18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tresura dziecka

phrontch • 2021-03-07, 14:44
Ciekawe, na kogo taki dzieciak wyrośnie




na...........pl

2021-03-07, 16:41
Cycu320 napisał/a:

to gałki oczne wywijają mi się o 360 stopni


Że masz (lub będziesz miał) prawa wyborcze - boleję, ale rozumiem. Ale po ch*j zmuszasz innych do czytania swoich wypocin?


JebacToGowno

2021-03-07, 16:45
Halman napisał/a:

zaczyna się tatusiowanie...



A ja uwielbiam ból dupy "animalsów". :D

Halman

2021-03-07, 16:47
Cycu320 napisał/a:

Czasami staję w Twojej obronie, bo już sadzili się na Ciebie użytkownicy sadola.


A co się stało że spękali? :losk***a:

McQurwa

2021-03-07, 17:42
Wyrośnie na twardziela, może nawet na Donalda

Cycu320

2021-03-07, 18:12
narkotykiTanio.pl napisał/a:

Że masz (lub będziesz miał) prawa wyborcze - boleję, ale rozumiem. Ale po ch*j zmuszasz innych do czytania swoich wypocin?



Twoich też, wypie**alaj

outsidethebox86

2021-03-07, 18:24
Halman napisał/a:

zaczyna się tatusiowanie...



Jak będziesz miał własne dzieci, to zrozumiesz to zwane przez Ciebie tatusiowanie, jeśli jesteś "ludzkim" człowiekiem.

Mój ojciec zabiłby, gdyby ktoś zrobił krzywdę mojej siostrze albo mnie. Zawsze to powtarzał.

Kiedy miałam rok, czekaliśmy na przystanku. Ja siedziałam w wózku i nadjeżdżał właśnie autobus. Z opowiadań rodziców, wiem, że cała akcja trwała jakieś kilka sekund. Jakiś p*zduś podbiegł do zwalniającego autobusu i otworzył drzwi, ale klamka wyślizgnęła mu się z ręki i autobus jechał z otwartymi drzwiami, które leciały prosto na wózek ze mną w środku. Mama w ostatnim momencie cofnęła się z wózkiem, a ojciec jak go dorwał, to obił mu gały, poszarpał nim i dał kopa w dupę, podbiegło jeszcze dwóch gości i też poszarpali bezmózga. Bo wtedy ludzie byli jeszcze normalni, a nie k***a znieczulica i wyśmiewanie się, że ktoś ma normalne, ludzkie odruchy.

To jest prawidłowa reakcja prawdziwie kochającego ojca.
I szczerze jest to dla mnie bardziej męskie niż napakowany koleś z siłki, buchający testosteronem.

Janko

2021-03-07, 19:35
Nie wiem o co chodzi ale mam wrażenie że to kurewskie ścierwo bije to dziecko gdy jego naćpana mama leży sobie spokojnie na podłodze i zamiast pie**olić jej to się wyżywa na dziecku jakiś kurestwo dziecko bezbronne to kiego ch*ja je bije k***a j***na bladź

ququa

2021-03-07, 20:14
outsidethebox86 napisał/a:

Jak będziesz miał własne dzieci, to zrozumiesz to zwane przez Ciebie tatusiowanie, jeśli jesteś "ludzkim" człowiekiem.
Mój ojciec zabiłby, gdyby ktoś zrobił krzywdę mojej siostrze albo mnie. Zawsze to powtarzał.
Kiedy miałam rok, czekaliśmy na przystanku. Ja siedziałam w wózku i nadjeżdżał właśnie autobus. Z opowiadań rodziców, wiem, że cała akcja trwała jakieś kilka sekund. Jakiś p*zduś podbiegł do zwalniającego autobusu i otworzył drzwi, ale klamka wyślizgnęła mu się z ręki i autobus jechał z otwartymi drzwiami, które leciały prosto na wózek ze mną w środku. Mama w ostatnim momencie cofnęła się z wózkiem, a ojciec jak go dorwał, to obił mu gały, poszarpał nim i dał kopa w dupę, podbiegło jeszcze dwóch gości i też poszarpali bezmózga. Bo wtedy ludzie byli jeszcze normalni, a nie k***a znieczulica i wyśmiewanie się, że ktoś ma normalne, ludzkie odruchy.
To jest prawidłowa reakcja prawdziwie kochającego ojca.
I szczerze jest to dla mnie bardziej męskie niż napakowany koleś z siłki, buchający testosteronem.





ej podobno jesteś feministka nie przystoi taki tekst bojowniczce :D

Zartuje
:P

outsidethebox86

2021-03-07, 20:29
ququa napisał/a:

ej podobno jesteś feministka nie przystoi taki tekst bojowniczce
Zartuje



Nie jestem żadną feministką, przypięli mi te zj***ną łatkę, bo ciężko im przychodzi zrozumienie pewnych rzeczy ;-)

A świat kobiet bez mężczyzn, byłby ch*jowy, zaznaczam bez mężczyzn, a nie dzieci, które tylko wyglądają jak dorosły facet.

JaTylkonaChwile

2021-03-07, 20:42
Zamiast marnować czas na klotnie prosze posluchac eksperta, czy bic dzieci? :


ququa

2021-03-07, 20:46
outsidethebox86 napisał/a:

Nie jestem żadną feministką, przypięli mi te zj***ną łatkę, bo ciężko im przychodzi zrozumienie pewnych rzeczy
A świat kobiet bez mężczyzn, byłby ch*jowy, zaznaczam bez mężczyzn, a nie dzieci, które tylko wyglądają jak dorosły facet.




Heh sadol zdominowany przez "facetów" burzysz widocznie ich sterotyp kobiety



:mrgreen:





:mrgreen:

outsidethebox86

2021-03-07, 20:54
ququa napisał/a:

Heh sadol zdominowany przez "facetów" burzysz widocznie ich sterotyp kobiety



Nom cóż, może im to wyjdzie na dobre przy odpowiednim podejściu i otwartym umyśle ;-)

aaaaaaaaaaaaaa

2021-03-07, 22:09
Bić!!! Najpierw zbiorowo, potem indywidualnie. Tutaj jak widać drugi etap.

kolosasz

2021-03-07, 22:28
w czym problem? masa oraz wymiary deski dobrze dobrane do wzrostu i masy deskowanego.
Ta kobieta prawidłowo dobrała deskę, zgodnie z kodeksem deskoterapi

Tetrix

2021-03-07, 23:25
outsidethebox86 napisał/a:

Mój ojciec zabiłby, gdyby ktoś zrobił krzywdę mojej siostrze albo mnie. Zawsze to powtarzał.



A często widzenia mieliście na herszcie z tym synkiem? :catfacepalm: