18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Tomasz Lis na Żywo

madufo • 2016-01-25, 12:10
Dzisiaj zostanie wyemitowany ostatni odcinek "Tomasz Lis na żywo"
Gośćmi programu będą
Lech Wałęsa ps. Bolek
Bronisław Komorowski ps. Bronek
Marek Belka
Włodzimierz Cimoszewicz
Prowadzący nie podał jeszcze do opinii publicznej informacji czy program będzie prowadzony w języku Polskim czy niemieckim.

Wymyśliłem na kiblu jak za suche to wyj***ć
:amused:

mi...........80

2016-01-25, 12:18
No tak, od jutra będzie się zapraszać tylko Mikke, Kukiza, Cejrowskiego, Kolonko i biskupów którzy r*chają dzieci na Dominikanie...

madufo

2016-01-25, 12:36
a więc tak mitrus80 - jawnie popierający jak dwaj faceci wsadzają sobie ku*asa w dupę - sam prawdopodobnie też to lubi.
Obrońca bastionu lewaków. Dziękuje - dzięki takim ludziom jak ty można się pośmiać na sadolu jak piszą swoje sk***iałe wypociny

nowynick

2016-01-25, 12:38
Akurat i ile mi wiadomo "BOLEK" i "BRONEK" byli aktywnymi działaczami Solidarności, którzy brali czynny udział w strajkach lat 80-tych przyczyniając się do upadku komuny. Chyba nie sugerujesz, że powinni zaprosić obecną władzę?

"Jarosława Kaczyńskiego tam nie było"

~Henryka Krzywonos


PS coś czuję, że zaraz na mnie napadnie grupa "charytatywnych" szczekaczy co tu ostatnio tak zaciekle dba o wizerunek Prezesa Tysiąclecia i jego świty :D Do dzieła chłopaki

Cz...........el

2016-01-25, 12:50
nowynick napisał/a:

Akurat i ile mi wiadomo "BOLEK" i "BRONEK" byli aktywnymi działaczami Solidarności, którzy brali czynny udział w strajkach lat 80-tych przyczyniając się do upadku komuny.



:lol:

nowynick napisał/a:

Chyba nie sugerujesz, że powinni zaprosić obecną władzę?

"Jarosława Kaczyńskiego tam nie było"

~Henryka Krzywonos


kolejny :lol: , poczytaj tutaj:
https://wzzw.wordpress.com/2011/11/13/cyrk-henryki-krzywonos/

nowynick napisał/a:


PS coś czuję, że zaraz na mnie napadnie grupa "charytatywnych" szczekaczy co tu ostatnio tak zaciekle dba ostatnio o wizerunek Prezesa Tysiąclecia i jego świty :D Do dzieła chłopaki


ja nie muszę kibicować Kaczyńskiemu, żeby na podstawie twoich wpisów uznać cię za charytatywnego kundelka, który będzie z radością aportował każdą wrzutkę w wykonaniu wiodących mediów, byle tylko nie skalać się krytycznym myśleniem i mieć na tacy podane to, co ma w tej chwili uważać..

Galin

2016-01-25, 12:53
Zaproszeni goście idealnie obrazują to jakim ścierwem jest Lis. Prominenci RP, czyli PRL bis. Nie mam telewizora, ale włączę sobie weeb.tv i z przyjemnością obejrzę te gorzkie łzy wylewane za utracona "wolnością" :D

mi...........80

2016-01-25, 12:55
@madufo nie wiem dlaczego wyskoczyłeś z tymi ku*asami w dupach, nie wnikam, ale przynajmniej już wiem że lubisz "sk***iałe wypociny"

mazin

2016-01-25, 12:57
Uzupełniam wpis:
Cimoszewicz - Tajny Współpracownik "Carex"
Belka - Kontakt Operacyjny "Belch"

mi...........80

2016-01-25, 13:04
Dzieci solidaruchów i ten ich odwieczny ból dupy, wiecie k***a który mamy rok? 2016. Wiecie kto jest u władzy? Syn niejakiego Rajmunda, sprawdźcie sobie co to za jeden.

Kosmodysk

2016-01-25, 13:08
Dowcip o polityce = POTĘŻNY BÓL DUPY w komentarzach. Mam wrażenie jakby siedzieli opłacani blogerzy mający coś do udowodnienia.

~DMT

2016-01-25, 13:34
Kosmodysk, możesz być pewien że i tacy tu są. Najlepszym przykładem jest Lalola (czy jakoś tak), bo nie wierzę że aż tak można nie mieć k***a mózgu, albo czerpać przyjemność z tak marnych trolli...

kiljan2

2016-01-25, 13:50
Idę po 4 pak do biedy, ciepłe kapcie ubiorę, w piecu napalę, browarek otworzę, zasiądę wygodnie w fotelu i będę podziwiał wielki ból dupy w wersji kwadro. Jeden co go krzesłem zabić chcieli, drugi co pierdzieli jak potłuczony Kazio i prowadzący, który kiedyś był podobno dziennikarzem. Piękna zbieranina.

Rabel

2016-01-25, 13:52
Niech sobie rządzi póki co PiS.
Niech kiedyś dołączą do nich KORWiN, Braun czy Kowalski, tak by i ich pomysły były wdrążane.
Niech wycofają sankcje przeciwko Rosji, niech dogadują się z kimkolwiek jeśli jest w tym interes naszego Narodu.
Niech Prawica w końcu przejmie władzę i wdrąży swoje pomysły na te 4 lata.
Niech wypie**olą z obiegu każdego kto reprezentuje sobą stary system, niech i wyjdą z UE lub niech sama nas wyrzuci.

Nie widzę najmniejszego problemu by po tylu latach burdelu pozwolić im na zrobienie swojego. Dopiero wtedy będziemy mieć realny obraz tego jak wyglądają konkretne rządy konkretnych ugrupowań. W ciemno wolę 4 lata rządów Prawicy niż kolejne 4 które pogłębiać będą tylko burdel który ciągnie się za nami od 89'.

Jo

2016-01-25, 14:33
mitrus80 napisał/a:

No tak, od jutra będzie się zapraszać tylko Mikke, Kukiza, Cejrowskiego, Kolonko i biskupów którzy r*chają dzieci na Dominikanie...



Ojciec tego zj***nego osobnika pewnie do dziś pluje sobie w brodę, że nie został gejem, zanim urodził się mitrus80. Uniknąłby takiego wstydu, no cóż...

nowynick

2016-01-25, 14:51
Up

przykro nam, ale piwa za "pocisk na Mitrusa" są przynawane tylko za elokwentne komentarze...


Czasami...