18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Tolerancja"

Yurij • 2013-04-24, 17:08
Walka o postęp nigdy się nie kończy :hitler:

Cytat:

Scantily clad activists of feminist group Femen invaded a conference at a university in Brussels. During the act, demonstrators threw water on the Archbishop of Mechelen-Brussels, Andre-Joseph Leonard. The priest did not react and avoided looking at the activists. The protest was against homophobia, according to international agencies. At the end of the demonstration, the archbishop kissed a picture of the Virgin Mary to leave the room. Born in Ukraine and with subsidiaries in several countries (including Brazil and nations with a Muslim majority), the Femen often campaigning for the rights of women and minorities. One of their banners is the defense of gay marriage.






be...........en

2013-04-24, 17:39
Przecież to są klasyczni faszyści, totalniacy j***ni. Jeszcze mają czelność mówić coś o wolności.

Un_Nem

2013-04-24, 17:40
widac bol dupy ksiedza bo nie moze przy kamerze cyckow zobaczyc :amused:

shin69

2013-04-24, 18:51
Niej***ne* zlewaczałe paskudy, niech to samo spróbują zrobić na spotkaniu z przedstawicielem islamu! :hitler:

*feminazistek nikt nie r*cha, bo to sam grzyb i tężec :kupa:

preliator

2013-04-24, 20:47
Ksiądz w skórze czy jakimś innym lateksie? :)

wbijam

2013-04-24, 21:27
Ciekawe o co poszło.Może to jakiś pedofil ,prawickie pedałki.

Hauer88

2013-04-24, 21:48
wbijam napisał/a:

Ciekawe o co poszło.Może to jakiś pedofil ,prawickie pedałki.



Dla Twojej świadomości nadmienię więcej przypadków pedofilii to osoby homoseksualne - na 1000 pedofilów 400 jest homoseksualistami a 1 księdzem - jednakże jedne przypadki są nagłaśniane w mediach, drugie odnośnie pedofilów pedałów już nie.

http://7dni.wordpress.com/2009/05/14/geje_pedofile/

wbijam

2013-04-24, 22:18
A 599 jest hetero. Proszę cię pedryl to pedryl zaj***ć i spokój.Ale mój drogi, dwóch pedałków
mieszkających sobie razem i r*chających się w dupę nie obchodzi mnie nic ,jak nie robia nic złego.
Złego w moim poszanowaniu godnosci drugiego czlowieka:P

Jeden gej daje drugiemu dupy i na tym się kończy ich szaleństwo.
Jeden normalny okrada tysiące ludzi i to szaleństwo sie nie skończy.
Ale jest papka dla mas,jest o czym mówić i zawsze można odgrzać kotleta/



Hauer88

2013-04-24, 22:48
wbijam napisał/a:

A 599 jest hetero.





Nie jest hetero a najzwyczajniej są chorymi na inną seksualną dewiację. Klasyczne pojeby dla których nie ma miejsca w społeczeństwie. Takie przypadki właśnie popiera ta światowa i nowoczesna lewica - banda pedałów i pedofilów jak i innych upośledzeń seksualno-psychicznych.

bartosznowak997

2013-04-25, 12:12
dla każdego pedofila jedna kara... kara śmierci...

JH...........DS

2013-04-25, 15:21
Ksiądz się modli żeby mu ch*j opadł

Stoho

2013-04-25, 19:16
Głupie baby...

Tassadar

2013-04-25, 19:47
Geje, głupota żeby być fajnym nic pozatym. No może choroba, tak zdecydowanie

Legolas55555

2013-04-25, 19:48
Jak mnie to wkurza niemożliwie. Feministki i ich równe prawo. Co ja im jako facet zabrałem? Nic urodziły się miały ten sam system edukacji te same rodziny wszystko to samo. A to że facet jest tym wynalazcą, tym który ma badać świat to nie moja wina, kobieta ma inspirować nie wymyślać co by tu zrobić ze światem. Ja jako większość czuję się dyskryminowany przez feministki które mówią mi że jestem homofobem. Ja się k***a niczego nie boję, po prostu nie lubię pedałów. Ja nie zakładam ruchu obrony heteroseksualizmu no bo kurde jak by to wyglądało. Mam latać z gołym ch*jem po mieście i krzyczeć WOLOŚĆ r*chaNIA TYLKO DLA KOBIETY I FACETA. Chore k***a chore