18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tomorrowland 2012

jimbooo • 2012-09-30, 00:40
3 dni i 180 tysięcy ludzi(w tym niezłe labadziary)


Tomorrowland to festiwal muzyki klubowej organizowany od 2005 roku w Antwerpii(Belgia). Podczas 3 dniowej imprezy wystąpiło 400 DJ-ów(m.in David Guetta, Skrillex, Swedish House Mafia, Afrojack, Avicii) którzy mieli okazję wystąpić na kilkunastu scenach. Bilety były sprzedawane online od 24 marca i jeszcze tego samego dnia wszystkie zostały wyprzedane a w kolejce zostało 2mln oczekujący. Dla szczęśliwców którym udało się zdobyć bilety zostało przygotowane specjalne miasteczko z polem namiotowym, piekarnią, barami, a nawet własnym radiem :P .

Nie będę więcej pisał bo mam świadomość że nie wszystkim podoba się ten gatunek muzyki, a tym którym się podoba lub po prostu chcieli by dowiedzieć się coś więcej odsyłam do sieci.

Szoqn

2012-09-30, 01:05
O festiwal dla odmóżdżonych naspidowanych i nażelowanych frajerów z ich blond-plastikowymi dupodajkami? Fajnie.
P.S 180 tysięcy?! WOOOOW to zupełnie połowa jak z byle koncertu metalowego jednej kapeli ;)

Be...........oo

2012-09-30, 01:07
Plus za scenografię i całą wizualną oprawę festiwalu. Minus za pedałów z gwizdkami.

Pete-G

2012-09-30, 01:11
Komuś się nie podoba to ch*j się wypowiadacie, zostawcie to dla siebie.



@Tomorrowland :D To jest imprezka, szkoda że tal daleko.

carmelio24@

2012-09-30, 05:03
Szoqn metal to ch*j nie muzyka;-] to rzyganie do wiadra przy mikrofonie którego słucha banda idiotów i których "taniec" (pogo przypomina) atak padaczki....

ZelekQQ

2012-09-30, 08:18
Dlaczego kur*a zawsze musi być tak, że każdą tego typu imprezę ( bez względu na rodzaj muzyki ) musicie hejtować ? Nie podoba się to się nie udzielać i tyle - jak nie kur*a że brudasy na woodstocku, to że naspidowane i nażelowane pedały na Tommorowland

mdma888

2012-09-30, 08:50
Najwięcej o imprezach masowych, różnego rodzaju festiwalach czy to rockowych, metalowych teczhno, mają do powiedzenia osoby które NIGDY nie były na wyżej wymienionych eventach.


Tasak_PL

2012-09-30, 09:46
http://www. youtube.com/ watch?v=UWb5Qc-fBvk polecam zobaczyc caly w hajdefiniszyn:D sorki, ze tak ale uploader nie chce tego wrzucic;/

brylant1412

2012-09-30, 10:34
carmelio24@ po co się napinasz jeszcze ci żyłka pierdząca pie**olnie każdy słuch to co lubi ja słucham metalu, bluesa ,punk i mam wyj***ne co inni słuchają i się tak nie napinam i nikomu gusta muzyki nie zmienisz ,dla ciebie to rzyganie do wiadra dla innych to kwintesencja muzyki.

Mathek

2012-09-30, 10:39
Ja chcę tam być. :O TO jakaś miazga.

Anders Breivik

2012-09-30, 10:40
brylant1412 napisał/a:

carmelio24@ po co się napinasz jeszcze ci żyłka pierdząca pie**olnie każdy słuch to co lubi ja słucham metalu, bluesa ,punk i mam wyj***ne co inni słuchają i się tak nie napinam i nikomu gusta muzyki nie zmienisz ,dla ciebie to rzyganie do wiadra dla innych to kwintesencja muzyki.


Kwintesencja muzyki to może być muzyka klasyczna w filharmonii a nie darcie ryja przez brudnych małpiszonów, więc na ch*j brudy się spinają pod tematami z inną muzyką, skoro sami nie są lepsi? Każdy ma swój gust i ch*j komukolwiek do tego.

Xilion

2012-09-30, 10:41
@Szoqn
Dlaczego są tacy ludzie którzy zgnoją k***a twoja gusta bo mają inne? Nie słucham metalu, ale jak przypie**alasz się do "nażelowanych frajerów" a wszystkie metale zapuszczają sobie k***a włosy tak, że mogliby sobie dupy nimi podcierać to jest ok. Przecież tak powinien wyglądać mężczyzna. Idź tańcz pogo na dyskotekach mistrzu. Każdy ma swoje gusta i proszę się nie przypie**alać.

Nikloon666

2012-09-30, 11:21
Anders,to ty po polsku piszesz? :D

a tak na poważnie to z tego co widzę to jak ktoś słucha metalu,to nie może sobie odpalić muzyki elektronicznej bo go gimbusy zjedzą (i odwrotnie).

A sam sobie odpalę dobry metal (Isis,Moonspell,Septic Flesh,Dark Fury itp itd.)

NexorDGE

2012-09-30, 11:23
I to ma być impreza? Ja czekam na ASOT 600, Armin Only!

inf3kkted

2012-09-30, 11:24
mi sie wydaje że jednak to jak dobra jest dana impreza robi ilość ludzi którzy ogarniają klimat i muzykę a nie bez mózgów co przyszli poćpać i sie pokazać.