18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trolling Tvp

C0C0JUMBO • 2021-04-24, 22:20
Sekretarz Miasta Kielce trolluje reżimowe media




Może i długie, ale piwo dla gościa :-)

aaaaaaaaaaaaaa

2021-04-25, 21:13
Be6he6mo6th napisał/a:

DO wszystkich którzy mówią "tvpis". Co robiliście za poprzednich rządów i czemu nie krzyczeliście TVPO i TVSLD ?
....



Bo wtedy nie było w takim stopniu TVPO, jak teraz jest TVPIS.
https://www.youtube.com/watch?v=ECUB5IzyuPQ
Reportaż o śmierci Leppera w TVP, TVP rządzona przez PO. Lepper stracił życie w 2011, za rządów PO, w TVP dopuszczono do emisji reportaż, w którym padają słowa, "czy polskie państwo i polski wymiar sprawiedliwości zrobiło wszystko, dla wyjasnienia tej sprawy, czy prokuratorzy nie popełnili błędu..." końcówka filmu 22:25.
W TVPO (jak twierdzisz) pada oskarżenie wobec PO, czy w TVPIS padło kiedyś oskarżenie wobec państwa władanego przez PIS???
Niedawno w TVPIS był reportaż, w którym użyto fragmentu reportażu z TVP(O) krytycznego wobec polityka PO. Czy w ostatnich latach (czytaj latach Kurskiego), był reportaż krytyczny wobec PIS, lub polityka PIS???
O wyrzuceniu Górskiego nie wspominając.
Trzeba być debilem, by nie widzieć różnicy.

Be6he6mo6th

2021-04-25, 21:27
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Bo wtedy nie było w takim stopniu TVPO, jak teraz jest TVPIS.
Reportaż o śmierci Leppera w TVP, TVP rządzona przez PO. Lepper stracił życie w 2011, za rządów PO, w TVP dopuszczono do emisji reportaż, w którym padają słowa, "czy polskie państwo i polski wymiar sprawiedliwości zrobiło wszystko, dla wyjasnienia tej sprawy, czy prokuratorzy nie popełnili błędu..." końcówka filmu 22:25.
W TVPO (jak twierdzisz) pada oskarżenie wobec PO, czy w TVPIS padło kiedyś oskarżenie wobec państwa władanego przez PIS???
Niedawno w TVPIS był reportaż, w którym użyto fragmentu reportażu z TVP(O) krytycznego wobec polityka PO. Czy w ostatnich latach (czytaj latach Kurskiego), był reportaż krytyczny wobec PIS, lub polityka PIS???
O wyrzuceniu Górskiego nie wspominając.
Trzeba być debilem, by nie widzieć różnicy.



STOPIEŃ, to możesz właśnie zobaczyć na oczy, na tym sondażu który wkleiłem. Porównaj do JAKIEGOKOLWIEK sondażu z jakichkolwiek wyborów czy innych tego typu rzeczy i porównaj różnicę między opcją numer 1 i opcją numer 2 i porównaj jak mocno tamten sondaż mocno się pomylił, a w JAKIM STOPNIU się mylą teraz. Więc proszę Cie nie ośmieszaj się, mówiąc że "kiedyś tak nie było". Było, i nawet gorzej, tylko nie pamiętacie, bo tefałen nie rozgrzebywał codziennie, że hajsiku nie dostał. BO przyklepali piątkę z TVPO i był git majonez, zwykły Polak myślał, że wszystko jest git, a nie było jak teraz się dowiadujemy dzięki temu że zmieniła się władza i TVPIS odkrywa prawdę o opozycji (JAK MÓGŁ).
To że znajdziesz jeden reportaż, nie oznacza że teraz też nie znajdziesz niektórych materiałów, niesprzyjających linii partii. Wiadomo ogólnie było że klepanie po pleckach jest itd, tylko teraz się zrobił straszny kwik, bo jednak już nie ma tej piąteczki zbitej z tefałenem

A co do materiału krytycznego, to jest różnica, między podaniem faktów, które są na głównej tacy, ogólnie powszechne, BO inna redakcja go ujawniła, a jest róznica między jechaniem ostro po swojej opcji. Teraz też przecież jak wyszło co miało wyjść z dajmy na to z banasiem, to najpierw go bronili, a potem też zaczeli na jego najeżdżać.
Wiesz możemy tak w nieskończoność przerzucać się łajnem, ja odpowiedziałem tylko raz, jak już mówiłem trzeba być ślepym, a z koniem nie będę się kopał.

Ni...........ny

2021-04-25, 21:40
@Be6he6mo6th



Data idioto, pierwsze sondaże, całe miesiące przed wyborami. Używasz manipulacji żeby udowodnić manipulacje ?
Dobry debil ;-)

Be6he6mo6th

2021-04-25, 21:44
Niezwyciężony napisał/a:

idioto, pierwsze sondaże, całe miesiące przed wyborami. Używasz manipulacji żeby udowodnić manipulacje



Debilu, a co to ma do rzeczy? Powtarzam znajdź mi JEDEN SONDAŻ, w którym tak mocno się myli jak ten, lub bardziej na niekorzyść kandydata numer 1, w stosunku do nr 2.
Pokaż mi JAKIEKOLWIEK sondaże, niewiadomo ile przed wyborami, które tak mocno się mylą. Sondaże też są manipulacją opinią publiczną. Więc TVPO już wcześniej zaczynało swoje gierki ślepcy.
Widzę, że myślenie trudna jest.

aaaaaaaaaaaaaa

2021-04-25, 21:50
Be6he6mo6th napisał/a:

STOPIEŃ....



...Twoje zidiocenie ujawnia Twój awatar. Duże litery z uprzejmości.
Fakty dzisiaj ujawniają wszyscy, oprócz TVPIS.
A Komor na początku miał takie poparcie (jak napisał UP+1), ale swoją ignorancją doprowadził do wygranej Adriana, który w dzień wyborów był sam w szoku, że wygrał.
PIS ma najwyższe poparcie, nie dlatego, że jest ok, po prostu mamy opozycję dałnów . Niestety.

Be6he6mo6th napisał/a:

Debilu, a co to ma do rzeczy?...



To, że Adrian był mało znanym politykiem z europarlamentu...

Be6he6mo6th

2021-04-25, 22:09
Szkoda strzępić ryja na taki kwik świń oderwanych od koryta, starzy potracili stołki, że tak wiszczycie ? :D Nawet nie będę odnosił się do tego co piszecie, bo jak już mówiłem nie mam czasu na przerzucanie się gnojem , nie potraficie się logicznie odnieść prócz wyzwiskami do moich racjonalnych argumentów, wyłącznie ta sama narracja tvpis to tvpis tamto, a gdy ja mówię o tvpo to wy mówicie jak ten zasrany urzędas, pewnie wasz wujek. Pozdro platfusy, czy tam jak chcecie komuchy, ewentualnie kuce, bo tylko wy wyolbrzymiacie tą sytuacje która jest od ZAWSZE

aaaaaaaaaaaaaa

2021-04-25, 22:36
Be6he6mo6th napisał/a:

Nawet nie będę odnosił się do tego co piszecie



Bo nic nie przekona Cię, że białe jest białe, a czarne jest czarne.

Niezwyciężony musiał w punkt napisać, skoro dostał czerwoną.

CzerstWybut

2021-04-26, 06:47
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

...Twoje zidiocenie ujawnia Twój awatar. Duże litery z uprzejmości.
Fakty dzisiaj ujawniają wszyscy, oprócz TVPIS.
A Komor na początku miał takie poparcie (jak napisał UP+1), ale swoją ignorancją doprowadził do wygranej Adriana, który w dzień wyborów był sam w szoku, że wygrał.
PIS ma najwyższe poparcie, nie dlatego, że jest ok, po prostu mamy opozycję dałnów . Niestety.
To, że Adrian był mało znanym politykiem z europarlamentu...



Za to komorowskiego przed prezydenturą wszyscy znali :roll:
Pis gra tą samą bronią co Po. Różnica była taka że platfusom pomagają zachodnie media bo to w końcu partia co działa głównie na korzyść niemiec a w Polaków mają wyj***ne. Więc nie czuli potrzeby bardziej dofinansowywać polskiej tv skoro 70% mediów leży w rękach zachidnich. W tvn to nigdy złego słowa nie powiedzieli na platfusów, a to o czym powinni mówić to milczeli, a już pomijam ich narracje w wiadomościach, zamiast jak dziennikarz informować.

Tak samo z sądami jestescie ślepi. To co robi pis to kontynuacja PO. Teraz krzyczycie wolne sądy a jak za czasów PO zmieniali konstytucje żeby powsadzac swoich wygodnych sędziów to w żadnych wiadomosciach nawet o tym nie pisneli. Przy trzeciej kadencji by zdążyli wymienić skład sędziowski w 90% od nich. Wtedy to by sie łatwo wyprzedawalo co pozostało. Nawet lasy już by do państwa nie należały, bo to też chcieli nocą przecisnąć, tego już też nie pamiętacie? No chyba mi nie powiecie że lasy są nierentowne i należy je sprywatyzować. Te głąby sie tak zagalopowały że dalej nie myślą o programie tylko pie**olą w kółko że najpierw trzeba odsunąć pis od władzy. Nienawidziłem platfusów za ich złodziejskie czasy rządów, teraz przez ostatnie lata jeszcze jako opozycja jeszcze bardziej mnie przekonali jak są zj***ni.

Głosuje przeciwko pisowi a tym bardziej przeciwko złodziejom z PO a kiedy w dogrywce są te dwie partie to mam wyj***ne i moje głosowanie się kończy, ja ich nie wybierałem więc niech sobie ludzie wybierają dalej ale ja do tego syfu już ręki nie przyłoże.

aaaaaaaaaaaaaa

2021-04-26, 07:34
CzerstWybut napisał/a:

Za to komorowskiego przed prezydenturą wszyscy znali
....



Na pewno bardziej, niż Dudę. Komorowski przed prezydenturą był Marszałkiem sejmu, przez rok pełniącym obowiązki prezydenta. A ten sondaż ze screenu jest ze stycznia 2015, czyli był ponad 4 lata Prezydentem.
A kim był Duda?? Tylko Europosłem....
Duda wygrał wyłącznie przez nieudolność sztabu Komorowskiego, nie wygrał, bo był dobrym kandydatem, wygrał, bo przeciwnik okazał się ignorantem.

sirapacz

2021-04-26, 08:44
Mój szacunek :) Pięknie rozegrane - tak samo jak ten gość z wodociągów :D

głest

2021-04-26, 12:33
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

A kim był Duda?? Tylko Europosłem....
Duda wygrał wyłącznie przez nieudolność sztabu Komorowskiego, nie wygrał, bo był dobrym kandydatem, wygrał, bo przeciwnik okazał się ignorantem.



To tak jakbyś umniejszył świadomą rolę swoich rodziców we własnym poczęciu: urodziłeś się nie jako owoc ich miłości - lecz jako dzieło przypadku ;-) Duda wszak był tyko europosłem a Komorowski miał doświadczenie, bo przecież przez parę miesięcy był p.o. Prezydenta. Nooo... szacun. Logika lever master.

To nie za przyczyną nieudolności sztabu Komora nie ziścił się mokry sen PO. Byłem kiedyś konserwatywnym liberałem wsłuchanym w narrację polityków wywodzących się z Unii Wolności. Nic mi nie zostało z tej nieodwzajemnionej miłości. No może jedynie to, że ciągle działam na swoim, mam żonę której jestem wierny i - od czasu do czasu chodzę do kościoła. Nie za często ;-) Na PiS nie głosuję. Nie głosowałem. Od 1996 roku zresztą nie byłem na wyborach, bo wynik jest zawsze do przewidzenia. Trzeba jedynie słuchać ludzi a nie pierdzenia własnej dupy.

Taki ch*j, że masz 51 lat (co wskazywała by data w twoim profilu na sadolu). I nie wiem, skąd i gdzie uczono cię historii. Widzisz dobrze wszystko z pierwszego rzędu patrząc na historię, która się dzieje wokół siebie i śmiesz obrażać ludzi siedzących za tobą - bo uważasz że wszystko widzą mniej wyraźnie? Czyli gówno widzą??? No po prostu czysta bezczelność i arogancja :szczerbaty:

Masz tak szeroką możliwość dywersyfikacji informacji (TVP, Polsat i TVN) w największych krajowych mediach - oraz pomniejszych - i skonfrontowania tej narracji ze sobą nawzajem oraz z zagranicą, że to już k***a głupi i ślepy by nie zauważył, gdzie leży problem... ja ci go nie wyłuszczę. Zmęczony jestem - i zarobiony jestem, bo muszę płacić podatki na wybranych przez was przedstawicieli narodu , co wiedzą jak naprawić ten kraj...

Jedni wieszczą póki co "czas na zmiany" a drudzy już ""wiedzą jak". A ja - skoro od 1997 się nie myliłem w swojej ocenie sytuacji - wierzę, że ciebie i tobie podobnych ch*j strzeli po wyborach 2023 roku :-D Mnie już nic nie zdziwi...