18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trening dla osób początkujących kalistenika street workout

ssworkout • 2015-06-07, 14:33
W poradniku trening dla osób zaczynających ćwiczyć z ciężarem własnego ciała - kalistenika , ćwiczenia z pomocą dentki od rowera, dzieki której Będziesz w stanie nie tylko wykonać więcej powtórzeń każdego ćwiczenia,ale również Zbudujesz większą siłę i wytrzymałość wykonując ćwiczenia dokładnie i technicznie...



w tutorialu:
* przykładowy trening dla osób zaczynających ćwiczyć z masą własnego ciała - kalistenika / street workout
* podstawowe ćwiczenia budujące siłę,
* poprawna technika wykonania ćwiczeń
* dentka od rowera i jej zastosowanie w treningu z własną masą ciała

zapraszam do obejrzenia

Rudy1234

2015-06-07, 14:46
Zajebiste, tylko trzeba wyjść z domu.

RockyWood

2015-06-07, 15:10
dla mnie to już za późno na takie zabawy ;)

ungubungu

2015-06-07, 15:29
Była moda na śpiewnie, tańce, poszukiwanie złota gotowanie... wszystko przeminęło. teraz czas na ćwiczenia i zdrowe odżywianie. bo to takie cool. k***a. i tak na coś zdechniecie.

Chędogi_Rzułf

2015-06-07, 15:43
Trening fizyczny i workout zawsze na propsie. Ale dętka k***a a nie dentka.

A druga sprawa. Coraz częściej ludzie wpie**alają wyraz "dla" w miejsce, gdzie go nie powinno być: "dzięki temu łatwiej wykonywać pompki, szczególnie DLA osób początkujących". No k***a "szczególnie osobom początkującym" a nie "szczególnie dla osób początkujących".

Analogicznie:
"muszę pomóc rodzicom" a NIE "muszę pomóc DLA rodziców"
"życzę mu" a NIE "życzę DLA niego"
"zazdroszczę mu" a NIE "zazdroszczę DLA niego" :homer:

Szanujcie swój język i nie róbcie z siebie gorszych wieśniaków niż jesteście.

teken

2015-06-07, 16:18
obejrzałem, wystarczy sportu na miesiąc

policeman962

2015-06-07, 17:10
Obecnie ludzie chcą być fit, zapłacą 10 złotych za suchara z liściem sałaty o ile na papierku będzie napis ECO. W imię czego? Samozadowolenia? Chcą ładnie wyglądać do zdjęć? Czuć się dobrze we własnym ciele? Nie wnikam, każdy niech robi ze swoim ciałem co tylko chce. A dla Ciebie piwko za filmik.

KrisCFC

2015-06-07, 17:54
Dętka jest zbędna. Jak ktoś nie daje rady to ma dalej próbować i tyle a nie sam siebie oszukiwać. Nie jesteś w stanie robić pompek? Robisz ćwiczenia, dzięki którym będziesz w stanie robić pompki, i dopiero po nich przechodzisz do pompek, bez żadnego ułatwiania...takie moja zdanie, i jeśli mnie pamięć nie myli to taką samą opinię wyczytałem w jakiejś książce odnośnie ćwiczeń...tylko jaki to był k***a tytuł...hmm...
A co do objaśnień na temat ćwiczeń na start - spoko. ;)

maksmspy

2015-06-07, 18:42
Przypie**alacie się do ch*j wie czego jak to nie ma nic wspólnego z filmikiem. Chłopaki pokazują jak i od czego najlepiej zacząć, a wy się prujecie o jakichś pedałów.

renja

2015-06-07, 18:49
oo w końcu ktoś pomyślał o nogach , propsy! , czekam na więcej!

joeblack33

2015-06-07, 19:09
@ungubungu
masz rację, po co dupę wycierać jak i tak znowu pójdziesz się wysrać

ne...........ch

2015-06-07, 19:21
Czekam aż komuś ta guma pęknie ....
Dostanie dętką w ryj i będzie piękny materiał na główną.

kawkaman

2015-06-07, 19:22
nie ma cycków i tyłeczków damskich. nie polecam

ZmianaNicka

2015-06-07, 19:26
wchodzę na sadistica a tam poradniki,

"jak zostać samotną matką",
"jak przestać być grubasem",
"jak sprawić żeby penis wyglądał jak pochwa",

co tu się k***a stało?

pylaochos

2015-06-07, 19:33
KrisCFC napisał/a:

Dętka jest zbędna. Jak ktoś nie daje rady to ma dalej próbować i tyle a nie sam siebie oszukiwać. Nie jesteś w stanie robić pompek? Robisz ćwiczenia, dzięki którym będziesz w stanie robić pompki, i dopiero po nich przechodzisz do pompek, bez żadnego ułatwiania...takie moja zdanie, i jeśli mnie pamięć nie myli to taką samą opinię wyczytałem w jakiejś książce odnośnie ćwiczeń...tylko jaki to był k***a tytuł...hmm...
A co do objaśnień na temat ćwiczeń na start - spoko. ;)


Dokładnie, mądrze prawisz. Materiał na yt IMHO by pokazać, że typ się wyrzeźbił i nabić kapslów, są setki podobnych różnego rodzaju materiałów pokazujące podobne rzeczy.