18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Tomasz Lis na Żywo

madufo • 2016-01-25, 12:10
Dzisiaj zostanie wyemitowany ostatni odcinek "Tomasz Lis na żywo"
Gośćmi programu będą
Lech Wałęsa ps. Bolek
Bronisław Komorowski ps. Bronek
Marek Belka
Włodzimierz Cimoszewicz
Prowadzący nie podał jeszcze do opinii publicznej informacji czy program będzie prowadzony w języku Polskim czy niemieckim.

Wymyśliłem na kiblu jak za suche to wyj***ć
:amused:

thewhitestar

2016-01-25, 14:58
Komor za komuny to nawet w pierdlu siedział za działanie w podziemiu. Natomiast wasz guru Jarosław z komuną zaczął walczyć dopiero jak ta upadła, i włos mu z głowy nie spadnie... Ot, różnica...

Guzik

2016-01-25, 15:08
Ostatnio sobie włączyłem Lisa i właśnie nie mogłem wytrzymać bo gość zaprasza ludzi o tych samych poglądach (zgodnych z jego) i przez godzinę sobie wzajemnie liżą dupy. No dziennikarstwo w ch*j.

marcin1414

2016-01-25, 15:13
nowynick napisał/a:

Akurat i ile mi wiadomo "BOLEK" i "BRONEK" byli aktywnymi działaczami Solidarności, którzy brali czynny udział w strajkach lat 80-tych przyczyniając się do upadku komuny. Chyba nie sugerujesz, że powinni zaprosić obecną władzę?

"Jarosława Kaczyńskiego tam nie było"

~Henryka Krzywonos


PS coś czuję, że zaraz na mnie napadnie grupa "charytatywnych" szczekaczy co tu ostatnio tak zaciekle dba o wizerunek Prezesa Tysiąclecia i jego świty :D Do dzieła chłopaki


Obejrzyj nocną zmianę. A komuna upadła sama, bolek tylko wyniuchał okazję do wykreowania się na "wybawiciela". Bronek za to co by nie robił, to i tak na zawsze pozostanie w pamięci jako ten co niszczył i ośmieszał kraj z platformą kurewską.

boldrik69

2016-01-25, 15:40
!!!News z ostatniej chwili, opcjonalnie będą dostępne napisy w języku hebrajskim!!!

bleblebator1

2016-01-25, 15:56
@up
Nie opcjonalne napisy, tylko wywiad w języku hebrajskim dla kodowców

LoboTaker

2016-01-25, 16:04
Cieszę się z tego powodu, że wychowałam się "pomiędzy" tym wszystkim - rodzice policjanci, a i na wykłady i konkursy solidarnościowe się chodziło. I tak, przez to, łatwo mi jest srać na te hejty wszechobecne w internecie nt. polityki :D

Loaloa

2016-01-25, 16:12
Cytat:

No tak, od jutra będzie się zapraszać tylko Mikke, Kukiza, Cejrowskiego, Kolonko i biskupów którzy r*chają dzieci na Dominikanie...



Ten biskup dzieciojebca już na szczęście zdechł. Widzę, że sadolowe polactwo-pisioractwo ma ból dup o wszystko, co nie jestzgodne z linią partii, oczywiście jedynie słuszną linią. Jakoś nie widzą byłych działaczy "komunistycznego reżimu" w swoich szeregach. No, ale trudno im się dziwić, wszak teraz wszystko ma być "prawe" i "sprawiedliwe", a nie uczciwe i przyzwoite.

Cytat:

a więc tak mitrus80 - jawnie popierający jak dwaj faceci wsadzają sobie ku*asa w dupę - sam prawdopodobnie też to lubi.



Z kryptogejami jest zawsze problem. W swym desperackim wysiłku mającym na celu zanegowanie nie akceptowanej orienacji robia wszystko, żeby przy każdej nadarzającej się okazji rzucić jakąś obelgą w stronę gejów. Bo normalny heteroseksualny facet raczej w powyższym komentarzu odniósłby się do treści wstawki, a nie szukał wszędzie "pedalskiego spisku".

hfbnmiuytp

2016-01-25, 16:17
No co? Wszyscy oprócz Wałęsy z porządnych ubeckich rodzin, a nawet można by rzec dynastii.

AgentGrzesiek

2016-01-25, 16:47
thewhitestar napisał/a:

arosław z komuną zaczął walczyć dopiero jak ta upadła,



komuna to może dopiero upadnie :-P

ps chociaz poprawniej byłoby napisać, że komuna upadła 13 XII 1981r. i została zamieniona w rządy służb tzw "Ubekistan"
Ta forma jednak chwieje się juz trochę posadach i prawdopodobnie upadnie :-D

BrianGriffin

2016-01-25, 17:26
ty madufo, a do mnie wpadniesz pod derkę? Na bajerkę?

marcin1414

2016-01-25, 17:54
mitrus80 napisał/a:



Aha, faktycznie :-D , k***a już o tym zapomniałem, złapałeś mnie, muszę się przyznać, no ale sami przyznajcie, kto nie lubi ku*asa w dupie? Po co to ukrywać?


Wszyscy wiemy, że lubisz jak Loaloa zapie**ala cie w dupala, ale nie mierzcie wszystkich swoją miarą ;)

Asfalt

2016-01-25, 18:02
Wy ludzie serio wierzycie, że PiS to prawica :homer:

@AgentGrzesiek

W Polsce nigdy nie było komunizmu. Nie myl go z socjalizmem.

mi...........80

2016-01-25, 18:09
marcin1414 napisał/a:


Wszyscy wiemy, że lubisz jak Loaloa zapie**ala cie w dupala, ale nie mierzcie wszystkich swoją miarą ;)



To było słabe i prymitywne, nie miałbyś u mnie szans młodzieńcze, na tak słabe odpowiedzi zazwyczaj nie reaguję ale może poczujesz się raz w życiu wyjątkowy...

Niech tęcza będzie z tobą.