18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trzeba się rozglądać

huncfot130 • 2022-07-01, 21:39


Nawet wysiadając z tramwaju.

elutek

2022-07-01, 21:44
Świeży materiał z Gdańska. Płeć kierowcy oczywiście przypadkowa. Zabrać piździe prawko dożywotnio,jeśli w ogóle je posiada.

Siriuz

2022-07-01, 22:09
Nie ma to jak zatrzymać się na środku jezdni, otworzyć drzwi i sobie wysiąść :) Jaki chory umysł doszedł do wniosku, że to będzie świetny pomysł?

Stockshark

2022-07-01, 22:17
Siriuz napisał/a:

Nie ma to jak zatrzymać się na środku jezdni, otworzyć drzwi i sobie wysiąść Jaki chory umysł doszedł do wniosku, że to będzie świetny pomysł?



Sądząc po danych rejestracyjnych te 40 lat masz a niezły debil z Ciebie. Proszę powiedz że nie masz uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi? Proszę nawet nie wsiadaj na rower

Folur

2022-07-01, 22:19
Zawsze mnie zastanawiało kto wymyślił coś tak nielogicznego jak "przystanek" tramwajowy pomiędzy pasami ruchu samochodowego z "między"-przejściem przez nie :)

Siriuz

2022-07-01, 22:25
Stockshark napisał/a:

Sądząc po danych rejestracyjnych te 40 lat masz a niezły debil z Ciebie. Proszę powiedz że nie masz uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi? Proszę nawet nie wsiadaj na rower



Mam prawko i komplet zniżek za bezszkodowa jazdę niemal od 20 lat i używam auta na co dzień. Zapie**alam jak dzik i mam w dupie kretyńśkie ograniczenia. Grunt to mieć poukładane w głowie. Jak ktoś wchodzi na jezdnie bo przepisy mu mówią, że może - to krzyżyk na drogę i nominacja do nagrody Darwina.

mazga50

2022-07-02, 04:13
Dla niezorientowanych: gdy tramwaj zatrzyma się przy takich zygzakach, to ludzie będą wysiadać na jezdnię, Trza się zatrzymać i czekać, aż odjedzie.

35i

2022-07-02, 05:31
Siriuz napisał/a:

Nie ma to jak zatrzymać się na środku jezdni, otworzyć drzwi i sobie wysiąść Jaki chory umysł doszedł do wniosku, że to będzie świetny pomysł?



To jest tramwaj i on miewa takie przystanki, gdzie zatrzymuje się na środku ulicy, a ludzie wysiadają i wsiadają. Pewnie u Ciebie na wsi nie ma czegoś takiego, ale jakbyś się przejechał do jakiegoś większego miasta, to może byś zobaczył coś takiego na żywo.
A tak na serio, prawko znalazłeś w chipsach, albo oj***łeś gałę instruktorowi, bo innego wytłumaczenia nie widzę.
Jeszcze w ramach ciekawostki napiszę, że pamiętam jak bodajże do 1972-73 kolejka WKD jeździła środkiem ulicy Szczęśliwickiej w Warszawie i też były takie przystanki.

t0karev

2022-07-02, 08:27
Siriuz napisał/a:

Mam prawko i komplet zniżek za bezszkodowa jazdę niemal od 20 lat i używam auta na co dzień. Zapie**alam jak dzik i mam w dupie kretyńśkie ograniczenia. Grunt to mieć poukładane w głowie. Jak ktoś wchodzi na jezdnie bo przepisy mu mówią, że może - to krzyżyk na drogę i nominacja do nagrody Darwina.





Pan_Cernik

2022-07-02, 08:41
35i napisał/a:

Pewnie u Ciebie na wsi nie ma czegoś takiego, ale jakbyś się przejechał do jakiegoś większego miasta, to może byś zobaczył coś takiego na żywo.



Na tramwaj to by zaczął szczekać jak by go zobaczył.

35i

2022-07-02, 08:49
Pan_Cernik napisał/a:

Na tramwaj to by zaczął szczekać jak by go zobaczył.



Ewentualnie, by ruszył z widłami i pochodnią.

Siriuz

2022-07-02, 10:39
35i napisał/a:

To jest tramwaj i on miewa takie przystanki, gdzie zatrzymuje się na środku ulicy, a ludzie wysiadają i wsiadają. Pewnie u Ciebie na wsi nie ma czegoś takiego, ale jakbyś się przejechał do jakiegoś większego miasta, to może byś zobaczył coś takiego na żywo.
A tak na serio, prawko znalazłeś w chipsach, albo oj***łeś gałę instruktorowi, bo innego wytłumaczenia nie widzę.
Jeszcze w ramach ciekawostki napiszę, że pamiętam jak bodajże do 1972-73 kolejka WKD jeździła środkiem ulicy Szczęśliwickiej w Warszawie i też były takie przystanki.



Co to zmienia, że to tramwaj? Rozumiem, że osobówka jak tak zrobi to idiotyzm, ale tramwaj to ok? To jest właśnie k***ienie logiki, co lewacy uwielbiają robić. Te pociągi w Indiach które jadą przez środek targowiska to tez ok? Różnica taka, ze tam przynajmniej wszyscy rozumieją zagrożenie, a u nas wystarczy wprowadzić przepis kto ma prawo, kto winny, co bezpieczne a co nie i na pohybel ze zdrowym rozsądkiem! ps. jestem z Warszawy

Keiko73

2022-07-02, 10:46
Przystanki wiedeńskie, nie cierpiałam ich mieszkając we Wrocławiu. Zawsze jakas p*zda nie ogarniała i wjeżdżała kiedy tramwaj stawał

Pan_Cernik

2022-07-02, 11:43
Siriuz napisał/a:

..., a u nas wystarczy wprowadzić przepis kto ma prawo, kto winny, co bezpieczne a co nie i na pohybel ze zdrowym rozsądkiem! ps. jestem z Warszawy



Po pierwsze. Jako kierowca masz obowiązek, powtarzam k***a, OBOWIĄZEK!! zatrzymać się kiedy widzisz tramwaj czy autobus na takim przystanku. Jeśli tego nie rozumiesz to zwróć prawo jazdy, jeśli je naprawdę posiadasz.

Po drugie. Osoba wysiadająca nas takim przystanku nie zawsze widzi nadjeżdżający pojazd i nie zawsze zdąży się zatrzymać przed nim. Wysokość schodów nie jest dostosowana do wysiadania prosto na jezdnię i ciężko złapać jest równowagę.

Po trzecie. Jeśli jesteś naprawdę z Warszawy, to się do tego publicznie nie przyznawaj bo nam wstyd wieśniaku przynosisz.

kzf

2022-07-02, 11:45
Heh, życie szybko weryfikuje przychlastów, którzy myślą, że jak mają pierwszeństwo, to po cholerę się rozejrzeć. Dalej to już tylko huk, salto mortale i przy dobrych wiatrach "miał(a) pierwszeństwo" wykute na płycie nagrobnej, bo jednak druga strona nie dostosowała się do zasad.