18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tobiasz Floyd...

Halman • 2020-12-23, 05:49

Nie szarp się Tobiasz, to mówię ja, twoja Karynka z bąbelkiem na ręce...
(i ze złotym smartfonem w drugiej; klasyczny patofilm bez początku)

gorczański

2020-12-23, 06:05
Kolejna głupia c**a która nie rozróżnia słów dostaw i zostaw.
Ten kraj zmierza ku upadkowi.

C0C0JUMBO

2020-12-23, 07:05
gorczanska napisał/a:

Kolejna głupia c**a która nie rozróżnia słów dostaw i zostaw.
Ten kraj zmierza ku upadkowi.



Jak to "zmierza"? Jak dla mnie to kartonowa iluzja juz dawno upadła.

Payan

2020-12-23, 07:14
Irytuje mnie ta p*zda drąca mordę.

bloodwar

2020-12-23, 07:36
Nigdy nie zrozumiem patologii - przyjeżdza policja, koleś się stawia, obalają go i szykują do zakucia a Karyna krzyczy "zostawcie go" - czy kiedykolwiek w historii policji zdarzyła się sytuacja, że policjanci po usłyszeniu "zostaw go" od partnerki podejrzanego odstąpili od aresztowania, odwrócili się na pięcie i poszli do komisariatu? Nie? TO PO ch*j SIĘ DRZEĆ? Tak samo stawianie oporu przy zatrzymaniu - jak policjantów jest X razy więcej to po co się szarpać, prędzej czy później i tak cię zakują a to nie film akcji klasy B, że jedną ręką załatwisz ich wszystkich i pójdziesz spokojnie do domu

żmij

2020-12-23, 07:47
Miód na moje stare uszy :D

ksamilian

2020-12-23, 08:38
Wystarczyło zatrzymać się do kontroli, a nie uciekać. Takie są konsekwencje, a później pretensje do całego narodu, że policja taka zła. Szkoda, że w Polsce Policji nie przysługuje policjantowi takie prawo jakie jest a USA. Byłby porządek. Oczywiście zdążają się wyjątkowe interwencje naszej Policji.

Halman

2020-12-23, 08:41
ksamilian napisał/a:

Oczywiście zdążają się wyjątkowe interwencje naszej Policji.



Co...........ox

2020-12-23, 08:42
żmij napisał/a:

Miód na moje stare uszy



Lubisz płacz dzieci i drące ryja Karny?

żmij

2020-12-23, 08:56
ColdBox napisał/a:

Lubisz płacz dzieci i drące ryja Karny?



Lubię :D
Wręcz uwielbiam ryki uciskanej patologii :)

aaaaaaaaaaaaaa

2020-12-23, 08:59
Ja tam przebłyski u Karyny jakieś słyszę: "Tobiasz nie szarp się".
Jakby się nie szarpał by go skuli i nie musieli przyduszać...
Raz w życiu byłem skuty, nie w Polsce. Grzecznie dałem się skuć, wyjaśniliśmy temat, rozkuli, przeprosili, podali dłoń i więcej się nie widzieliśmy...

bloodwar

2020-12-23, 09:08
Ja nigdy nie byłem aresztowany ale z opowieści znajomych wiem, ze NIGDY nie zdarzylo się, żeby ktoś był przyduszany, szarpany etc bez stawiania się, jak się jest grzecznym to kajdanki z przodu, grzecznie wsiadamy do suki i jedziemy wyjaśnić sprawę, jak się stawiamy to zaraz przy obaleniu kolano "przypadkiem" wbije się w krocze, kajdanki "przypadkiem" się same zaciskają za ciasno a na komisariacie spotka nas pechowy upadek ze schodów - 36 razy pod rząd, oczywiście całkowitym przypadkiem. Stawiający się zawsze jakoś dużo tych przypadków zaliczają...

Shrekus21

2020-12-23, 09:18
Policja ciapy, reka do głowy za plecami i już się swoim nie starcie. Kajdaneczki i cykl ruch, na dołek.

mygyry

2020-12-23, 09:28
W zasadzie nie słyszę u kobiety co drugie słowo k***a, j***ć policje, psy itd, prosi swojego faceta, żeby się nie szarpał i do policjantów też grzecznie, raczej mamy tu przykład związku patola z normalną dziewczyną z małymi aspiracjami, szkoda jej.

T3RMINATOR

2020-12-23, 09:30
Halman zaj***łeś film z kanału stonogi. Nie wstawiłem bo z cenzurą to h*jnia.

Ziomuś nie żyje bo jechał pijany to go policja zakatowała.