18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tresura dziecka

phrontch • 2021-03-07, 14:44
Ciekawe, na kogo taki dzieciak wyrośnie




outsidethebox86

2021-03-07, 23:43
Tetrix napisał/a:

A często widzenia mieliście na herszcie z tym synkiem?



To, że Ty masz takie układy ze swoim starym, nie znaczy że wszyscy.

Mom and Death

2021-03-08, 00:05
Cycu320 napisał/a:

Czasami staję w Twojej obronie, bo już sadzili się na Ciebie użytkownicy sadola. Jednak masz takie odpały że ciężko to wytłumaczyć.
Teraz słuchać melepety j***ne, Halman Ty też. Każdy jest inny, każdego brzydzi coś innego, oburza się na różne tematy, wk***ia na widok bicia psa A cieszy wpie**ol dla gowniaka. Ja na przykład prawie jebłem pawia, nic mnie nie obrzydziło tak jak filmik jak jakiś zjeb robi kanapkę z robakami i ją żre. Nóż k***a jak sobie przypomnę to gałki oczne wywijają mi się o 360 stopni. Inni mogą na to patrzeć ja nie. Dlaczego to wszystko piszę...
Bo gdyż ponieważ większość melepet rzucających tekstami o zbieganiu się "tatusiów", zostały wychowane właśnie przez p*zdowatych tatusiów. Kurtyna




uFo125

2021-03-08, 02:48
Widzę jest kilku których stary lał na równi ze starą w ilości równej wypitej taniej wódy zakupionej na melinie zagryzanej szczecińskim paprykarzem a na końcu tani fajrant między zębami żeby ukoić nerwy...

Dawidxpompa03

2021-03-08, 10:09
Nieeeee, to za małe jeszcze na bicie

ar...........up

2021-03-08, 11:34
Potem będzie deskowanie mamuśki, a później deskowanie deskującego za pobicie kobiety. Za każdym razem jacyś debile będą kibicować i nagrywać. A ten gówniak jak dorośnie będzie taki jak oni.

AN...........or

2021-03-08, 11:44
Beny napisał/a:

Tu nie chodzi o tatusiowanie. Baba bijąc tak małe dziecko pokazuje, że ma we łbie gówno jeszcze większe niż ten bobas, bo on nawet nie rozumie, że coś zrobił nie tak.



Chyba ty nie rozumiesz o co tu chodzi, nak***ianie małego bękarta to jest sama przyjemność, jak to się drze i jeszcze głośniej płacze

Mokebe

2021-03-08, 12:35
Ładnie go napie**ala :-D :-D :-D

Davidoff

2021-03-08, 15:29
Halman napisał/a:

zaczyna się tatusiowanie...



Jak ktoś ma dzieciaka w podobnym wieku, to jest to normalna reakcja. Będziesz miał swoje, to zobaczysz, a może i nie... ty j***ny impotencie.

St...........on

2021-03-08, 20:04
Halman napisał/a:

zaczyna się tatusiowanie...



Zaczyna sie gwiazdorzenie , weź opiedol Snickersa czy coś.

outsidethebox86 napisał/a:

Jak będziesz miał własne dzieci, to zrozumiesz to zwane przez Ciebie tatusiowanie, jeśli jesteś "ludzkim" człowiekiem.
Mój ojciec zabiłby, gdyby ktoś zrobił krzywdę mojej siostrze albo mnie. Zawsze to powtarzał.
Kiedy miałam rok, czekaliśmy na przystanku. Ja siedziałam w wózku i nadjeżdżał właśnie autobus. Z opowiadań rodziców, wiem, że cała akcja trwała jakieś kilka sekund. Jakiś p*zduś podbiegł do zwalniającego autobusu i otworzył drzwi, ale klamka wyślizgnęła mu się z ręki i autobus jechał z otwartymi drzwiami, które leciały prosto na wózek ze mną w środku. Mama w ostatnim momencie cofnęła się z wózkiem, a ojciec jak go dorwał, to obił mu gały, poszarpał nim i dał kopa w dupę, podbiegło jeszcze dwóch gości i też poszarpali bezmózga. Bo wtedy ludzie byli jeszcze normalni, a nie k***a znieczulica i wyśmiewanie się, że ktoś ma normalne, ludzkie odruchy.
To jest prawidłowa reakcja prawdziwie kochającego ojca.
I szczerze jest to dla mnie bardziej męskie niż napakowany koleś z siłki, buchający testosteronem.



Nie będzie :amused: z dwóch pedziów dziecka nie będzie :amused:

ewelina2709

2021-03-08, 21:28
Dajcie mi bilet do tej szmaty, a ja już jej pokaże... Nogi z dupy wyrwę.

eliveruss

2021-03-09, 00:28
Powiem Wam tak... Półtora miesiąca temu zostałem ojcem (nie, nie gratulujcie, żadna, k***a, sztuka, po prostu nie wyciągasz do samego końca, działa przynajmniej jak robisz to z kobietą, jak z facetem to nie wiem, musicie sami sprawdzić). No i jak zostajesz ojcem, to trochę jaja miękną przy takich filmikach, bo jednak masz tego kaszojada i choćby nie wiem jak cię wk***iał, bo o 3 w nocy stwierdzi, że w momencie przebierania fajnie będzie się zesrać bez pieluchy, to jednak kurde masz z tyłu głowy, że ten mały gówniak w przyszłości może być doj***nym sadolem, który będzie wrzucał przekozackie materiały, które zakopią ten shit od Halmana i tego drugiego tam, nawet nie pamiętam jego nicku, płci też nie pamiętam, ten co ma beef z Halmanem, Lodzia czy jakoś tak. W każdym razie no masz tego gówniaka i wiesz że to ty kształtujesz jego życie w pierwszych etapach, od których będzie zależeć jego przyszłość. Może dzięki tobie będzie doj***nym senior python developerem nak***iającym machine learning koszącym 30k/msc netto na fakturze, wliczając do tego sobie w koszta doj***nego merola sls, a może przez ciebie będzie j***nym menelem, który wracać do domu znajdującego się w sypie na śmieci wspólnoty mieszkaniowej w sosnowcu będzie w obstawie straży miejskiej i upie**olonych własnym gównem spodni no i dochodząc do sedna chciałbym tylko napisać, że aby wyruszyć w drogę, należy zebrać drużynę i ch*j wie po co to pisałem, bo i tak mam wyj***ne w los tego dzieciaka, może nawet trochę mi go szkoda, ale za to mam nadzieję, że jest chociaż zadowolony, że trafił na główną, a mamusi życzę, by szybko po tej akcji ona sama znalazła się na hardzie. Pozdrawiam, best regards, habemus papam i takie tam, elo.

Hambercios

2021-03-09, 16:00
Minie 10-12 lat i w końcu się zemści.

blankspace

2021-03-09, 16:26
czekam na film z pałowania tej suki

MikiDuży

2021-03-15, 18:48
Dawać mi tą k***e