18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tomorrowland 2012

jimbooo • 2012-09-30, 00:40
3 dni i 180 tysięcy ludzi(w tym niezłe labadziary)


Tomorrowland to festiwal muzyki klubowej organizowany od 2005 roku w Antwerpii(Belgia). Podczas 3 dniowej imprezy wystąpiło 400 DJ-ów(m.in David Guetta, Skrillex, Swedish House Mafia, Afrojack, Avicii) którzy mieli okazję wystąpić na kilkunastu scenach. Bilety były sprzedawane online od 24 marca i jeszcze tego samego dnia wszystkie zostały wyprzedane a w kolejce zostało 2mln oczekujący. Dla szczęśliwców którym udało się zdobyć bilety zostało przygotowane specjalne miasteczko z polem namiotowym, piekarnią, barami, a nawet własnym radiem :P .

Nie będę więcej pisał bo mam świadomość że nie wszystkim podoba się ten gatunek muzyki, a tym którym się podoba lub po prostu chcieli by dowiedzieć się coś więcej odsyłam do sieci.

ErmEr1908

2012-10-02, 00:13
@Szoqn
po pierwsze
nigdzie tam nie widzę naspidowanych frajerów i laleczek tylko piękne kobiety ;)
po drugie
nigdy nie byłeś na takiej imprezie więc gówno widziałeś i gówno wypluwasz ;)

DirtDevil

2013-01-05, 13:28
Tomorrowland to chyba największy festiwal muzyki elektronicznej na świecie. Odbywa sie on co roku od ośmiu lat w mieście Boom, Belgia. W tym roku zagrali tam min: Swedish House Mafia, David Guetta, Avicii i Fatboy Slim. Ja wiem, ze tutaj na sadisticu jest wiele hejterow tego rodzaju muzyki ale materiał warto obejrzeć bo całość festiwalu (dekoracje, wioska, rozmach jak i sceny) wyglądają po prostu niewiarygodnie.

W dodatku w filmie sa fajne dupeczki co juz powinno was przekonać do obejrzenia.
:wali:

wiesiors4

2013-01-05, 13:35
Genialna impreza, choć muzyka taka se:)

DirtDevil napisał/a:

Ja wiem, ze tutaj na sadisticu jest wiele hejterow tego rodzaju muzyk


Dokładnie. Niektórzy są zamknięci w swoim jednym gatunku i hejtują wszystko inne. ch*j im w serce :emo:

loptih

2022-07-15, 14:55
Szoqn napisał/a:

O festiwal dla odmóżdżonych naspidowanych i nażelowanych frajerów z ich blond-plastikowymi dupodajkami? Fajnie.
P.S 180 tysięcy?! WOOOOW to zupełnie połowa jak z byle koncertu metalowego jednej kapeli



To ze ty siedzisz w domu kocmołuchu j***ny zagrzybiały to nie znaczy ze inni tez muszą, nie pozdrawiam cie lamusie