18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tomorrowland 2012

jimbooo • 2012-09-30, 00:40
3 dni i 180 tysięcy ludzi(w tym niezłe labadziary)


Tomorrowland to festiwal muzyki klubowej organizowany od 2005 roku w Antwerpii(Belgia). Podczas 3 dniowej imprezy wystąpiło 400 DJ-ów(m.in David Guetta, Skrillex, Swedish House Mafia, Afrojack, Avicii) którzy mieli okazję wystąpić na kilkunastu scenach. Bilety były sprzedawane online od 24 marca i jeszcze tego samego dnia wszystkie zostały wyprzedane a w kolejce zostało 2mln oczekujący. Dla szczęśliwców którym udało się zdobyć bilety zostało przygotowane specjalne miasteczko z polem namiotowym, piekarnią, barami, a nawet własnym radiem :P .

Nie będę więcej pisał bo mam świadomość że nie wszystkim podoba się ten gatunek muzyki, a tym którym się podoba lub po prostu chcieli by dowiedzieć się coś więcej odsyłam do sieci.

jimbooo

2012-09-30, 11:25
Tasak_PL napisał/a:

http://www. youtube.com/ watch?v=UWb5Qc-fBvk polecam zobaczyc caly w hajdefiniszyn:D sorki, ze tak ale uploader nie chce tego wrzucic;/



też chciałem dodać całe ale można dodać film nie dłuższy niż 20 min a ten ma 20:01

Czajol3

2012-09-30, 11:25
180 tyś. gejów w jednym miejscu?

Zl...........ny

2012-09-30, 11:31
Tomorrowland robi wrażenie, sam chętnie bym tam pojechał. I nie chodzi tutaj o muzykę bo to sprawa drugorzędna, a o atmosferę i ludzi. A spiny brudstokowiczów którzy na swoim festiwalu mogą co najwyżej wytarzać się w błocie, albo srać pod krzakiem są conajmniej śmieszne.

Zieelo

2012-09-30, 11:31
Ku*wa mać, czemu metale żyją w przekonaniu, że ich muzyka jest jedyną właściwą i dobrą muzyką? Czemu ZAWSZE metalowcy próbują wszystkim pokazać, że każdy człowiek który nie słucha metalu jest przez nich automatycznie brany za idiotę/buraka/cokolwiek byleby obrazić? Kompleksy, czy o ch*j Wam, Szanowni Kudłacze, chodzi?
Sam potrafie zapie*dalać samochodem i machać łbem jak glupi przy Dagobie, Ensiferum, Slipknocie czy Wintersunie (i masie innych mniej lub bardziej metalowych zespołów), różnica jednak polega na tym, że oprócz tego potrafię włączyć sobie dobry DnB, hardstyle, electro czy jakiś house, a wieczorem jarając blanta wsłuch*je się w przekazy Boba Marley'a lub np Gentlemana (a i na festiwale reggae jeżdżę jak mogę)
Ograniczanie się do jednego gatunku muzycznego to jak wpie*dalanie codziennie tego samego - ileż można?
A próby wmawiania ludziom, że to jedzenie jest jedynym słusznym jedzeniem jest co najmniej głupie.
Co do samego filmiku: Nie odpuszczę w przyszłym roku, widzimy sie na miejscu :D

al...........10

2012-09-30, 11:36
Dla tych lachonów to bym nawet przebolał zj***ną muzykę. Drogie to jest?

chinchil

2012-09-30, 11:39
a ja tam byłem w tym roku i na woodsie też byłem już i powiem wam, że jedna i druga impreza jest niesamowita a tym co się spinają radzę odłożyć kasę pojechać na woodstock później na tomorrowland i dopiero się wypowiadać która impreza fajniejsza ;) bo tak bez doświadczeń to ch*ja wiecie i się tylko spinacie robiąc przy okazji z Siebie frajerów

maciek24043

2012-09-30, 11:45
Nie ma co się kłócić z metalami. Ich woodstock jest lepszy-banda brudasów tarzających się w gównie i słuchających żałosnego darcia mordy do mikrofonu. (możecie mnie zhejtować, ale idę tylko "metalowym" tokiem myślenia)

malin71

2012-09-30, 12:05
Czajol3 napisał/a:

180 tyś. gejów w jednym miejscu?



skoro na 20 minut filmiku gdzie przez 95% czasu były pokazywane dupeczki, zauważałeś tylko facetów, to chyba mówi samo przez się, kto jest gejem.

Ojciec_Mateusz

2012-09-30, 12:07
Po komentarzach stwierdzam jedno.

Ile tu bydła.

martin87

2012-09-30, 12:12
byłem na wielu festiwalach w Polsce, a w tym roku było mi dane bawić sie na Tommorowland i powiem Wam jedno! Warto każdych pieniędzy bo klimat jaki tam panuje jest nie do opisania. Nie ma wielu Polaków więc nie na narzekania, marudzenia a to widać od razu. Ludzie są przyjaźni, uśmiechnięci, zadowoleni, w Polsce zaś na takich festiwalach wiecznie coś komuś nie pasuje.

Ktoś kto uwielbia muzykę elektroniczną będzie w potężnym szoku, chociaż w wielu przypadkach nie jest tak pięknie jak na tym filmiku bo organizacyjnie impreza zostawia wiele do życzenia, ale 180 tyś ludzi ugościć trzeba mieć łeb by to wszystko ogarnąć :)

Ostrovsky

2012-09-30, 12:23
Ważne że się świetnie bawią! przecież to najważniejsze...

ti...........ax

2012-09-30, 13:13
Cytat:

Ważne że się świetnie bawią! przecież to najważniejsze...


Nie do końca. Woodstock podobno też dobra zabawa. Ale na imprezach typu Tomorrowland mało ktos sra i sika w tłumie. nie mówie ze nie ma takich sytuacji ale są to patologie a na woodstoku to jest styl życia.

joystik1337

2012-09-30, 13:35
Słuchanie jednego gatunku i zamykanie się na inne świadczy o byciu ograniczonym ignorantem.

TajemniczyZbir

2012-09-30, 13:38
j***ć Wasze hejty pomiędzy rodzajami muzyki ... Mam tylko jedną prośbe, czy ktoś mógłby napisać tytuł nuty, która leci na początku? Od 1 minuty

geniuszę

2012-09-30, 13:41
carmelio24@ napisał/a:

Szoqn metal to ch*j nie muzyka;-] to rzyganie do wiadra przy mikrofonie którego słucha banda idiotów i których "taniec" (pogo przypomina) atak padaczki....



Juz nie bede pisał na kolejnym forum i w kolejnym komentarzu że KWESTIA GUSTU jest nie do oceny. Rozumiesz? Czy techno Ci mózg wypaliło?