18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trzech najebanych szoszonów zabiło 21-latkę w Legnicy

radek225 • 2023-07-19, 13:03
Trzech naj***nych banderowców, przepraszam Ukraińców uciekając przed policją rozbili auto i przy okazji zabili 21-latkę. Zdarzenie miało miejsce dzisiaj rano w Legnicy.

Cytat:

Pijany kierowca uciekający przed policją na ul. Fiołkowej w Legnicy stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w idącą jezdnią młodą kobietę. Funkcjonariusze natychmiast przystąpili do reanimacji 21-latki, ale nie udało się już jej uratować. Kierowca i dwóch pasażerów forda zostało zatrzymanych. Nieoficjalnie ustaliliśmy, że wszyscy są Ukraińcami.



Żródło: Tu Legnica
https://tulegnica.pl/artykul/pijany-kierowca-zabil/1458009.amp


7wporzondku

2023-07-20, 12:52
Szef chciał zatrudnić ukrainca to mu powiedziałem ze sam będzie z nim zapie**alał bo się zwolnię to zmienił zdanie, uf

boguslaw1234

2023-07-20, 12:54
To było pewne, że w komentarzach znajdą wielbiciele bandery, które swoimi pustymi argumentami będą branić upadlińców. Nic mnie nie dziwi już w dzisiejszych czasach.
Mam nadzieję tylko, że historia was rozliczy, ale nawet wtedy będziecie tak ślepo przekonani o swoich racjach, że nie zdacie sobie sprawy z tego co się dzieje.

pyjo84

2023-07-20, 13:47
Po ulicy się nie chodzi

paragon0

2023-07-20, 15:09
Tych trzech śmieci złapać i wywieść za granice, do siebie, może wtedy zrozumieją jaki błąd popełnili, uchodźcy w tym kraju powinni być wdzięczni że daliśmy im azyl przed wojną. Zakaz sprzedaży używek dla wszystkich obcokrajowców imo

0dbytBiskupa

2023-07-20, 15:41
Xesis napisał/a:

za te slowa sram do ryja twojej małpiej starej j***ny oslim ch*jem w dupe pedalski sk***ysynie. Żeby ci k***o ryło pryszczami obsypało jak będziesz ukraincom druta ciągnął


Jak się pewnie domyślasz, bardzo się przejąłem twoją niesamowicie konstruktywną krytyką i argumentami nie do obalenia. Chwała ci, sadolowy mistrzu ciętej riposty!

Insaner napisał/a:

Wystarczy, że od czasu do czasu pokażą się w Polsce.


Chciałbym zauważyć, że obecnie wszystkie wjazdy i wyjazdy ze strefy Schengen są rejestrowane, więc łatwo można zweryfikować kto faktycznie mieszka w Polsce. Wystarczy polityczna wola, choć nie wiem czy jest. Ale mechanizmy są i działają, wystarczy z nich skorzystać.

JamPawel

2023-07-20, 19:54
Insaner napisał/a:

Rodzinny kapitał opiekuńczy (12 tys. przez rok) na dziecko do lat 2 czy 3, czyli jak ukrainka jest zaradna to zgłasza dwójkę dzieci i w 12 miesięcy państwo polskie wypłaca jej 24 tysiące złotych. Nie musi nawet przebywać w Polsce, może je zabrać do siebie co większość robi. (ciach)
Także tak, finansujemy drugie państwo z naszych podatków. Tłumaczenie, że ci nasi przybysze na to pracują płacąc podatki jest kłamstwem ponieważ te świadczenia nie są Są dla każdego z numerem PESEL. Wystarczy, że od czasu do czasu pokażą się w Polsce.



Ok, tylko że z tego co mi wiadomo po pobycie poza Polską (że facto poza Schengen) traci się status uchodźcy i związane z tym benefity, bo ZUS się ogarnął i zaczął brać dane od Straży Granicznej. Co lepsze, nawet jak uchodźca wróci do Polski w ciągu tego 30dniowego okienka, ale nie pokaże tej aplikacji mObywatel dla Ukraińców (dijaPL) i nie powoła się przed strażnikiem, że chce nadal korzystać ze statusu uchodźcy to też ten status traci. Sporo ich się w ten sposób zrobiło w bambuko.
Co do emerytur, kapitału opiekuńczego i pińcet plus - kurna, miejcie ludzie pretensję do tych co te przepisy uchwalali, czyli do odpowiednich ministrów, sejmu i jego biura legislacyjnego. Ukraińcy tylko exploitują bugi w naszym systemie, ale nikt nam nie kazał tych bugów tworzyć a później ich nie naprawiać.

mit2

2023-07-20, 23:04
Więcej upadlińców, WIĘCEJ!
Będzie k***a spokojniej i bezpieczniej.
I wcale nie będzie podobnego problemu jak z ciapatymi na zachodzie. Wcale, a wcale.



Mam szczerą, gorącą nadzieję, że ktoś kiedyś znajdzie i zamorduje pie**olonych podludzi odpowiedzialnych za masowe wpuszczanie do Polski szoszońskiej, stepowej dziczy.

tranzystor

2023-07-21, 12:42
Sprawca miał pewnie polskie tablice rejestracyjne, bo na UA policja nie odważyłaby się zatrzymać "nowego lepszego Polaka"

iceq94

2023-07-22, 22:11
RobsoN napisał/a:

Mówiłem, nie wpuszczać tego bydła przez granice, niech się z ruskimi wytłuką zresztą to ta sama swołocz. Rozpanoszyli się po całej Europie i odpie**alają dziki zachód. W pierdlach w Polsce w co drugiej celi siedzi przynajmniej jeden Ukrainiec. Chcieliście pomagać to teraz macie.


Żrodło- Instytut danych z dupy xD

Nie no nie zaprzeczę że i element wjechał do Polski ale to już k***a lekka przesada. Ukrofilia? No to popatrzcie na tych co tacy są w Ruskich zakochani a potem jak kończą. Chlor to chlor. Jeden naj***ny na Dębnickim się rozplaszczył wraz z trzema kolegami drugi zabił Bogu ducha winną kobiete. ch*j w nację jak to te naj***ne alkozjeby zabijają ludzi

cortizol

2023-07-23, 15:57
Dobra, zamknijcie te mordy i pytam kto ma zdjęcia tej bieduli rozjechanej
X