18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

To se ulżył...

Sr...........is • 2013-08-31, 11:53
Historia z życia wzięta podobno. Znajomy opowiadał mi, jak to odwiedził kuzyna w szpitalu. Na sali obok niego leżał koleś, który próbował się zabić, bo go dziewczyna zostawiła, czy coś w tym stylu. Nie pamiętam z którego piętra wyskoczył, ale miał zajebistego pecha, bo raczej sobie nie pomógł... Skoczył tak niefortunnie, że spadł na plecy w krzaki, przeżył cudem, ale został sparaliżowany od szyi w dół. Czyli tylko głowa była sprawna, ręce i nogi nie.
No więc mój znajomy siedzi tak z kuzynem na sali, nagle ten kuzyn patrzy od stóp do głów na tego sparaliżowanego i mówi:

- I coo! Teraz o poprawkę będzie trudno, nie?!

Mistrz szydery...




Odezwą się zaraz głosy, jaki ch*j z niego, tak mu dopie**alać, kiedy on i tak już ma przej***ne maksymalnie...
W momencie kiedy uległby wypadkowi, a nie świadomie to zrobił, też bym tak myślał. Nie uznaję jednak takiego tchórzostwa, jakim jest samobójstwo, a to, że jest w stanie jakim jest, to na własne życzenie i własną prośbę.

Niech to będzie więc przestroga, dla tych którzy mają takie poj***ne myśli. Zawsze może być jeszcze gorzej, a Ty nie będziesz w stanie nic zrobić sam.

vajron

2013-08-31, 12:02
Dobre! Cisnąć h*jka :D ja bym mu jeszcze powiedział, że ta dziewczyna jego teraz to już na pewno nie będzie z nim chodzić :D

Hrodgar

2013-08-31, 12:04
Samobójca jest sprzecznością, z jednej strony na tule tchórzliwy aby poradzić sobie ze swoim problemem, a z drugiej strony na tyle odważny aby odebrać sobie życie.

Zona_Putina

2013-08-31, 12:24
Będzie musiał przejść sam przez życie :-D

Maniutek7

2013-08-31, 14:12
Bo skakać też trzeba umieć ;)

Szczygło

2013-08-31, 18:03
Maniutek7 napisał/a:

Bo skakać też trzeba umieć ;)


Mógł wziąć przykład z Magika. Ten to umiał skakać. :idzwch*j:

capoeiramen

2013-08-31, 19:44
No to sobie już nie por*cha, smutek :-D

Varyz

2013-08-31, 21:58
Teraz będziemy go utrzymywać ;) hurra!

Presty

2013-08-31, 22:04
Czytałem, że 98 proc. niespełnionych samobójców nie chciałby powtórzyć tego kroku...

To chyba świadczy samo o sobie.

Samobójcy to pie**oleni tchórze :P

zwirek2201

2013-08-31, 22:08
To faktycznie musiał mieć przej***ne życie skoro sie nawet porządnie zabić nie umie :D

Tomasz23

2013-08-31, 22:08
Sadistic bawi i uczy.

Suka_Blyat

2013-08-31, 22:19
Nie lepiej było się nażreć tabletek i zapić wódką? Powiesić się? Wejść do wanny z suszarką? Jest tyle sposobów, a on wybrał chyba najch*jowszy

Dobrutro

2013-08-31, 22:21
Super sprawa, facet ma zagwarantowane lenistwo do końca życia. Nie musi pracować by zarabiać i być zdzierany podatkami, ktoś w koło niego będzie robił i mu nie powie że jest śmierdzącym leniem. Same plusy.