18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Tolerancja"

Yurij • 2013-04-24, 17:08
Walka o postęp nigdy się nie kończy :hitler:

Cytat:

Scantily clad activists of feminist group Femen invaded a conference at a university in Brussels. During the act, demonstrators threw water on the Archbishop of Mechelen-Brussels, Andre-Joseph Leonard. The priest did not react and avoided looking at the activists. The protest was against homophobia, according to international agencies. At the end of the demonstration, the archbishop kissed a picture of the Virgin Mary to leave the room. Born in Ukraine and with subsidiaries in several countries (including Brazil and nations with a Muslim majority), the Femen often campaigning for the rights of women and minorities. One of their banners is the defense of gay marriage.






wbijam

2013-04-25, 23:55
Hauer88 napisał/a:



Dla Twojej świadomości nadmienię więcej przypadków pedofilii to osoby homoseksualne - na 1000 pedofilów 400 jest homoseksualistami a 1 księdzem - jednakże jedne przypadki są nagłaśniane w mediach, drugie odnośnie pedofilów pedałów już nie.

http://7dni.wordpress.com/2009/05/14/geje_pedofile/




Dal Twojej świadomości wklejam link do artykułu z którego wynika ,że nie do końca masz rację.
k***a teraz zostałem obrońcą Pedałów :lodowka:

http://natemat.pl/52187,geje-to-40-proc-pedofilow-i-60-proc-chorych-na-aids-czyli-statystyczny-odlot-ksiedza-dariusza-oko

Kambodża

2013-04-26, 01:01
@up
teraz to doj***łeś ze zródłem...

MrGregory

2013-04-26, 01:47
On przypomina Paździocha...

wbijam

2013-04-26, 22:23
podaj lepszy, synu orka .

elda1987

2013-04-27, 00:42
p*zdolesby, każda z femen to lesba z małym rozumkiem, która ma SDN, syndrom dolnego niedopchnięcia. Do tego zawsze prostestują tam, gdzie większa krzywda im się nie stanie. Do muzłumanowa wynocha prostestować. Tam szybko poczują, co to jest prawdziwe uwłaczanie prawom kobiet.

Co do księdza - cham z niego i prostak. Wydaje mi się po jego wypowiedziach w tv, że gdyby mógł, to by zezwolił na pedofilię w kościele.