18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Tolerancja"

Yurij • 2013-04-24, 17:08
Walka o postęp nigdy się nie kończy :hitler:

Cytat:

Scantily clad activists of feminist group Femen invaded a conference at a university in Brussels. During the act, demonstrators threw water on the Archbishop of Mechelen-Brussels, Andre-Joseph Leonard. The priest did not react and avoided looking at the activists. The protest was against homophobia, according to international agencies. At the end of the demonstration, the archbishop kissed a picture of the Virgin Mary to leave the room. Born in Ukraine and with subsidiaries in several countries (including Brazil and nations with a Muslim majority), the Femen often campaigning for the rights of women and minorities. One of their banners is the defense of gay marriage.






kulwon przez f

2013-04-25, 19:51
props dla ksiedza, nawet mu brewka nie pykla, lewackie k***y na minie

remi1982

2013-04-25, 19:55
@up A może to nie taki głupi pomysł, żeby założyć ruch obrony heteroseksualnych ? W tym nawale pedalstwa i pie**olonego feminizmu przydałby się taki ruch społeczny.

keiichi343

2013-04-25, 19:59
preliator napisał/a:

Ksiądz w skórze czy jakimś innym lateksie? :)



oblany wodą zboczku XD

liana

2013-04-25, 20:03
Na te k***y z Femen-u,to jest sposób rosysjski (łagier jak te szmaty z pussy coś tam),albo białoruski (wywieść do lasu).

Ś...........sz

2013-04-25, 20:04
widac bol dupy ksiedza bo nie moze przy kamerze cyckow zobaczyc

Ciekawe o co poszło.Może to jakiś pedofil ,prawickie pedałki.

Ksiądz się modli żeby mu ch*j opadł

Jak to czytam i przypominam sobie że młodzież jest przyszłością narodu, to jednak k***a ten naród nie ma przyszłości.
Dobranoc.

CzlowiekKupa

2013-04-25, 20:21
Boga nie ma.
Liberalizm rządzi.
Socjalizmowi ch*j w dupe.
Takie mam poglądy.

froqer

2013-04-25, 20:36
@up, to super. Mogę napisać o tym książkę?

XtravaganZa

2013-04-25, 21:15
Akurat Monsignor Leonard jest kawałem ch*ja i dobrze zrobiły. Gościu znany jest z tego, że tuszuje afery pedofilii w belgijskim kościele i poleca homoseksualistom żyć w celibacie. Jako, że żyje z naszych (tzn. Belgów) podatków, takie postępowanie jest niedopuszczalne. Feministki to też głupie k***y ale mają jaja, bo podobną akcję wymierzyły przeciwko ciapatym imamom. Rozumiem, że na pierwszy widok może być szkoda Leonarda ale serio, to kawał ch*ja.

ra...........el

2013-04-25, 21:29
piwo za każdy cios dla tej faszystowskiej organizacji jaką jest kościół katolicki.

GhostScarface

2013-04-25, 22:03
zlikfidowac pedofilstwo jest łatwo ,...pedały do piachu i po robocie.

Twin

2013-04-25, 22:22
Krzyczcie sobie dalej zacofane wiesniaki (stan umyslu, nie miejsce zamieszkania). Statystycznie w Polsce juz okolo 55% (odsetek sukcesywnie rosnie) ludzi nie ma nic przeciwko homoseksualistom, niestety sadistic z racji swojej tematyki przyciaga wielu nietolerancyjnych glabow... lub pozerow, ktorzy probuja sie glabom przypodobac.

andrzej.andrzej

2013-04-25, 22:24
Hmmm ja jednak strzelam, że ten księżulek r*cha dzieci:) Pewnie lubi napić się winka mszalnego i poodtykać 9 letniego ptaszka albo c*pkę :)

Ciesin

2013-04-25, 22:41
andrzej.andrzej napisał/a:

Hmmm ja jednak strzelam, że ten księżulek r*cha dzieci:) Pewnie lubi napić się winka mszalnego i poodtykać 9 letniego ptaszka albo c*pkę :)



Wspomnienia za służby ministranckiej nawet po tylu latach bolą? ;)

adresikpuma

2013-04-25, 22:47
czemu te ku*wy nie protestują tam gdzie jest to potrzebne np w krajach muzułmańskich gdzie kobiety są faktycznie uwłaszczone przez męszczyzn i nie mają żadnych praw ?

sidian

2013-04-25, 23:01
Hauer88 napisał/a:



Dla Twojej świadomości nadmienię więcej przypadków pedofilii to osoby homoseksualne - na 1000 pedofilów 400 jest homoseksualistami a 1 księdzem - jednakże jedne przypadki są nagłaśniane w mediach, drugie odnośnie pedofilów pedałów już nie.

http://7dni.wordpress.com/2009/05/14/geje_pedofile/



Weź sp***alaj z wordpressowymi portalami. Jak już chcesz koniecznie się przewalać danymi, to zacytuj może coś z wiarygodnego źródła? Może pubmed? Patrz, ja znalazłem takie coś:

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/1556756?dopt=Abstract

Cytat:

the ratio of heterosexual to homosexual pedophiles was calculated to be approximately 11:1.



I jak tam twoje 400 z każdego 1000?

Problem z pedofilią w kościele jest taki, że te czarne k***y wiedziały i ukrywały pedofili zgodnie z poleceniem szefa szefów.