18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

trening Pawła

mlody73 • 2014-01-12, 12:57
Drodzy sadole tak powinno się ćwiczyć :karate:

Fu...........er

2014-01-12, 19:53
gozdek napisał/a:



a co ty masz do 6 posiłków dziennie?? dieta to podstawa (70%) sukcesu i 5-6 posiłków dziennie to norma..



Widzę, że i tu można trafić na fanatyków. Do 6 posiłków mam to, że nie jest ich potrzebna taka ilość. W zupełności wystarczy 4-5 posiłków. Znam ludzi, którzy jedzą 3 i w nich dostarczają wszystko czego potrzebują. Pewnie wyznajesz też zasadę, że najpóźniej godzinę po treningu trzeba zjeść posiłek, zgadłem? Zaskoczę Cię! Jeśli zjesz go 2, 3, a nawet 4,5 godziny po treningu to efekt będzie identyczny :ok:

Sk8ter

2014-01-12, 19:55
Co jak co ale domową siłownie ma fajną :-D

go...........ek

2014-01-12, 19:58
Jefrjeitor napisał/a:



Widzę, że i tu można trafić na fanatyków. Do 6 posiłków mam to, że nie jest ich potrzebna taka ilość. W zupełności wystarczy 4-5 posiłków. Znam ludzi, którzy jedzą 3 i w nich dostarczają wszystko czego potrzebują. Pewnie wyznajesz też zasadę, że najpóźniej godzinę po treningu trzeba zjeść posiłek, zgadłem? Zaskoczę Cię! Jeśli zjesz go 2, 3, a nawet 4,5 godziny po treningu to efekt będzie identyczny :ok:



to ty jesteś jakimś pseudo fanatykiem, ww trzeba dostarczyć bezpośrednio po treningu kretynie. Nie wiem czy słyszałeś o stanie katabolicznym organizmu :) ale co ja będę z tobą dyskutował pewnie chodzisz 3 miesiące na siłownie i myślisz, że wiesz wszystko. Głupi dzieciak

Jebanany

2014-01-12, 20:08
Zajebista parodia haha

Pepeee

2014-01-12, 20:13
@Jefrjeitor wyśmiewasz internetowych ''specjalistów/kulturystów'' a sam identycznie się zachowujesz ...

Fu...........er

2014-01-12, 20:16
gozdek napisał/a:



to ty jesteś jakimś pseudo fanatykiem, ww trzeba dostarczyć bezpośrednio po treningu kretynie. Nie wiem czy słyszałeś o stanie katabolicznym organizmu :) ale co ja będę z tobą dyskutował pewnie chodzisz 3 miesiące na siłownie i myślisz, że wiesz wszystko. Głupi dzieciak



Haha... Widzę, że jesteś słaby. Po czym to widzę? Zamiast argumentów używasz wyzwisk. Nie warto z Tobą dyskutować misiu kolorowy. Katabolizm to już dawno obalony mit, ale widzę, że jeszcze nie wszyscy o tym wiedzą. Polecam rozmowę na temat kulturystyki z jakimś instruktorem, albo chociaż absolwentem AWF-u.

Pepeee napisał/a:

@Jefrjeitor wyśmiewasz internetowych ''specjalistów/kulturystów'' a sam identycznie się zachowujesz ...



Nie zrozumiałeś mnie, ale trudno. To nie mój problem.

Vabanek

2014-01-12, 20:18
CaSpero napisał/a:

h*jowe :/ nie daje browara...


Może Cię zaskoczę, ale ch*j nas to obchodzi.

Werewolv

2014-01-12, 20:22
Też ze wsi! :D

Kardio_Error

2014-01-12, 20:22
trochę wyj***ło mi bęben, bo zapomniałem używać calgonu....

Everizon

2014-01-12, 20:40
Na temat tego przyjeba w kominiarce mam tylko jedno do powiedzenia:

kropelkasiku

2014-01-12, 20:49
nie wiem czemu ale kojarzy mi sie z waszka g

Pmr29

2014-01-12, 20:56
Jefrjeitor napisał/a:



Haha... Widzę, że jesteś słaby. Po czym to widzę? Zamiast argumentów używasz wyzwisk. Nie warto z Tobą dyskutować misiu kolorowy. Katabolizm to już dawno obalony mit, ale widzę, że jeszcze nie wszyscy o tym wiedzą. Polecam rozmowę na temat kulturystyki z jakimś instruktorem, albo chociaż absolwentem AWF-u.



To ja też się wypowiem. Ja taką rozmowę odbyłem jakiś czas temu i tak samo jak organizm się przyzwyczaja do ćwiczeń, tak samo do posiłków i do ich regularności. Jeżeli jesz 2-3 posiłki dziennie o nieregularnych porach organizm magazynuje to wszystko, bo nie wie kiedy zostanie dostarczona kolejna dawka energii, a jeżeli do tego dochodzi wysiłek fizyczny to już w ogóle jego funkcjonowanie jest zaburzone. Przy regularnych ćwiczeniach i zwiększonej ilości posiłków oraz ich regularnym spożywaniu, nawet podczas zwiększonego wysiłku, organizm może wykorzystywać całą energię na bieżąco bez magazynowania jej, bo "wie" w którym momencie dostanie kolejną dawkę energii. Dlatego lepsze dla osoby ćwiczącej jest spożywanie 5-6 posiłków dziennie o regularnych porach.

solight

2014-01-12, 21:37
dwazłotych napisał/a:



Sam żeś ch*jowy. Nie śmigasz na siłownię to nie rozumiesz.


Hipster z silowni sie odezwal, 60 kilo masy.