18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Tomasz Lis na Żywo

madufo • 2016-01-25, 12:10
Dzisiaj zostanie wyemitowany ostatni odcinek "Tomasz Lis na żywo"
Gośćmi programu będą
Lech Wałęsa ps. Bolek
Bronisław Komorowski ps. Bronek
Marek Belka
Włodzimierz Cimoszewicz
Prowadzący nie podał jeszcze do opinii publicznej informacji czy program będzie prowadzony w języku Polskim czy niemieckim.

Wymyśliłem na kiblu jak za suche to wyj***ć
:amused:

marcin1414

2016-01-25, 18:23
mitrus80 napisał/a:



To było słabe i prymitywne, nie miałbyś u mnie szans młodzieńcze, na tak słabe odpowiedzi zazwyczaj nie reaguję ale może poczujesz się raz w życiu wyjątkowy...

Niech tęcza będzie z tobą.


Spoko, dla Ciebie mogę być nawet prymitywem, tylko oby tęcza nie była ze mną :D

qismo1

2016-01-25, 18:34
Gwoli ścisłości Bronek to Litwin.


cinekcinek

2016-01-25, 18:35
cytujac jednego muzyka:

"Szkoda, że Kiszczak umarł bo byłby komplet."

Soundgarden0

2016-01-25, 19:14
a propos naszego byłego prezydenta też można mieć kilka faktów do zarzucenia jego historii wystarczy wyszukać nazwisko Szczynukowicz. Polecam też lekturę "Niebezpieczne związki Bronisława Komuchruskiego" . Opozycjonista k***a taaa jasne. Defraudujący tony państwowego hajsu ( naszego hajsu ) razem z kolegami z starego WSI znanego później jako pro civili. Co do Jabby zwanej krzywonosem to pozdro , jako jedyna wyjechała tym pie**olonym tramwajem kiedy wszyscy strajkowali , zatrzymali ją strajkujący a dzisiaj róbcie z niej lewackie k***y bohatera. Polecam też zapoznanie się z takim pojęciem jak układ z Magdalenki. Nie jestem zwolennikiem polityki PiSu w zakresie gospodarki ale popieram ich całym sercem jak patrzę na ten piękny ból dupy KODowców i innych środowisk lewactwa. Tak na zakończenie Boże jeśli istniejesz pozwól dożyć odtajnienia akt IPN wtedy zacznie się zabawa z tymi czerwonymi k***ami.

bleblebator1

2016-01-25, 22:08
Soundgarden0 napisał/a:

Co do Jabby zwanej krzywonosem to pozdro , jako jedyna wyjechała tym pie**olonym tramwajem kiedy wszyscy strajkowali , zatrzymali ją strajkujący


Nie zatrzymali, tylko rządzący prund wyłączyli :mrgreen:

pylaochos

2016-01-26, 10:00
O "bolku" to obejzyjcie sobie "nocną zmianę".
Tak się składa, że on się dogadał z komuchami. Gurwa, przecież go wygwizdywali na tych strajkach ; o

SzTKPch

2016-01-26, 14:15
haha :D dobre... to samo pomyślałem jak ten skład zobaczyłem :D

sidian

2016-01-26, 19:33
madufo napisał/a:

a więc tak mitrus80 - jawnie popierający jak dwaj faceci wsadzają sobie ku*asa w dupę - sam prawdopodobnie też to lubi.
Obrońca bastionu lewaków. Dziękuje - dzięki takim ludziom jak ty można się pośmiać na sadolu jak piszą swoje sk***iałe wypociny



Statystyka wskazuje, że najwięcej pedałów jest wśród tych, którzy się najbardziej interesują kto komu w co wkłada. Co cię to tak interesuje, czy jeden z drugim sobie w dupie grzebie? Krzywdzi cię to jakoś? Chrzanić ich, niech sobie robią co chcą, jeśli obie strony się na to godzą. Kogoś krzywdzą oprócz dziwnych pojebów twojego pokroju?

emis_emis

2016-01-28, 22:12
nowynick napisał/a:

Akurat i ile mi wiadomo "BOLEK" i "BRONEK" byli aktywnymi działaczami Solidarności, którzy brali czynny udział w strajkach lat 80-tych przyczyniając się do upadku komuny. Chyba nie sugerujesz, że powinni zaprosić obecną władzę?

"Jarosława Kaczyńskiego tam nie było"

~Henryka Krzywonos


PS coś czuję, że zaraz na mnie napadnie grupa "charytatywnych" szczekaczy co tu ostatnio tak zaciekle dba o wizerunek Prezesa Tysiąclecia i jego świty :D Do dzieła chłopaki



Pan Bolek i pan Bronek byli aktywnymi działaczami Solidarności- fakt. Natomiast jeśli chodzi o przyczynienie sie do updku komunizmu to bzdura, pisząc, że tych dwóch panów do tego się przyczyniło to wprowadzanie czytelnika w błąd! Ale już prostuję: przy okrągłym stole - kiedy to Solidarność miała by przejąć władzę - komuniści poszli na układ w którym formalnie oddają władzę, ale kontrola nad państwem i tak zostaje w rękach komunistów, to jest główne fabryki, funkcje publiczne, polityka zagraniczna, etc. zostaje w rękach komunistów. Uczestnicy okrągłego stołu to zdrajcy Polski! Oddali naszą ojczyznę bez walki. Można tam znaleźć takie osobowości jak pan Tusk, realizujący założenia okrągłego stołu za pomocą pewnej partii. Co więcej z ostatnich wydarzeń okazuje się, że polityka Okrągłego Stołu jest dalej realizowana. Wystąpienie przeciwko naszej ojczyźnie w parlamencie europejskim jest tego świetnym przykładem. Historia lubi się powtarzać - to samo wydarzyło się z 18 na 19 maja 1792 roku!