18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trolling Tvp

C0C0JUMBO • 2021-04-24, 22:20
Sekretarz Miasta Kielce trolluje reżimowe media




Może i długie, ale piwo dla gościa :-)

C0C0JUMBO

2021-04-24, 23:29
Asuritta napisał/a:

powinien wylecieć na zbity ryj ... za takie olewanie ludzi za ktorych kase niby pracuje



Kolejna płytka ameba społeczna... A ja się zastanawiałem kto popiera pis

:shock:

Wiewór

2021-04-24, 23:41
Asuritta napisał/a:

powinien wylecieć na zbity ryj ... za takie olewanie ludzi za ktorych kase niby pracuje



Ile ty masz iq? Większość ludzi zrozumiała o co chodzi.


Erqti

2021-04-25, 00:15
bycie pie**olniętym zobowiązuje, ku uciesze motłochu.

Dot

2021-04-25, 00:22
dajcie mu spokój, chopak się zestresował troszke jak i caly urzad miasta w kielcach na przeciwko tvp3

skywalker75

2021-04-25, 00:51
Wiewór napisał/a:

Ile ty masz iq? Większość ludzi zrozumiała o co chodzi.



jasne że wiekszośc zrozumiała - jestem słabym urzędnikiem ale wiecie próbuję, nieudolnie robić bekę z TVP, wiec wiecie, spokojnie możecie wybrać mnie na kolejną kadencję . Ja dalej będę kręcił wałki, ale może TVP info już nie bedzie wiec trudnych pytań nikt nie zada i bedzie pięknie. Wystarczy , że chłop założy tęczową opaskę napisze j***ć pis i może zostac nawet prezydentem Wawy, przy odpowiednich układach. O "oświecony" elektorat, jak widać po co niektórych tutaj, nie musi się martwić

robsonx79

2021-04-25, 01:04
Że dziennikarz pyta się o przełożonego - naprawdę tym z tvpis to już się w dupach poprzewracało. Prowokują, i nikt nie chce z nimi gadać, to trzeba polepszyć warsztat dziennikarski, ale nie latać ze skargą.

miroslaw111

2021-04-25, 01:29
Mieszkam w Kielcach i nie płace im (w podatkach) za trelowanie za mój hajs kogokolwiek tylko za pracę. Niech znajdzie sobie robotę w prywatnej spółce i robi co chce

DarkSaian

2021-04-25, 01:30
Asuritta napisał/a:

powinien wylecieć na zbity ryj ... za takie olewanie ludzi za ktorych kase niby pracuje


mówisz o tym pseudo dziennikarzu?

Archeolog

2021-04-25, 01:59
Jak mówi stare przysłowie "uderz w stół a pińcetplusy się odezwą". W każdym razie ***** *** i duże piwo dla Pana Sekretarza za książkowy trolling TVPiS.

plastic

2021-04-25, 02:21
wojenki polityczne za wasze pieniądze. nawet na sadolu totalniacy was urabiają swoim damage controlem wmawiając, że to trolling i wszystko jest zajebiście. kilka lat zajęło internautom zrozumienie, że krzyczenie "its a prank bro" nie usprawiedliwia tego co się odj***ło, więc w tym wypadku też pewnie zejdzie kilka lat. samorządowi partyjniaccy rzecznicy nie odpowiadają na pytania, bo im się dziennikarz nie podoba, a wy klaszczecie i się cieszycie, bo 5 miesięcy temu już ktoś was wytresował na ten numer. zajebiście być człowiekiem

ps. pazuzu - to jakaś j***na przykrywka agory do działania na sadolu. pozdrawiam redakcje.

Tuco

2021-04-25, 02:27
CzerstWybut napisał/a:

To jest jawne robienie z ludzi debili


Sorry, ale Ty chyba nie wiesz czym jest montaż w rękach mediów.
Niezwyciężony napisał/a:

TVN jest stacją prywatną sama na siebie zarabia, nie pasuje ci ich produkt to za niego nie musisz płacić.
Z TVP jest dokładnie na odwrót, więc to nie jest jeden ch*j.


Ty również jesteś naiwny. Korporacjonizm niczym nie różni się od ustrojowego reżimu. Zazdroszczę poglądu i wiedzy o źródłach utrzymania jakichkolwiek mediów.

Abstrah*jąc od komentarza cytowanych - jak ktoś namiętnie ogląda telewizję i bierze czyjąkolwiek stronę, z automatu staje się ofiarą maksymy "dziel i rządź". Polska jest destabilizowana, za trzy lata klasa średnia pójdzie z torbami i bidokom nie będzie u kogo pracować. Bruksela już szykuje reset ekonomiczny + ekologizm + nowy (ha tfu! ład) porządek, a wy dalej skupiacie się na kargulowo-pawlakowej napie**alance pseudoideologii. Nazwij mnie ktoś foliarzem, gdy w tle prozaicznych sporów o C-19 prowadzi się oficjalne dyskusje i stosuje się oficjalne dokumenty definiujące nadchodzące reformy ustrojowe Europy.

Ten koleś ma w dupie zasady doczesnej gry, bo od okrągłego stołu wszyscy niemal politykierzy osrali praworządność ostracyzmem, czyniąc w ostateczności nasz kraj autorytarną żydokomuną. Ale Polak będzie się cieszył, że ma rozrywkę - póki nie zastąpi jej hiperinflacja i cudowne jej rozwiązania skrajnej lewicy w jarmułkach.

Tyle z obiektywnych obserwacji. Od siebie dodam, że nawet gdyby w tv pojawił się dziennikarz w mundurze, jak za Wojtka, wcale nie zrobi mi to różnicy. Słodkopierdzący świat już się skończył i zostaje tylko patrzeć jak napie**alacie się ze sobą w necie, bo ktoś jest za tymi, a ktoś za tamtymi.


St...........on

2021-04-25, 04:08
Wiewór napisał/a:

Ile ty masz iq? Większość ludzi zrozumiała o co chodzi.



On nie ma IQ i dlatego nie rozumie :amused:

CzerstWybut

2021-04-25, 05:22


Łahaha pińcet plusy...

łohoho troling tvpis...

foliarze i pińcet plusy sie odzywajom łohoho....

Super troluje hohoho....


Płacicie podatki na takich ludzi jak i ich działania, widać jednych zadowalają programy rozrywkowe z polsatu typu trudne sprawy a innych głupota polityków. Niczym sie nie różnicie

Obowiązkiem polityka, obojętnie czy to z pisu czy z platformy jest udzielenie odpowiedzi dziennikarzowi i to obojetnie z jakiej stacji. To jest logiczne że jak sie typ wyszczywa na dziennikarza z tv pierdziszu to i wyszcza się gęstym moczem na niewygodnego obywatela który po cos przyjdzie.

Ciekawe czy bedzie wam janusze do śmiechu jak was urzędnik potraktuje tak samo. Mnie to k***a nie śmieszy bo sie już po urzędach szarpałem i spotykałem podobne zachowania gdzie urzednik sie zawieszał na swojej interpretacji i nie ułatwił mi w zaden sposób.

ch*j tam ważne że tvp strolowane :roll: koło dupska mi ta telewizja lata jak nie oglądam tv. Cel osiągnięty bo treść stała się dla was rolą drugoplanową. Piękna rozrywka nie ma co.

Ludobojstw0

2021-04-25, 06:27
Co za bezkarne gówno mówiące

PieronJasnySzlag

2021-04-25, 07:59
Niezwyciężony napisał/a:

TVN jest stacją prywatną sama na siebie zarabia, nie pasuje ci ich produkt to za niego nie musisz płacić.
Z TVP jest dokładnie na odwrót, więc to nie jest jeden ch*j.


A Ty co? Skrajny kuc jesteś?
Media które prowadzą serwisy informacyjne a tym samym są opiniotwórcze powinny podlegać takim samym regułom więc to nie jest jeden ch*j.
Tak jakby niektórym lekarzom pozwolono robić jakieś poj***ne eksperymenty na dzieciach bo... przyjmująprywatnie i ch*j to kogo obchodzi co robią.

Każda dziennik***a czy to z tvpisu czy tvnu powinna być rozliczana za kłamstwa. No ale kto by to rozliczał skoro teraz rozsądnych jest garstka?