. Przy założeniu, że program będzie trwał 18 lat a taka cwaniara ma zgłoszone dzieci to będzie to nas kosztowało prawie 173 tysiące złotych per dziecko, które być może nigdy nie przekroczy granicy z Polską.

Także tak, finansujemy drugie państwo z naszych podatków. Tłumaczenie, że ci nasi przybysze na to pracują płacąc podatki jest kłamstwem ponieważ te świadczenia nie są tylko dla pracujących. Są dla każdego z numerem PESEL. Wystarczy, że od czasu do czasu pokażą się w Polsce.
X