18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trening dla osób początkujących kalistenika street workout

ssworkout • 2015-06-07, 14:33
W poradniku trening dla osób zaczynających ćwiczyć z ciężarem własnego ciała - kalistenika , ćwiczenia z pomocą dentki od rowera, dzieki której Będziesz w stanie nie tylko wykonać więcej powtórzeń każdego ćwiczenia,ale również Zbudujesz większą siłę i wytrzymałość wykonując ćwiczenia dokładnie i technicznie...



w tutorialu:
* przykładowy trening dla osób zaczynających ćwiczyć z masą własnego ciała - kalistenika / street workout
* podstawowe ćwiczenia budujące siłę,
* poprawna technika wykonania ćwiczeń
* dentka od rowera i jej zastosowanie w treningu z własną masą ciała

zapraszam do obejrzenia

Sonal

2015-06-07, 19:37
Grubasy nie zrozumieją. Sam miałem lekką nadwagę (tak z 10kg), od dwóch lat regularnie robię małe co nieco - i się po prostu mega lepiej czuję. 4 dychy na karku i na pewno nie po to by się podobać małolatom, ale by mieć więcej energii na co dzień. A w bonusie mam lepszą sylwetkę.

Antybozia666

2015-06-07, 19:40
Ostatnio mam takie wrażenie że ludzie którzy coś ćwiczą, są "fit, eco itd" są jak świadkowie Jehowy. Zewsząd wyłażą pukają i próbują nakłonić do podążania ich ścieżką życia. Taki h*j nie chce mi się.

acassis

2015-06-07, 19:53
Rzeszów na bulwarach ???

c............kh

2015-06-07, 20:13
Był kiedyś piękny bilbord z reklamą siłowni i fitnes, ze sloganem:
"Jesteś gruby i brzydki?
Przyjdź do naszego klubu
Bądź tylko brzydki." :D

Nicker

2015-06-07, 20:41
Za Rzeszów zawsze piwko :D

contowsky

2015-06-07, 20:56
"dentka od rowera" :D

Lumpy1

2015-06-07, 20:59
20 film a ja dopiero na to trafiłem??
Piwko bo też się w to bawię :)

aleleble

2015-06-07, 21:03
Jeśli chodzi o podnoszenie na drążku,to polecam trening armstronga.W ok 4 tygodnie zwiększylem ilość powtórzeń nad chwytem z 8 do 23.

pemb

2015-06-07, 21:28
"Była moda na śpiewnie, tańce, poszukiwanie złota gotowanie... wszystko przeminęło. teraz czas na ćwiczenia i zdrowe odżywianie. bo to takie cool. k***a. i tak na coś zdechniecie."
Ty zdechniesz pierwszy (oczywiście jeśli mnie albo kogoś innego uprawiającego jakiś sport nie spotka nieszczęśliwy wypadek).

Pu...........re

2015-06-07, 22:21
Ktoś tam wyżej pisał o modzie na siłkę. Oczywiście, że ma rację. Teraz wszędzie widzi się jakiś napompowanych sztucznymi wynalazkami p*zdusiów z gładkimi mordami i dłoniami nieskalanymi pracą, którzy zapie**alają wszędzie z tymi torbami sportowymi w których noszą te ch*jowe plastikowe pojemniki z ch*jowym żarciem i liczą każdą kalorię jak baby i nawet kawałka placka na święta nie zjedzą ani łyka piwa się nie napiją bo niezdrowe. Nie widzą nic oprócz siłki, wpie**alają jakieś gówniane odżywki, napompują klatę na leżąco i pie**olą o tym jacy będą zdrowi bo nie piją, nie palą a jedzą zdrowo i ćwiczą. A tu taki ch*j, bo za kilka/kilkanaście lat siądą im stawy, zjebie się serce, płuca, wątroba, trzustka, nerki. 4-5 lat wstecz tego nie było. A takie ćwiczenie jak na filmiku to ja rozumiem. Sam tak ćwiczę i nie narzekam, a i piwem czy kiełbasą z grilla nie pogardzę.

SexRex

2015-06-07, 22:50
Mam pytanie do autora bądź do innej osoby która ogarnia ten temat. Podczas wykonywania pompek cholernie boli mnie prawy nadgarstek, czy są jakieś ćwiczenia mogące je zastąpić?

konfycjusz3312

2015-06-07, 23:01
Zawsze kiedy ćwiczyłem na siłowni, zwracałem uwage aby nie robić przeprostu (w łokciach czy kolanach), lub w ogole nie prostować maksymalnie ręki. Przy zwykłych pompkach to nie jest takie ważne, ale w późniejszym etapie, np. podczas robienia przysiadów, może to powodować poważne kontuzje stawów. Poza tym, gdy nie prostujemy całkowicie ręki w łokciu mięśnie cały czas są napięte i trening jest efektywniejszy. Nie jestem ekspertem, ale do tej pory jeszcze nie uj***ło mi kończyn. Myślę że dla osób początkujących ważne jest to, żeby nie nauczyć się złych nawyków.

c............kh

2015-06-08, 00:00
kiedy ktoś wspomina o przeprostach stawów, zawsze przypomina mi się ta idiotka :mrgreen:

yonderbrack

2015-06-08, 00:26
Chędogi_Rzułf napisał/a:

Trening fizyczny i workout zawsze na propsie. Ale dętka k***a a nie dentka.

A druga sprawa. Coraz częściej ludzie wpie**alają wyraz "dla" w miejsce, gdzie go nie powinno być: "dzięki temu łatwiej wykonywać pompki, szczególnie DLA osób początkujących". No k***a "szczególnie osobom początkującym" a nie "szczególnie dla osób początkujących".

Analogicznie:
"muszę pomóc rodzicom" a NIE "muszę pomóc DLA rodziców"
"życzę mu" a NIE "życzę DLA niego"
"zazdroszczę mu" a NIE "zazdroszczę DLA niego" :homer:

Szanujcie swój język i nie róbcie z siebie gorszych wieśniaków niż jesteście.



Im dalej na północny-wschód Polski, tym częściej tak autochtoni mówią... przynieś herbatę dla mamy to standard... Pozdrawiam Białystok.

Xx...........oJ

2015-06-08, 08:15
@Chędogi_Rzułf Skoro z ciebie taki cwaniak i wg. ciebie język nie może się z czasem zmieniać, to serdecznie polecam ci mówić staropolskim.