18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tobiasz Floyd...

Halman • 2020-12-23, 05:49

Nie szarp się Tobiasz, to mówię ja, twoja Karynka z bąbelkiem na ręce...
(i ze złotym smartfonem w drugiej; klasyczny patofilm bez początku)

BanujNasNieMichalka

2020-12-23, 09:53
Jechał wcięty i przejechał na pomarańczowym. Dotarłem do anonimowego świadka (nie żony,znajomego czy kogokolwiek) że zatrzymał się 400 m za światłami (pościg po ch*ju) na przystanku a policjanci wyskoczyli do niego jak by 6 osób na pasach rozj***ł, poczuli się. Na wszelakich portalach można przeczytać min że "Żona była również agresywna, atakowała policjantów" i takie tam że wymuszała żeby go zostawili. Na filmie widać 2 policjantów szarpiących się z pijanym gościem i rozhisteryzowana kobietę z dzieckiem a nie agresywna babke która atakuje policjantów (co prawda to tylko 1min filmu) ale raczej babka nie napie**alala dzieckiem w policjantów. Zostanie wszystko zamiecione pod dywan jak każda sprawa. Można się rozejść.

A co do tego że policjanci nie rzucają od razu na glebę jak się nie jest agresywnym - zależy na jakich pojebow się trafi, jak to w życiu.

No i od szarpaniny się nie umiera, ale mogę się mylić.

Usztafik

2020-12-23, 09:59
@Up
Jeżeli to prawdo, to wystarczyło być trzeźwym, ale jak widać to k***a przerasta przeciętnego Kowalskiego.

zzzz2

2020-12-23, 10:01
Ale ma śmieszno-irytujący płacz ta karyna, jakby się śmiała XD

pajdaq

2020-12-23, 10:07
Uśmiałem się jak rzadko, tego typu filmy uwielbiam :)

notak

2020-12-23, 10:27
C0C0JUMBO napisał/a:

Jak to "zmierza"? Jak dla mnie to kartonowa iluzja juz dawno upadła.



co ty bredzisz, dostałeś kartonem w dyńkę czy jak

za...........zh

2020-12-23, 10:28
T3RMINATOR napisał/a:

Ziomuś nie żyje bo jechał pijany to go policja zakatowała.



Cirbie też powinni "zakatować" bo tylko zużywasz tlen. Koles jechał naj***ny i przejechal na "ciemno zielonym" i furczal do niebieskich, w USiA dostal by ze 2 magazynki i by był spokój.

nebelwerfer

2020-12-23, 10:44
i ten sztuczny płacz tej babki :P taki wymuszony jak wtedy kiedy od tobiaszka wyciąga kase

twardziel83

2020-12-23, 11:35
bloodwar napisał/a:

Nigdy nie zrozumiem patologii - przyjeżdza policja, koleś się stawia, obalają go i szykują do zakucia a Karyna krzyczy "zostawcie go" - czy kiedykolwiek w historii policji zdarzyła się sytuacja, że policjanci po usłyszeniu "zostaw go" od partnerki podejrzanego odstąpili od aresztowania, odwrócili się na pięcie i poszli do komisariatu? Nie? TO PO ch*j SIĘ DRZEĆ? Tak samo stawianie oporu przy zatrzymaniu - jak policjantów jest X razy więcej to po co się szarpać, prędzej czy później i tak cię zakują a to nie film akcji klasy B, że jedną ręką załatwisz ich wszystkich i pójdziesz spokojnie do domu



,,zostaw go '' znaczy jestem z tobą mój kochany łobuzie i wspieram cie ale nic nie mogę zrobić oprócz darcia ryja w lamencie

prawilny ziomuś postawił sie policji bo chciał pokazać karynie jaki jest kozak na dzielni no ale kondycha słaba i wykitował w szpitalu na drugi dzień hahahahaha

Cryo

2020-12-23, 11:37
I can't breathe :krejzi:

twardziel83

2020-12-23, 11:40
tobiasz nie szarp sie, tobiasz proszę cię , tobiasz myślał ze to fame mma no ale na drógi dzień zakwasy go zabiły

T3RMINATOR

2020-12-23, 12:05
zaszh napisał/a:

Cirbie też powinni "zakatować" bo tylko zużywasz tlen. Koles jechał naj***ny i przejechal na "ciemno zielonym" i furczal do niebieskich, w USiA dostal by ze 2 magazynki i by był spokój.



Stul pysk szczylu jak do mnie się prujesz. :D

twardziel83

2020-12-23, 12:09
Karyna kochanie terazjak juz nie masz chłopa to pewnie potrzebujesz wsparcia. przytule ,pomoge, kora zasadze .zadzwoń!

Grishjarta

2020-12-23, 12:59
Ale bym jej zaj***ł w głupi pysk za to skomlenie

zwierzak30

2020-12-23, 13:19
~T3RMINATOR napisał/a:

Stul pysk szczylu jak do mnie się prujesz.



Nie pie**olniesz kota z rana.
Nie zajarzy sierść j***na. :)

żmij

2020-12-23, 13:31
Shrekus21 napisał/a:

Policja ciapy, reka do głowy za plecami i już się swoim nie starcie. Kajdaneczki i cykl ruch, na dołek.



Przetlumaczy ktoś?