18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trudne sprawy

~_Yarko_ • 2023-06-26, 09:31
Incydent w sprawie podejrzenia o kradzież energii elektrycznej.
Gdy przedsiębiorstwo energetyczne rozkopało drogę, niezadowolony właściciel działki zaczął grozić sąsiadom samoróbką miotacza ognia.


Następnie postrzelił urzędniczkę z prowizorycznej kuszy do nurkowania ;-)




Info:

Anal_Intruder_69

2023-06-26, 14:57
Ta p*zda pseudokamerzystka z pierwszego filmu też powinna dostać z tej kuszy za kręcenie wszystkiego wokół, tylko nie akcji. Tępa prukwa.

Co prawda buchnięcie nagrała, ale nie dlatego, że chciała i umiała, tylko dlatego, że robiła to nieświadomie. A jak się zaczęła akcja, to załączyła się jej "kobieta".

0dbytBiskupa

2023-06-26, 15:01
Antypolak666 napisał/a:

Do tego prowadzi pie**olec na punkcie gromadzenia i własności prywatnej.
Przestraszone polskie bydło, tacy sami dorobkiewicze z bebechami jak ten stary ch*j też by chcieli mieś armatę w ogródku.
W sumie cebulaki to popłuczyny po przechodzącej armii sowieckiej, więc to to samo gówno tylko tak z 10 lat później.


Od początku ludzkiej cywilizacji gromadzenie majątku, czyli poprawianie swojego statusu materialnego i społecznego zarazem było siłą napędową jej rozwoju. To naturalne, że każdy z nas porównuje się do innych i chce mieć w życiu lepiej niż oni. I żadne ideologie tego nie zmienią, za komuny też ci najbardziej zaradni albo przykleili się do aparatu władzy i mieli lepiej, albo kombinowali jak mogli (również kradli) żeby kupić auto, zbudować dom itp. Ludzkiej natury nie da się zmienić.
Prawdziwy problem to koncentracja kapitału w rękach nielicznych i monopole. I tylko tu widzę zadanie dla państwa. Dziedziczony majątek powinien być odpowiednio opodatkowany, najlepiej w skali progresywnej (do pewnego limitu 0% potem więcej i więcej), a monopole bezwzględnie rozbijane. W Polsce jest dokładnie odwrotnie, nawet jak odziedziczysz miliardy po ojcu to nie płacisz nawet złotówki, a monopole (np. Orlen) powstają z pomocą państwa.
I zanim sadole będą się mądrzyć, że jestem komunistą i kłamię: Podatki od dziedziczenia są od lat w wielu krajach Europy, np. w UK i Danii. A Orlen ma monopol w hurcie, bo nawet zagraniczne sieci jak Shell czy BP kupują od nich paliwo.

dżonyłojlker

2023-06-26, 15:39
darek1234 napisał/a:

Póki co, dzięki pisowskim głupkom, Polacy są ubodzy o 1,5 miliarda zł po aferze z kopalnią w Bogatyni



Ubożsi, saszka. Musisz się jeszcze podszkolić w naszym języku.

Nie wspominając już o ile jesteśmy ubożsi [my Polacy (nie wy kacapki)], po wpuszczeniu do Polski ruSSkiego ścierwa spod znaku wideł i siekiery.

Andrzejas

2023-06-26, 15:42
No zaimponował mi ten niepozorny kacap. Mam nadzieję, że ma więcej pomysłów i dalej tam napie**ala tych k***iów z eletrowni. Oby ukradł cały prąd jaki mają! Tego mu życzę!

0dbytBiskupa

2023-06-26, 16:01
Andrzejas napisał/a:

No zaimponował mi ten niepozorny kacap. Mam nadzieję, że ma więcej pomysłów i dalej tam napie**ala tych k***iów z eletrowni. Oby ukradł cały prąd jaki mają! Tego mu życzę!


No, bohater. Niech od razu podpali tą elektrownię jądrową na Ukrainie.

darek1234

2023-06-26, 16:53
motylekwbrzuchu napisał/a:

Ubożsi, saszka. Musisz się jeszcze podszkolić w naszym języku.
Nie wspominając już o ile jesteśmy ubożsi [my Polacy (nie wy kacapki)], po wpuszczeniu do Polski ruSSkiego ścierwa spod znaku wideł i siekiery.



motylek w dupie podszkolił polski, Prigoh*jew pozwolił?

Bul_od_bytu

2023-06-26, 18:07
Gdyby nie ta lepianka w roli radiowozu to po odgłosach można pomyśleć, że to jakaś zadyma z widlarzami w biedronce czy innym lidlu, a nie temat zza Buga

Saw

2023-06-26, 18:27
Antypolak666 napisał/a:

Do tego prowadzi pie**olec na punkcie gromadzenia i własności prywatnej.
Przestraszone polskie bydło, tacy sami dorobkiewicze z bebechami jak ten stary ch*j też by chcieli mieś armatę w ogródku.
W sumie cebulaki to popłuczyny po przechodzącej armii sowieckiej, więc to to samo gówno tylko tak z 10 lat później.



Powiedział komunistyczny śmieć nieudacznik, amator cudzej własności.

Nemrod90

2023-06-26, 19:32
Antypolak666 napisał/a:

Do tego prowadzi pie**olec na punkcie gromadzenia i własności prywatnej.
Przestraszone polskie bydło, tacy sami dorobkiewicze z bebechami jak ten stary ch*j też by chcieli mieś armatę w ogródku.
W sumie cebulaki to popłuczyny po przechodzącej armii sowieckiej, więc to to samo gówno tylko tak z 10 lat później.



Dlaczego ten prostak jeszcze nie ma bana? Każdy jego wysryw, bo komentarzem tego nie nazwę, dotyczy szkalowania Polski i Polaków. IMO spokojnie można to podpiąć pod dwa punkty regulaminu Sadistica:
4.5. Serwis Sadistic.pl nie uznaje cenzury i tematów tabu. Jednak komentarze podszyte nienawiścią, jawny rasizm oraz obrażanie innych Użytkowników są niemile widziane i będą usuwane, a ich autorzy będą karani ostrzeżeniem lub blokadą konta.
4.6. Komentarze reprezentujące niski poziom kultury autora będą usuwane. W celu utrzymania przejrzystości forum, usuwane będą również komentarze zawierające tylko jedno słowo lub nadmiar emotikonek.

Jeśli te wypowiedzi nie są podszyte nienawiścią i nie reprezentują niskiego poziomu kultury autora, to naprawdę nie wiem co myśleć o regulaminie i podejściu moderacji do tematu. Coraz bardziej panoszy się tutaj skrajne lewactwo nienawidzące absolutnie wszystkiego, wypadałoby coś z tym zrobić, bo naprawdę poziom spada na ryj. Często aż się rzygać chce od czytania komentarzy lewackich półgłówków.

Andrzejas

2023-06-26, 19:48
0dbytBiskupa napisał/a:

No, bohater. Niech od razu podpali tą elektrownię jądrową na Ukrainie.



No i gdzie ty masz łeb? Jak podpali elektrownie, to prądu nie będzie. Nie wiem, jak to jest ze sprzedażą prądu u ruskich, ale podejrzewam, że wcale nie lepiej, niż u nas. Popatrz sobie dokładnie na rachunek za prąd i policz. Okraść złodzieja to nie grzech!
Dlatego uważam, ze facet dobrze robi. Wszyscy grzecznie płacą drakońskie sumy, a gość się nie pie**oli w tańcu i stwierdził, że jak go w ch*ja robią, to on ich też. Gdyby nasz naród nie był taki p*zdowaty, tylko podpalał pół Warszawy za każdym razem, jak politycy wprowadzą coś kretyńskiego, to byłoby tu lepiej. Ale nie. Lepiej pie**olić o tym, jakie to jest niestosowne mieć wątpliwości i obiekcje. Przecież świat jest pełen ciekawych i uprzejmych ludzi i oni na pewno chcą dla na s dobrze.

Ha tfu!
Rzygam tym waszym sp***olonym podejściem! Sprawiedliwość polega na tym, że jak ktoś cię okrada, to masz prawo mu doj***ć i zwrócić sobie z nawiązką. Od tego oczywiście jest prawo, ale skoro ono nawet sobie z tą podstawową zasadą nie radzi, to należy brać sprawy w swoje ręce, a nie dawać się dymać! Jak kacapy zaczną zrzucać na wasze łby bomby, to też będziecie czekać na oficjalne stanowisko swojego rządu zanim podejmiecie jakiekolwiek działanie?
Zj***ny polski naród. 34 lata po upadku ustroju wyzysku i kłamstwa, a tu dalej jest nasrane na chodnikach! Nic, k***a, nie umiecie w niepodległość, tchórzliwe szuje! Byle tylko w dupkę było ciepło we własnym kącie! Byle do płotu!
Każde wybory pokazują, że mieszkam tu otoczony zgrają debili i jeszcze macie czelność mi wmawiać, że to ja czegoś nie rozumiem? Miotacze ognia i kusze powinniście mieć już w ruchu od dawna, j***ne lemingi! Nie macie szacunku do siebie, więc ode mnie też go nie dostaniecie.

:evil:

d-_-bE.Prigozhin61

2023-06-26, 20:13
"Wcześniej, 8 czerwca, na terytorium Stawropola, mężczyzna zasztyletował swojego sąsiada za uwagi na temat niekontrolowanego wyprowadzania psów."
To jakim cudem typ był na wolności? Dziwne te ruskie prawo

Andrzejas

2023-06-26, 20:19
BarmanInternetu napisał/a:

"Wcześniej, 8 czerwca, na terytorium Stawropola, mężczyzna zasztyletował swojego sąsiada za uwagi na temat niekontrolowanego wyprowadzania psów."
To jakim cudem typ był na wolności? Dziwne te ruskie prawo



Może tam się liczy, kto zaczął pierwszy. :mrgreen:

0dbytBiskupa

2023-06-27, 00:46
Nemrod90 napisał/a:

Dlaczego ten prostak jeszcze nie ma bana? Każdy jego wysryw, bo komentarzem tego nie nazwę, dotyczy szkalowania Polski i Polaków. IMO spokojnie można to podpiąć pod dwa punkty regulaminu Sadistica:
4.5. Serwis Sadistic.pl nie uznaje cenzury i tematów tabu. Jednak komentarze podszyte nienawiścią, jawny rasizm oraz obrażanie innych Użytkowników są niemile widziane i będą usuwane, a ich autorzy będą karani ostrzeżeniem lub blokadą konta.
4.6. Komentarze reprezentujące niski poziom kultury autora będą usuwane. W celu utrzymania przejrzystości forum, usuwane będą również komentarze zawierające tylko jedno słowo lub nadmiar emotikonek.
Jeśli te wypowiedzi nie są podszyte nienawiścią i nie reprezentują niskiego poziomu kultury autora, to naprawdę nie wiem co myśleć o regulaminie i podejściu moderacji do tematu. Coraz bardziej panoszy się tutaj skrajne lewactwo nienawidzące absolutnie wszystkiego, wypadałoby coś z tym zrobić, bo naprawdę poziom spada na ryj. Często aż się rzygać chce od czytania komentarzy lewackich półgłówków.


Człowieku, gdyby ten regulamin był egzekwowany 90% sadoli miałoby bana.

mazga50

2023-06-27, 20:18
SkoPio1 napisał/a:

Zwyrodnialcy. ~20 lat już kradł ten prąd, i nagle zaczęło im przeszkadzać, że on kradnie.
Przecież to tak, jakby go z tego kradzionego prądu... okradali!



Po 20 latach to już jak zasiedzenie - należy mu się...