18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tobiasz Floyd...

Halman • 2020-12-23, 05:49

Nie szarp się Tobiasz, to mówię ja, twoja Karynka z bąbelkiem na ręce...
(i ze złotym smartfonem w drugiej; klasyczny patofilm bez początku)

Strielok1

2020-12-24, 16:03
blask1991 napisał/a:

Uwielbiam ten naród. Gość nie żyje, faktycznie macie powód do radości. Wbrew temu co piszecie o Tobiaszu i jego żonie to była normalna rodzina. Zwykły, normalny, przeciętny chłopak, niewyróżniający się z tłumu, żadna patologia. Ale wy gówno wiedząc o człowieku wolicie go ubrać wedle siebie, bo tak wygodniej i jest gdzie wylać z siebie całe gówno które siedzi wam w ryjach Za jazdę po pijaku powinien ponieść poważne konsekwencje, ale nie takie. Nie znacie całej historii, która zadziała się zanim gość leżał i "nie chciał dać ręki".



h*j mnie obchodzi historia tego ścierwa, normalni ludzie nie jeżdżą pijani samochodem w dodatku z żoną i dzieckiem, i nie szarpią się z policją. Skoro nie widzisz w tym nic złego i jeszcze szukasz usprawiedliwień dla tego typu zachowań to jesteś takim samym patusem.

KaiKenzo

2020-12-26, 13:44
blask1991 napisał/a:

Uwielbiam ten naród. Gość nie żyje, faktycznie macie powód do radości. Wbrew temu co piszecie o Tobiaszu i jego żonie to była normalna rodzina. Zwykły, normalny, przeciętny chłopak, niewyróżniający się z tłumu, żadna patologia. Ale wy gówno wiedząc o człowieku wolicie go ubrać wedle siebie, bo tak wygodniej i jest gdzie wylać z siebie całe gówno które siedzi wam w ryjach Za jazdę po pijaku powinien ponieść poważne konsekwencje, ale nie takie. Nie znacie całej historii, która zadziała się zanim gość leżał i "nie chciał dać ręki".



uwielbiam ten naród gdzie co drugi takie "mądrości" sadzi... powiedz jeszcze że to :"dobry chłopak był i mało pił..."

za...........zh

2020-12-26, 14:42
T3RMINATOR napisał/a:

Stul pysk szczylu jak do mnie się prujesz.



tak się nie napinaj po popuścisz w nogawkę i mamusia zabierze telefon