18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tresura dziecka

phrontch • 2021-03-07, 14:44
Ciekawe, na kogo taki dzieciak wyrośnie




Lukasz6922

2021-03-07, 14:52
To scierwo do wora! Bąbel to bąbel łapy precz :!:

iam_not_a_robot

2021-03-07, 15:14
"Ciekawe, na kogo taki dzieciak wyrośnie" - na użytkownika portalu sadistic.pl

Halman

2021-03-07, 15:19
Lukasz6922 napisał/a:

To scierwo do wora! Bąbel to bąbel łapy precz


zaczyna się tatusiowanie... :facepalm:

Czerstwy

2021-03-07, 15:27
Halman napisał/a:

zaczyna się tatusiowanie...



No faktycznie poj***na reakcja z jego strony, jak tak można się bulwersować o zły los bezbronnego gówniaka

~Beny

2021-03-07, 15:27
Halman napisał/a:

zaczyna się tatusiowanie...



Tu nie chodzi o tatusiowanie. Baba bijąc tak małe dziecko pokazuje, że ma we łbie gówno jeszcze większe niż ten bobas, bo on nawet nie rozumie, że coś zrobił nie tak.

jebacpisdy

2021-03-07, 15:34
a na kogo ma w tym kraju wyrosnąć? Czy g będzie tłukła czy nie to wyrośnie na bandziora. To już by lepiej małego ch*ja od razu zatłukła i spokój.

mam_racje

2021-03-07, 15:43
Hejtujecie babę a może gówniak np. lajkował Hołownię?

Halman

2021-03-07, 15:43
Czerstwy napisał/a:

No faktycznie poj***na reakcja z jego strony, jak tak można się bulwersować o zły los bezbronnego gówniaka



to weź zawiadom policję ze ktoś w dalekiej azji bije dziecko - zrobisz coś przynajmniej dla świata prócz nic nie wnoszącego do życia gówniaka komentarza tutaj.

Tetrix

2021-03-07, 15:44
~Beny napisał/a:

Tu nie chodzi o tatusiowanie. Baba bijąc tak małe dziecko pokazuje, że ma we łbie gówno jeszcze większe niż ten bobas, bo on nawet nie rozumie, że coś zrobił nie tak.



Ale co on mógł zrobić nie tak... Drze mordę, jak to gówniak, a ja gówniaków nie znoszę. Jednak bicie go, zeby zamknął ryja to jak mieć pretensje do psa, że szczeka. No na ch*j żeś tego psa brał :catfacepalm:

No chyba że dotknął gorące żelazko które w kadr się załapało to wtedy zdecydowanie lać i kląć srogo, żeby zapamietał że boli, bo może nie poparzył się dostatecznie... :nie_znaju:

Bonifacy69

2021-03-07, 15:53
Mały deskoterapeuta nam rośnie

chorym

2021-03-07, 16:04
Tetrix napisał/a:

Ale co on mógł zrobić nie tak... Drze mordę, jak to gówniak, a ja gówniaków nie znoszę. Jednak bicie go, zeby zamknął ryja to jak mieć pretensje do psa, że szczeka. No na ch*j żeś tego psa brał
No chyba że dotknął gorące żelazko które w kadr się załapało to wtedy zdecydowanie lać i kląć srogo, żeby zapamietał że boli, bo może nie poparzył się dostatecznie...



szkoda ze Ciebie tak nie napie**alali idioto moze juz bys samoboja zaj***l i bys nie pisal takich wypocin na forach xd

wdowa40

2021-03-07, 16:11
Lukasz6922 napisał/a:

To scierwo do wora! Bąbel to bąbel łapy precz



Milcz pedofilu...

Cycu320

2021-03-07, 16:21
Halman napisał/a:

zaczyna się tatusiowanie...



Czasami staję w Twojej obronie, bo już sadzili się na Ciebie użytkownicy sadola. Jednak masz takie odpały że ciężko to wytłumaczyć.

Halman napisał/a:

to weź zawiadom policję ze ktoś w dalekiej azji bije dziecko - zrobisz coś przynajmniej dla świata prócz nic nie wnoszącego do życia gówniaka komentarza tutaj.



Teraz słuchać melepety j***ne, Halman Ty też. Każdy jest inny, każdego brzydzi coś innego, oburza się na różne tematy, wk***ia na widok bicia psa A cieszy wpie**ol dla gowniaka. Ja na przykład prawie jebłem pawia, nic mnie nie obrzydziło tak jak filmik jak jakiś zjeb robi kanapkę z robakami i ją żre. Nóż k***a jak sobie przypomnę to gałki oczne wywijają mi się o 360 stopni. Inni mogą na to patrzeć ja nie. Dlaczego to wszystko piszę...
Bo gdyż ponieważ większość melepet rzucających tekstami o zbieganiu się "tatusiów", zostały wychowane właśnie przez p*zdowatych tatusiów. Kurtyna



;-)

wdowa40 napisał/a:

Milcz pedofilu...



Że co? Co jedno ma z drugim?

banerr

2021-03-07, 16:26
Ciekawe, na kogo taki dzieciak wyrośnie

Jak to na kogo? Na Halmana.