18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trudne sprawy

~_Yarko_ • 2023-06-26, 09:31
Incydent w sprawie podejrzenia o kradzież energii elektrycznej.
Gdy przedsiębiorstwo energetyczne rozkopało drogę, niezadowolony właściciel działki zaczął grozić sąsiadom samoróbką miotacza ognia.


Następnie postrzelił urzędniczkę z prowizorycznej kuszy do nurkowania ;-)




Info:

SizzleMyDizzle

2023-06-26, 12:32
to nadziane na ruszt to skrzydełko czy nóżka?

bercisko

2023-06-26, 12:46
Nie to zostawi! Jaki szacun na dzielni będzie miała. :-)

0dbytBiskupa

2023-06-26, 13:03
darek1234 napisał/a:

Jak ktoś, np. ja, znowu wspomni, że to ruSSkie bydło, to pewnie będzie zgrzyt? Farma kacapSSkich troli jeszcze działa?


Olgino należy do Prigożyna, więc pewnie mają przerwę. Ale na sadolu nie brakuje oświeconych inaczej idiotów, co łykają kacapską wiedzę z "niezależnych" źródeł, więc pewnie zaraz jakiś się odezwie.

Latissimus napisał/a:

Do armii by się nadawal


Ma szczęście, bo za stary. Chyba, że Putin ogłosi powszechną mobilizację, wtedy powyciągają nawet pensjonariuszy domów opieki z alzheimerem.

mlecz1323

2023-06-26, 13:16
pie**olony rambo

Antypolak666

2023-06-26, 13:26
Do tego prowadzi pie**olec na punkcie gromadzenia i własności prywatnej.

Przestraszone polskie bydło, tacy sami dorobkiewicze z bebechami jak ten stary ch*j też by chcieli mieś armatę w ogródku.

W sumie cebulaki to popłuczyny po przechodzącej armii sowieckiej, więc to to samo gówno tylko tak z 10 lat później.

AnalAcrobat

2023-06-26, 13:28
Szkoda że nikt nie wpadł na pomysł, że energicznie wyciągnąć ten bełt z szyi :-?

kulawiec

2023-06-26, 14:03
Jakby tak u nas, taka urzędniczka, która skomlała, żeby jej żarówkę sprzedać i wyskakiwała potem z kontrola, albo taki komornik, który kradł traktor, dostali z kuszy, albo miotaczem, to może by się rządzący otrząsnęli.

radek225

2023-06-26, 14:05
Antypolak666 napisał/a:

Do tego prowadzi pie**olec na punkcie gromadzenia i własności prywatnej.
Przestraszone polskie bydło, tacy sami dorobkiewicze z bebechami jak ten stary ch*j też by chcieli mieś armatę w ogródku.
W sumie cebulaki to popłuczyny po przechodzącej armii sowieckiej, więc to to samo gówno tylko tak z 10 lat później.



Stul mordę lewacki psie i idź ssać lewacko-UEuropejskiego ch*ja gdzie indziej. Prawo do posiadania to najbardziej podstawowe, niezbywalne prawo. Jak nam wszystko pozabierają to będziesz jak w jakiejś dystopi zapie**alał całe życie na nędzne ochłapy dla jakiejś gigantycznej korporacji. Dostaniesz derkę w kącie i michę jak dla psa, i będziesz zapie**alał jak chomik w kołowrotku dzień i noc dla jakiejś korporacji potężniejszej od niejednego państwa. Nie będziesz mieć nic i będziesz szczęśliwy. Tak ci będą wmawiać na plakatach i billboardach, gdy trzeci tydzień bez wolnego weekendu będziesz tyrał w jakimś obozie pracy. Już w tym momencie chcą nam pozabierać samochody, zostawiając elektryczne pomyje dla najbogatszych. Później zabiorą nam ziemię, domy i mieszkania. Najbogatsi oczywiście wszystko będą posiadać, ale ostatecznie zostaną bogacze będący właścicielami czeboli oraz wszystkich dóbr i klasa średnia która będzie od nich wszystko wynajmować na abonament. Więc ssij ch*ja bolszewiku ale nie na tym portalu i nie tak ostentacyjnie.

dgfdfg

2023-06-26, 14:11
no ale kradł ten prąd czy nie w końcu?

darek1234

2023-06-26, 14:27
radek225 napisał/a:

Stul mordę lewacki psie i idź ssać lewacko-UEuropejskiego ch*ja gdzie indziej. Prawo do posiadania to najbardziej podstawowe, niezbywalne prawo. Jak nam wszystko pozabierają to będziesz jak w jakiejś dystopi zapie**alał całe życie na nędzne ochłapy dla jakiejś gigantycznej korporacji. Dostaniesz derkę w kącie i michę jak dla psa, i będziesz zapie**alał jak chomik w kołowrotku dzień i noc dla jakiejś korporacji potężniejszej od niejednego państwa. Nie będziesz mieć nic i będziesz szczęśliwy. Tak ci będą wmawiać na plakatach i billboardach, gdy trzeci tydzień bez wolnego weekendu będziesz tyrał w jakimś obozie pracy. Już w tym momencie chcą nam pozabierać samochody, zostawiając elektryczne pomyje dla najbogatszych. Później zabiorą nam ziemię i mieszkania. Najbogatsi oczywiście wszystko będą posiadać, ale ostatecznie zostaną bogacze będący właścicielami czeboli oraz wszystkich dóbr i klasa średnia która będzie od nich wszystko wynajmować na abonament. Więc ssij ch*ja bolszewiku ale nie na tym portalu i nie tak stentacyjnie.



Póki co, dzięki pisowskim głupkom, Polacy są ubodzy o 1,5 miliarda zł po aferze z kopalnią w Bogatyni

kaiel

2023-06-26, 14:40
"kusza do nurkowania" ja pie**olę...

8bitplayer

2023-06-26, 14:42
Baba przebita kuszą, ale na widok smartfona wyraźnie widać uśmiech do kamery

flejtuch

2023-06-26, 14:46
Sympatycznie się bawią.

radek225

2023-06-26, 14:52
darek1234 napisał/a:

Póki co, dzięki pisowskim głupkom, Polacy są ubodzy o 1,5 miliarda zł po aferze z kopalnią w Bogatyni



To, że nazwałem gościa lewakiem nie oznacza od razu, że ja muszę skręcać radykalnie w prawo.