18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

To se ulżył...

Sr...........is • 2013-08-31, 11:53
Historia z życia wzięta podobno. Znajomy opowiadał mi, jak to odwiedził kuzyna w szpitalu. Na sali obok niego leżał koleś, który próbował się zabić, bo go dziewczyna zostawiła, czy coś w tym stylu. Nie pamiętam z którego piętra wyskoczył, ale miał zajebistego pecha, bo raczej sobie nie pomógł... Skoczył tak niefortunnie, że spadł na plecy w krzaki, przeżył cudem, ale został sparaliżowany od szyi w dół. Czyli tylko głowa była sprawna, ręce i nogi nie.
No więc mój znajomy siedzi tak z kuzynem na sali, nagle ten kuzyn patrzy od stóp do głów na tego sparaliżowanego i mówi:

- I coo! Teraz o poprawkę będzie trudno, nie?!

Mistrz szydery...




Odezwą się zaraz głosy, jaki ch*j z niego, tak mu dopie**alać, kiedy on i tak już ma przej***ne maksymalnie...
W momencie kiedy uległby wypadkowi, a nie świadomie to zrobił, też bym tak myślał. Nie uznaję jednak takiego tchórzostwa, jakim jest samobójstwo, a to, że jest w stanie jakim jest, to na własne życzenie i własną prośbę.

Niech to będzie więc przestroga, dla tych którzy mają takie poj***ne myśli. Zawsze może być jeszcze gorzej, a Ty nie będziesz w stanie nic zrobić sam.

Lord_Rzeźnik

2013-08-31, 22:53
Prawdziwymi ch*jami byli ci, którzy go ratowali na siłę.

Loaloa

2013-08-31, 23:04
Ciekawe czy dziewczyna do niego wróciła.

Br...........ki

2013-08-31, 23:18
Dla jednego tchórzostwo to żyć jak tchórz a dla innego się zabić, to że dla ciebie jest to tchórzostwo to nie znaczy że dla kogoś też. Szczytem frajerstwa jest tak komuś dopie**alać

zarpion

2013-08-31, 23:25
może się jeszcze językiem udławić od biedy

Światłocień

2013-08-31, 23:26
Jak ja uwielbiam pie**olenie dzieci o tym, że samobójcy to tchórze i najgorsze ścierwo. Ale nie zamierzam prowadzić debat, chciałem tylko wyrazić dezaprobatę dla waszej głupoty.

Butter

2013-08-31, 23:35
niech odgryzie sobie język i utopi się w swojej krwi, skoro tak chce samobójstwa

nygas232

2013-08-31, 23:36
Nawet nie wiecie co piszecie :/

MateuszMmz

2013-08-31, 23:54
Światłocień A nie? Jak można inaczej nazwać kogoś komu zawodzi instykt samozachowawczy i mózg? Bo ja gdybym chciał się zabić to bym się jakoś jeszcze przydał - pojechał na wojne, wysadził sejm w samobójczym ataku...

A nie skakał jak debil i to tak, żeby jeszcze przeżyć

sirkluck

2013-09-01, 01:09
Wniosek jest raczej taki, że powinien się porządnie zabić.

MówięPrawdę

2013-09-01, 01:19
a ja szanuję ludzi którzy chcą się zabić. To ich sprawa i nic nikomu do tego. Mamy wolność, jak ktoś chce zginąć to ma do tego prawo. Tylko to egoistyczne dla bliskich.
PS. Boicie się śmierci widzę.... a i tak wszyscy zginą więc jeżeli mu się nie chciało żyć to jego sprawa. Tylko ch*jowo, że przez dziewczynę.

sashimi

2013-09-01, 03:58
nie zgadzam się

kenzol

2013-09-01, 10:08
Varyz napisał/a:

Teraz będziemy go utrzymywać ;) hurra!



To ile tych podatków płacisz? Odprowadzają Ci tylko dochodowy czy ryczałt?? Przypominam, że jeśli starzy dają Ci kieszonkowe to jeszcze nie odprowadzasz podatków. Jeśli pracujesz zagranicą na zmywaku to też nie odprowadzasz ich do Polski.

GrzesMk4

2013-09-01, 10:48
jak można się chcieć zabić przez jakąś głupią cipę, litości...

DeJotPe

2013-09-01, 11:41
Tak, tylko samobójstwo (suicidium) to choroba psychiczna. Więc nie on jest winien skoku, tylko jego choroba. Poza tym samobójcy nie chcą się zabić, tylko zwrócić na siebie uwagę.

boberm

2013-09-01, 12:52
Ale Twój znajomy to wredny ch*j. Mógł pomóc kolesiowi, np wyj***ć go z okna jeszcze raz :D