18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trolling Tvp

C0C0JUMBO • 2021-04-24, 22:20
Sekretarz Miasta Kielce trolluje reżimowe media




Może i długie, ale piwo dla gościa :-)

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2021-04-25, 08:10
Za takie drwi cwe*a na zbity ryj wyjebac, a śmieją sie z tego kretyni. A piwo tylko dla zasięgu zeby ludzie widzieli kto nimi rządzi

AdrianPoz

2021-04-25, 08:12
Debil. Z ryja widać, że debil.

juderaus

2021-04-25, 08:45
Kto to k***a wybiera. Ja pie**ole,.

Wiewór

2021-04-25, 09:32
skywalker75 napisał/a:

jasne że wiekszośc zrozumiała - jestem słabym urzędnikiem ale wiecie próbuję, nieudolnie robić bekę z TVP, wiec wiecie, spokojnie możecie wybrać mnie na kolejną kadencję . Ja dalej będę kręcił wałki, ale może TVP info już nie bedzie wiec trudnych pytań nikt nie zada i bedzie pięknie. Wystarczy , że chłop założy tęczową opaskę napisze j***ć pis i może zostac nawet prezydentem Wawy, przy odpowiednich układach. O "oświecony" elektorat, jak widać po co niektórych tutaj, nie musi się martwić



Obajtek, szumi kręcą wałeczki i wam nie przeszkadza. Ahhh bo przecież to swoi złodzieje

:-D

Kradnom ale dajom pincet zlotych

PieronJasnySzlag napisał/a:

A Ty co? Skrajny kuc jesteś?
Media które prowadzą serwisy informacyjne a tym samym są opiniotwórcze powinny podlegać takim samym regułom więc to nie jest jeden ch*j.
Tak jakby niektórym lekarzom pozwolono robić jakieś poj***ne eksperymenty na dzieciach bo... przyjmująprywatnie i ch*j to kogo obchodzi co robią.
Każda dziennik***a czy to z tvpisu czy tvnu powinna być rozliczana za kłamstwa. No ale kto by to rozliczał skoro teraz rozsądnych jest garstka?



Czekaj. Nazwałeś go kucem a za chwile sam napisałeś ze coś należy państwowo kontrolować? Czyli jesteś wolnorynkowcem ale jednak komunista?


:lol:

modoc

2021-04-25, 09:44
Niezwyciężony napisał/a:

TVN jest stacją prywatną sama na siebie zarabia, nie pasuje ci ich produkt to za niego nie musisz płacić.
Z TVP jest dokładnie na odwrót, więc to nie jest jeden ch*j.



Nie ma znaczenia, udawanie i unikanie odpowiedzi na niewygodne pytanie jest zwyczajnym skur... a podpinanie tego pod walkę z pisem to jest to wykorzystanie aktualnej sytuacji. Mógł odpowiedzieć rzetelnie tak by w pięty poszło ale nie wolał z siebie głupka zrobić bo coś kryje.

nynek345

2021-04-25, 10:01
A w Wiadomościach i tak powycinają, posklejają i wyjdzie, że kolejny sukces rządu i cały świat nam zazdrości.

MicQ

2021-04-25, 14:24
Kieleccy rzecznicy chyba jadą jednym wzorem


Gazownik

2021-04-25, 14:45
Widze nawet sadoli najlepiej rozgrzać polityką. Dwie sprawy mam do napisania. O polityce się nie rozmawia , politykę się uprawia. A druga to gdyby wybory miały coś zmienić to byłyby zakazane. I możecie się kłócić dalej.

notak

2021-04-25, 15:38
k***a, znowu politykowanie na Sadolu,
do wyborów jeszcze daleko trolle

ZajętyPelikan

2021-04-25, 18:10
skywalker75 napisał/a:

jasne że wiekszośc zrozumiała - jestem słabym urzędnikiem ale wiecie próbuję, nieudolnie robić bekę z TVP, wiec wiecie, spokojnie możecie wybrać mnie na kolejną kadencję . Ja dalej będę kręcił wałki, ale może TVP info już nie bedzie wiec trudnych pytań nikt nie zada i bedzie pięknie. Wystarczy , że chłop założy tęczową opaskę napisze j***ć pis i może zostac nawet prezydentem Wawy, przy odpowiednich układach. O "oświecony" elektorat, jak widać po co niektórych tutaj, nie musi się martwić



to samo można powiedzieć o pożal się Boże świętej trójcy tego narodu. Gamoń, gamonia pogania.

jarecki2222

2021-04-25, 19:13
0_rafiks_0 napisał/a:

Za co? Za bycie debilem?
Jeśli tak, to dla ciebie tez piwo



Chyba nie jesteś na bieżąco skoro się pytasz

0_rafiks_0 napisał/a:

Za co? Za bycie debilem?
Jeśli tak, to dla ciebie tez piwo



Chyba nie jesteś na bieżąco skoro się pytasz

Presty

2021-04-25, 20:22
pazuzu napisał/a:

Dla tych co nie kumaja, ostatnio tvp zadawalo pytanie kieleckiemu rzecznikowi wodociągów, ten w ramach protestu przeciwko manipulacjom tvpis zlewał ich odpowiadając na ich pytanie jedna odpowiednią, i teraz kolejny sekretarz miasta Kielc idzie tym samym sposobem i też troluje tvpis.



Niestety, Twoich prostych słów przecietny elektorat PiS nie zrozumie.

aaaaaaaaaaaaaa

2021-04-25, 20:35
Presty napisał/a:

Niestety, Twoich prostych słów przecietny elektorat PiS nie zrozumie.



Przeciętny??? Nawet ten na wyższym poziomie nie zajarzy, "no bo jachty budujom"....

Be6he6mo6th

2021-04-25, 20:40
DO wszystkich którzy mówią "tvpis". Co robiliście za poprzednich rządów i czemu nie krzyczeliście TVPO i TVSLD ?




Rozumiem, że każdemu było spoko, gdy takie widzieliście wyniki sondażów, a później wyniki wyborów?
I co myslicie że ze wszystkim innym było inaczej?
Czemu nie krzyczeliście TVPO ?

Powiem wam dlaczego, bo wam po prostu nie pasi obecna opcja. Gdy przyjdą wasi kolesie i zaczną znowu rozprzedawać Polskę, to będziecie klaskać uszami, bo nie będzie wtedy niewygodnych pytań z tvniemieckiej i tvPO
Naprawdę tak ciężko zrozumieć, że każda partia przejmowała media i były upolitycznione ? Teraz przynajmniej jest pluralizm, a za władz PO to wszystkie media mówiły tym samym tonem i broniły poprzednią władzę. A ściek dopiero teraz wypływa z ich struktur. Jesteście ślepi jak tego nie widzicie.

Najlepiej oglądać TVPIS i TVNiemiecką I wtedy masz dwa przeciwne bieguny. Oglądasz sobie dwie stacje, i wyciągasz średnią i wiesz mniej więcej co się dzieje.
Tylko nie wspominajcie mi o szurach jak wrealu24 ch*j nie telewizja kanał na youtubie, bo aż mnie mdli na temat tych "ekspertów" którzy nawet licencjatu dziennikarstwa nie mają ukończonego.